Fraserburgh 4 - 3 Stirling Albion — rezultat
26.09.2026 14:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Fraserburgh Domaćin
- Dao
- 0.2
- Primio
- 3.8
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Cove Rangers | H | 0-5 (0-2) | I | O |
| 08.09.2026 | Elgin City | A | 7-0 (4-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Aberdeen U21 | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Montrose | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Banks O' Dee | A | 4-0 (4-0) | I | O |
| 27.09.2025 | Brora Rangers | A | 0-1 | P | U |
| 19.01.2025 | Rangers | A | 5-0 (1-0) | I | O |
| 30.11.2024 | Annan Athletic | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 26.10.2024 | Turriff United | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 28.09.2024 | Rothes | H | 8-0 (3-0) | P | O |
Stirling Albion Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Cumbernauld Colts | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Clyde | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 12.09.2026 | Edinburgh City | A | 7-3 (5-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Rangers U21 | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Spartans | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Elgin City | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Airdrie United | A | 1-3 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Stranraer | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 15.08.2026 | Forfar Athletic | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Cove Rangers | H | 4-2 (3-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.3% | 90.3% | 91.8% | 91.9% | 91.9% | 91.9% | – |
| 1 | 3.20 27.5% | 3.20 27.5% | 3.20 18.5% | 3.30 23.6% | 3.19 11.1% | 3.20 18.5% | - |
| X | 3.94 3.1% | 3.94 3.1% | 4.00 2.6% | 4.00 5.3% | 4.02 2.3% | 4.25 13.3% | - |
| 2 | 1.85 15.1% | 1.85 15.1% | 1.90 11.6% | 1.87 15.0% | 1.90 7.8% | 1.85 15.9% | - |
| 0-2 | 2.92 3.9% | 2.92 3.9% | 3.05 1.6% | 2.90 0.0% | - | 2.95 0.0% | - |
| 3+ | 1.31 1.6% | 1.31 1.6% | 1.33 0.8% | 1.32 0.0% | - | 1.35 0.0% | - |
| 4+ | 1.86 1.6% | 1.86 1.6% | 1.88 1.6% | 1.85 0.0% | 1.89 1.6% | 1.90 0.0% | - |
| GG | 1.33 2.3% | 1.33 2.3% | 1.33 1.5% | 1.35 1.5% | 1.33 0.8% | 1.34 3.1% | - |
| NG | 3.00 5.1% | 3.00 5.1% | 3.00 3.2% | 2.95 3.3% | 3.01 2.0% | 2.90 6.5% | - |
| I2+ | 1.93 1.6% | 1.93 1.6% | 1.98 1.5% | 1.90 0.0% | 1.97 1.0% | 1.95 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice