Formartine United 2 - 0 Edinburgh City — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Formartine United Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Montrose | H | 3-2 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Dundee United II | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 11.08.2026 | Dundee II | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 24.10.2025 | Buckie Thistle | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 27.09.2025 | Lossiemouth | A | 1-2 | P | O |
| 26.10.2024 | Brora Rangers | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 28.09.2024 | Whitehill Welfare | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 30.07.2024 | Dundee II | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 25.11.2023 | Falkirk | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 28.10.2023 | Clydebank | H | 3-2 (1-1) | P | O |
Edinburgh City Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Dundee United II | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 19.09.2026 | Kelty Hearts | A | 1-3 (0-3) | P | O |
| 12.09.2026 | Stirling Albion | H | 7-3 (5-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Queen of the South | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Clyde | A | 3-2 (0-1) | I | O |
| 28.08.2026 | Forfar Athletic | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Hamilton Academical | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.08.2026 | Annan Athletic | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Dumbarton | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 11.08.2026 | Cowdenbeath | H | 3-1 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 91.4% | 91.9% | 91.7% | – |
| 1 | 1.38 58.3% | 1.38 58.3% | 1.38 25.4% | 1.43 56.0% | 1.37 6.8% | 1.40 0.0% | - |
| X | 4.45 23.6% | 4.45 23.6% | 4.45 20.3% | 4.50 23.3% | 4.61 8.5% | 4.50 0.0% | - |
| 2 | 6.38 235.8% | 6.38 235.8% | 7.20 102.8% | 5.80 194.4% | 7.10 23.5% | 6.50 0.0% | - |
| 0-2 | 2.24 2.2% | 2.24 2.2% | 2.30 6.1% | 2.25 3.0% | 2.28 1.3% | 2.35 0.0% | - |
| 3+ | 1.52 0.7% | 1.52 0.7% | 1.55 4.7% | 1.56 3.3% | 1.55 1.3% | 1.53 0.0% | - |
| 4+ | 2.36 3.5% | 2.36 3.5% | 2.45 6.5% | 2.37 4.4% | - | 2.35 0.0% | - |
| GG | 1.72 15.4% | 1.72 15.4% | 1.83 23.6% | 1.76 17.3% | 1.82 5.8% | 1.72 0.0% | - |
| NG | 1.98 18.2% | 1.98 18.2% | 1.88 23.3% | 1.95 19.4% | 1.88 6.0% | 1.95 0.0% | - |
| I2+ | 2.27 1.3% | 2.27 1.3% | 2.35 4.4% | 2.25 2.3% | 2.34 0.8% | 2.30 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice