Cumbernauld Colts 2 - 4 St. Mirren U21 — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Cumbernauld Colts Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Stirling Albion | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Kelty Hearts | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 25.08.2026 | Kilmarnock II | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Queen of the South | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 25.10.2025 | Bonnyrigg Rose Athletic | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 26.09.2025 | Glasgow University | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 28.09.2024 | Civil Service Strollers | H | 0-3 | I | O |
| 24.09.2023 | BSC Glasgow | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 17.09.2022 | Dalbeattie Star | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 25.09.2021 | Buckie Thistle | A | 4-1 | I | O |
St. Mirren U21 Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Clydebank | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 08.09.2026 | Airdrie United | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 25.08.2026 | East Fife | A | 2-5 (1-2) | P | O |
| 11.08.2026 | Clyde | A | 1-4 (0-0) | P | O |
| 11.11.2025 | Stranraer | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 11.10.2025 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 24.09.2025 | Hamilton Academical | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Annan Athletic | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 26.08.2025 | Alloa Athletic | A | 2-3 (0-1) | P | O |
| 12.08.2025 | Dumbarton | A | 4-2 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.0% | 91.6% | 91.7% | 91.9% | – |
| 1 | 3.85 15.3% | 3.85 15.3% | 3.75 13.6% | 3.80 16.9% | 3.76 3.0% | 4.10 0.0% | - |
| X | 4.30 4.9% | 4.30 4.9% | 4.45 6.0% | 4.35 3.6% | 4.43 1.6% | 3.75 0.0% | - |
| 2 | 1.63 8.4% | 1.63 8.4% | 1.68 8.2% | 1.67 8.7% | 1.67 2.3% | 1.73 0.0% | - |
| 0-2 | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | 3.80 8.6% | 3.35 4.7% | - | 3.55 0.0% | - |
| 3+ | 1.22 1.6% | 1.22 1.6% | 1.22 3.2% | 1.24 1.6% | - | 1.25 0.0% | - |
| 4+ | 1.65 3.5% | 1.65 3.5% | 1.63 4.1% | 1.66 3.5% | 1.63 0.6% | 1.65 0.0% | - |
| GG | 1.28 0.0% | 1.28 0.0% | 1.27 0.8% | 1.32 0.0% | 1.27 0.0% | 1.26 0.0% | - |
| NG | 3.28 0.0% | 3.28 0.0% | 3.40 1.5% | 3.10 0.0% | 3.39 0.3% | 3.35 0.0% | - |
| I2+ | 1.75 2.2% | 1.75 2.2% | 1.70 4.5% | 1.76 3.3% | 1.71 0.0% | 1.80 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice