Bonnyrigg Rose Athletic 3 - 0 Motherwell U21 — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Bonnyrigg Rose Athletic Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Airdrie United | H | 1-6 (1-4) | I | O |
| 08.09.2026 | East Kilbride | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Rangers U21 | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 11.08.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Spartans | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 25.10.2025 | Cumbernauld Colts | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 27.09.2025 | Broxburn Athletic | H | 2-1 | P | O |
| 22.07.2025 | Dundee | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 19.07.2025 | Montrose | A | 4-1 (0-1) | I | O |
| 15.07.2025 | Airdrie United | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Motherwell U21 Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 3.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.09.2026 | East Fife | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Annan Athletic | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Alloa Athletic | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Kelty Hearts | A | 4-3 (3-2) | I | O |
| 11.11.2025 | Queen of the South | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Stenhousemuir | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Stranraer | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Clyde | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 26.08.2025 | East Kilbride | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 13.08.2025 | Hamilton Academical | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.2% | 91.8% | 90.2% | – |
| 1 | 1.36 4.6% | 1.36 4.6% | 1.42 4.4% | 1.43 2.1% | 1.42 3.6% | 1.47 5.0% | - |
| X | 4.80 5.9% | 4.80 5.9% | 4.75 4.0% | 4.85 13.4% | 4.73 4.4% | 5.50 10.0% | - |
| 2 | 6.15 15.4% | 6.15 15.4% | 5.75 11.5% | 5.25 5.0% | 5.75 9.4% | 4.05 28.9% | - |
| 0-2 | 2.83 1.7% | 2.83 1.7% | 2.95 0.0% | 2.80 3.4% | - | 2.85 3.4% | - |
| 3+ | 1.33 0.8% | 1.33 0.8% | 1.35 0.0% | 1.34 1.5% | - | 1.37 1.5% | - |
| 4+ | 1.93 1.6% | 1.93 1.6% | 1.95 1.0% | 1.92 1.1% | 1.94 2.6% | 1.95 2.6% | - |
| GG | 1.51 2.6% | 1.51 2.6% | 1.50 3.2% | 1.51 1.3% | 1.51 0.7% | 1.41 2.8% | - |
| NG | 2.36 4.0% | 2.36 4.0% | 2.38 5.8% | 2.40 2.1% | 2.38 1.3% | 2.65 6.0% | - |
| I2+ | 1.93 0.5% | 1.93 0.5% | 2.00 0.0% | 1.92 0.0% | 2.01 2.0% | 2.00 2.6% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice