Cove Rangers 2 - 1 Aberdeen U21 — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Cove Rangers Domaćin
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Fraserburgh | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Ross County | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.09.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Dumbarton | H | 6-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Hamilton Academical | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Dundee United II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Peterhead | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 15.08.2026 | East Kilbride | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Stirling Albion | A | 4-2 (3-0) | I | O |
Aberdeen U21 Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Banks O' Dee | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Ross County | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 25.08.2026 | Fraserburgh | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Forfar Athletic | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 11.11.2025 | Spartans | A | 5-2 (2-2) | I | O |
| 11.10.2025 | Elgin City | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.09.2025 | Forfar Athletic | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Montrose | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Inverness CT | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 12.08.2025 | Peterhead | A | 4-2 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.7% | 91.2% | 91.7% | 91.8% | – |
| 1 | 1.45 2.0% | 1.45 2.0% | 1.53 1.3% | 1.50 3.8% | 1.51 14.7% | 1.50 11.8% | - |
| X | 4.55 1.1% | 4.55 1.1% | 4.33 0.0% | 4.55 2.2% | 4.54 12.1% | 4.50 5.9% | - |
| 2 | 5.04 4.6% | 5.04 4.6% | 4.85 3.2% | 4.75 9.2% | 4.81 33.6% | 5.00 33.3% | - |
| 0-2 | 2.97 3.6% | 2.97 3.6% | 3.15 3.1% | 2.87 4.3% | - | 3.05 0.0% | - |
| 3+ | 1.30 1.6% | 1.30 1.6% | 1.31 1.6% | 1.32 1.5% | - | 1.33 0.0% | - |
| 4+ | 1.84 2.2% | 1.84 2.2% | 1.83 2.8% | 1.87 2.7% | 1.84 4.2% | 1.85 0.0% | - |
| GG | 1.41 2.2% | 1.41 2.2% | 1.40 2.2% | 1.46 3.5% | 1.41 3.7% | 1.42 7.6% | - |
| NG | 2.66 4.0% | 2.66 4.0% | 2.70 3.6% | 2.55 6.3% | 2.69 5.9% | 2.60 13.3% | - |
| I2+ | 1.87 1.6% | 1.87 1.6% | 1.85 1.1% | 1.90 1.6% | 1.86 6.5% | 1.90 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice