Clachnacuddin 3 - 3 Celtic II — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Clachnacuddin Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Ross County | H | 1-5 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Peterhead | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Elgin City | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.08.2026 | Dundee United II | H | 5-0 (3-0) | P | O |
| 29.11.2025 | Stenhousemuir | A | 4-1 (4-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Sauchie Juniors | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 27.09.2025 | Kilwinning Rangers | H | 2-1 | P | O |
| 26.10.2024 | Linlithgow Rose | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 28.09.2024 | Nairn County | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 28.10.2023 | Peterhead | A | 3-1 (2-1) | I | O |
Celtic II Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | East Kilbride | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.09.2026 | Stranraer | A | 3-4 (1-0) | P | O |
| 25.08.2026 | Dumbarton | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 12.08.2026 | Hamilton Academical | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 09.12.2025 | Ross County | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 11.11.2025 | East Kilbride | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 10.10.2025 | East Fife | A | 5-3 (1-1) | I | O |
| 24.09.2025 | Edinburgh City | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 06.09.2025 | Alloa Athletic | A | 5-4 (1-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Kelty Hearts | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.7% | 91.9% | 91.9% | – |
| 1 | 2.97 19.8% | 2.97 19.8% | 2.90 9.4% | 3.05 21.0% | 2.83 1.4% | 3.00 7.1% | - |
| X | 3.98 1.5% | 3.98 1.5% | 4.10 1.2% | 3.80 2.6% | 4.08 0.2% | 4.00 6.7% | - |
| 2 | 1.93 11.1% | 1.93 11.1% | 2.00 7.0% | 2.00 11.9% | 2.04 1.0% | 1.98 7.9% | - |
| 0-2 | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.45 6.8% | 3.10 0.0% | - | 3.35 3.1% | - |
| 3+ | 1.25 0.8% | 1.25 0.8% | 1.26 2.4% | 1.27 0.8% | - | 1.28 1.5% | - |
| 4+ | 1.71 0.6% | 1.71 0.6% | 1.73 4.8% | 1.73 1.1% | 1.69 1.8% | 1.75 2.8% | - |
| GG | 1.27 0.8% | 1.27 0.8% | 1.28 2.4% | 1.30 0.0% | 1.26 0.8% | 1.25 3.1% | - |
| NG | 3.36 2.0% | 3.36 2.0% | 3.30 7.0% | 3.20 1.5% | 3.42 2.8% | 3.40 6.3% | - |
| I2+ | 1.79 0.6% | 1.79 0.6% | 1.78 0.0% | 1.82 0.5% | 1.75 1.1% | 1.85 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice