Queen of the South 4 - 2 Rangers U21 — rezultat
26.09.2026 19:00 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Queen of the South Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 3
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Annan Athletic | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.09.2026 | Hamilton Academical | A | 4-1 (3-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Ross County | A | 8-0 (2-0) | I | O |
| 12.09.2026 | East Fife | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Edinburgh City | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.09.2026 | Airdrie United | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Hibernian U21 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Alloa Athletic | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 11.08.2026 | Cumbernauld Colts | H | 4-0 (3-0) | P | O |
Rangers U21 Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2026 | Clyde | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 08.09.2026 | Stirling Albion | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 25.08.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 11.08.2026 | Gala Fairydean Rovers | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 11.11.2025 | Hamilton Academical | A | 3-0 (0-0) | I | O |
| 11.10.2025 | Dumbarton | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 23.09.2025 | Annan Athletic | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 06.09.2025 | Queen of the South | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 26.08.2025 | Stranraer | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 12.08.2025 | Stenhousemuir | A | 2-1 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.09.2025 | Challenge Cup | Queen of the South | 2-1 (0-0) | Rangers U21 | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.5% | 90.5% | 92.1% | 91.7% | 91.7% | 91.7% | – |
| 1 | 1.67 7.2% | 1.67 7.2% | 1.70 7.1% | 1.75 4.4% | 1.69 7.7% | 1.70 7.1% | - |
| X | 4.05 5.5% | 4.05 5.5% | 4.15 3.8% | 3.90 4.0% | 4.14 3.2% | 3.75 0.0% | - |
| 2 | 3.85 11.6% | 3.85 11.6% | 3.90 14.7% | 3.80 7.0% | 3.89 14.1% | 4.25 18.1% | - |
| 0-2 | 2.78 7.3% | 2.78 7.3% | 2.90 3.6% | 2.72 11.0% | - | 2.80 1.8% | - |
| 3+ | 1.34 3.6% | 1.34 3.6% | 1.35 2.2% | 1.36 6.8% | - | 1.38 0.7% | - |
| 4+ | 1.94 5.4% | 1.94 5.4% | 1.95 2.5% | 1.92 10.7% | 1.95 1.0% | 2.00 2.6% | - |
| GG | 1.38 1.4% | 1.38 1.4% | 1.38 0.0% | 1.40 4.1% | 1.39 1.5% | 1.38 3.0% | - |
| NG | 2.77 2.6% | 2.77 2.6% | 2.75 0.0% | 2.72 7.9% | 2.76 2.5% | 2.70 6.9% | - |
| I2+ | 1.99 3.4% | 1.99 3.4% | 2.00 2.4% | 1.97 6.2% | 2.01 1.0% | 2.05 2.5% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice