Forfar Athletic 2 - 1 Dundee United II — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Forfar Athletic Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Peterhead | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 12.09.2026 | Spartans | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Banks O' Dee | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Stranraer | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Clyde | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 15.08.2026 | Stirling Albion | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 11.08.2026 | Aberdeen U21 | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 08.08.2026 | Elgin City | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Dundee United II Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 3.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Edinburgh City | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 08.09.2026 | Formartine United | A | 2-3 (0-2) | P | O |
| 25.08.2026 | Cove Rangers | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 11.08.2026 | Clachnacuddin | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 11.11.2025 | Inverness CT | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Cove Rangers | A | 5-1 (3-0) | I | O |
| 23.09.2025 | Spartans | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.09.2025 | Peterhead | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 26.08.2025 | Elgin City | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 12.08.2025 | Stirling Albion | A | 0-3 (0-2) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.4% | 91.0% | 91.8% | 91.9% | – |
| 1 | 1.42 10.1% | 1.42 10.1% | 1.48 9.6% | 1.46 9.8% | 1.50 0.0% | 1.43 0.0% | - |
| X | 4.45 11.9% | 4.45 11.9% | 4.50 10.0% | 4.60 17.1% | 4.34 0.0% | 4.50 0.0% | - |
| 2 | 5.63 25.4% | 5.63 25.4% | 5.10 23.9% | 5.10 16.4% | 5.20 0.0% | 6.00 0.0% | - |
| 0-2 | 2.49 3.9% | 2.49 3.9% | 2.55 7.3% | 2.47 3.9% | - | 2.55 0.0% | - |
| 3+ | 1.42 2.2% | 1.42 2.2% | 1.45 3.6% | 1.44 2.1% | - | 1.45 0.0% | - |
| 4+ | 2.15 3.4% | 2.15 3.4% | 2.20 7.3% | 2.15 2.4% | 2.18 0.0% | 2.15 0.0% | - |
| GG | 1.56 5.5% | 1.56 5.5% | 1.55 4.9% | 1.61 3.6% | 1.55 0.0% | 1.57 0.0% | - |
| NG | 2.25 8.2% | 2.25 8.2% | 2.25 4.7% | 2.17 4.8% | 2.27 0.0% | 2.20 0.0% | - |
| I2+ | 2.06 2.0% | 2.06 2.0% | 2.15 2.4% | 2.10 2.4% | 2.16 0.0% | 2.15 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice