Cove Rangers 1 - 1 East Fife — rezultat
10.10.2026 14:00 • Skotska - Liga 1
Mečevi iz lige Skotska - Liga 1
Tabele Skotska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 9 | 8 | 1 | 0 | 31 | 5 | 26 | 4 | 25 |
| 2 | Hamilton Academical | 9 | 8 | 1 | 0 | 21 | 2 | 19 | 2.6 | 25 |
| 3 | East Kilbride | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 14 | 5 | 3.3 | 17 |
| 4 | Montrose | 10 | 5 | 0 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.2 | 15 |
| 5 | Airdrie United | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 13 |
| 6 | Queen of the South | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 27 | -16 | 3.8 | 10 |
| 7 | East Fife | 10 | 1 | 6 | 3 | 8 | 11 | -3 | 1.9 | 9 |
| 8 | Alloa Athletic | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 9 |
| 9 | Peterhead | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 17 | -10 | 2.4 | 7 |
| 10 | Cove Rangers | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton Academical | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.8 | 15 |
| 2 | Ross County | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 2 | 16 | 5 | 12 |
| 3 | East Kilbride | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 10 |
| 4 | Montrose | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 9 |
| 5 | Airdrie United | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 8 |
| 6 | Queen of the South | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 7 | Cove Rangers | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Alloa Athletic | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | East Fife | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 10 | Peterhead | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 13 |
| 2 | Hamilton Academical | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 10 |
| 3 | East Kilbride | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 7 |
| 4 | Montrose | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 5 | Airdrie United | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 6 | East Fife | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 7 | Alloa Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 4 |
| 8 | Peterhead | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 9 | Queen of the South | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 19 | -15 | 4.6 | 3 |
| 10 | Cove Rangers | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
Cove Rangers Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Queen of the South | A | 4-3 (2-0) | I | O |
| 26.09.2026 | Aberdeen U21 | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 22.09.2026 | Fraserburgh | A | 0-5 (0-2) | P | O |
| 19.09.2026 | Ross County | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 12.09.2026 | Montrose | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 08.09.2026 | Dumbarton | H | 6-1 (2-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 29.08.2026 | Hamilton Academical | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 25.08.2026 | Dundee United II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 22.08.2026 | Peterhead | H | 3-0 (0-0) | P | O |
East Fife Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | East Kilbride | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 26.09.2026 | Clydebank | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 19.09.2026 | Montrose | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 15.09.2026 | Motherwell U21 | H | 4-1 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Queen of the South | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 08.09.2026 | Clyde | A | 1-4 (0-2) | P | O |
| 05.09.2026 | Ross County | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Airdrie United | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | St. Mirren U21 | H | 2-5 (1-2) | I | O |
| 22.08.2026 | Hamilton Academical | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (11 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | League One | East Fife | 2-0 (0-0) | Cove Rangers | I | U |
| 02.05.2026 | League One | Cove Rangers | 0-0 (0-0) | East Fife | N | U |
| 14.02.2026 | League One | East Fife | 2-1 (0-1) | Cove Rangers | I | O |
| 13.12.2025 | League One | Cove Rangers | 0-1 (0-0) | East Fife | I | U |
| 04.10.2025 | League One | East Fife | 2-0 (1-0) | Cove Rangers | I | U |
| 30.04.2022 | League One | East Fife | 2-3 (2-1) | Cove Rangers | P | O |
| 26.12.2021 | League One | Cove Rangers | 4-2 (0-0) | East Fife | P | O |
| 16.10.2021 | League One | East Fife | 4-2 (3-0) | Cove Rangers | I | O |
| 14.08.2021 | League One | Cove Rangers | 5-2 (2-0) | East Fife | P | O |
| 10.04.2021 | League One | Cove Rangers | - | East Fife | - | U |
| 27.03.2021 | League One | East Fife | 0-0 (0-0) | Cove Rangers | N | U |
| 17.10.2020 | League One | Cove Rangers | 3-1 (1-0) | East Fife | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 92.2% | 91.8% | 91.8% | 92.6% | 90.2% |
| 1 | 2.03 13.2% | 2.03 13.2% | 2.05 10.9% | 2.05 9.7% | 2.04 8.5% | 2.05 8.9% | 2.07 8.0% |
| X | 3.22 11.0% | 3.22 11.5% | 3.30 3.1% | 3.30 1.5% | 3.29 3.1% | 3.35 4.3% | 3.20 1.6% |
| 2 | 3.30 15.0% | 3.30 14.6% | 3.40 15.3% | 3.35 20.9% | 3.39 11.1% | 3.40 19.3% | 3.20 12.3% |
| 0-2 | 1.81 2.7% | 1.81 2.7% | 1.83 1.7% | 1.80 0.0% | 1.84 1.7% | 1.81 0.0% | 1.83 1.7% |
| 3+ | 1.86 4.1% | 1.86 4.1% | 1.85 1.6% | 1.92 1.1% | 1.86 1.6% | 1.90 0.0% | 1.85 1.6% |
| 4+ | 3.14 1.9% | 3.14 1.9% | 3.30 1.5% | 3.10 4.6% | - | 3.35 0.0% | 3.30 1.5% |
| GG | 1.70 0.0% | 1.70 0.0% | 1.73 0.0% | 1.74 0.0% | 1.73 0.6% | 1.76 1.7% | 1.73 0.6% |
| NG | 2.01 0.0% | 2.01 0.0% | 1.98 1.0% | 1.97 0.0% | 1.99 0.0% | 1.95 2.5% | 1.98 0.5% |
| I2+ | 2.76 1.8% | 2.76 1.8% | 2.85 1.7% | 2.67 3.6% | 2.83 1.7% | 2.90 0.0% | 2.85 1.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice