East Kilbride 2 - 2 Airdrie United — rezultat
10.10.2026 14:00 • Skotska - Liga 1
Mečevi iz lige Skotska - Liga 1
Tabele Skotska - Liga 1
League One
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 9 | 8 | 1 | 0 | 31 | 5 | 26 | 4 | 25 |
| 2 | Hamilton Academical | 9 | 8 | 1 | 0 | 21 | 2 | 19 | 2.6 | 25 |
| 3 | East Kilbride | 10 | 5 | 2 | 3 | 19 | 14 | 5 | 3.3 | 17 |
| 4 | Montrose | 10 | 5 | 0 | 5 | 13 | 19 | -6 | 3.2 | 15 |
| 5 | Airdrie United | 10 | 3 | 4 | 3 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 13 |
| 6 | Queen of the South | 10 | 3 | 1 | 6 | 11 | 27 | -16 | 3.8 | 10 |
| 7 | East Fife | 10 | 1 | 6 | 3 | 8 | 11 | -3 | 1.9 | 9 |
| 8 | Alloa Athletic | 10 | 2 | 3 | 5 | 9 | 13 | -4 | 2.2 | 9 |
| 9 | Peterhead | 10 | 2 | 1 | 7 | 7 | 17 | -10 | 2.4 | 7 |
| 10 | Cove Rangers | 10 | 1 | 3 | 6 | 9 | 16 | -7 | 2.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hamilton Academical | 5 | 5 | 0 | 0 | 12 | 2 | 10 | 2.8 | 15 |
| 2 | Ross County | 4 | 4 | 0 | 0 | 18 | 2 | 16 | 5 | 12 |
| 3 | East Kilbride | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 5 | 8 | 3.6 | 10 |
| 4 | Montrose | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 9 |
| 5 | Airdrie United | 5 | 2 | 2 | 1 | 4 | 4 | 0 | 1.6 | 8 |
| 6 | Queen of the South | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 8 | -1 | 3 | 7 |
| 7 | Cove Rangers | 5 | 1 | 3 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 6 |
| 8 | Alloa Athletic | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.2 | 5 |
| 9 | East Fife | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 5 |
| 10 | Peterhead | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ross County | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 13 |
| 2 | Hamilton Academical | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 0 | 9 | 2.2 | 10 |
| 3 | East Kilbride | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 7 |
| 4 | Montrose | 5 | 2 | 0 | 3 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 6 |
| 5 | Airdrie United | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 6 | East Fife | 5 | 0 | 4 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 4 |
| 7 | Alloa Athletic | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 4 |
| 8 | Peterhead | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.6 | 4 |
| 9 | Queen of the South | 5 | 1 | 0 | 4 | 4 | 19 | -15 | 4.6 | 3 |
| 10 | Cove Rangers | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 0 |
Forma i statistika timova
East Kilbride Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | East Fife | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 26.09.2026 | Stranraer | A | 4-3 (2-2) | I | O |
| 22.09.2026 | Celtic II | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Alloa Athletic | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Peterhead | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 08.09.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Hamilton Academical | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.08.2026 | Ross County | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 25.08.2026 | Cowdenbeath | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 22.08.2026 | Montrose | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Airdrie United Gost
- Dao
- 3.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2026 | Montrose | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 26.09.2026 | Berwick Rangers | H | 7-1 (3-0) | P | O |
| 22.09.2026 | Bonnyrigg Rose Athletic | A | 1-6 (1-4) | P | O |
| 19.09.2026 | Peterhead | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 12.09.2026 | Alloa Athletic | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.09.2026 | St. Mirren U21 | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Queen of the South | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 29.08.2026 | East Fife | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Stirling Albion | H | 1-3 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | Ross County | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.08.2026 | League One | Airdrie United | 1-1 (0-0) | East Kilbride | N | U |
| 12.10.2024 | Challenge Cup | Airdrie United | 1-1 (0-1) | East Kilbride | N | U |
| 16.07.2024 | League Cup | Airdrie United | 8-0 (6-0) | East Kilbride | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 91.5% | 91.8% | 92.4% | 90.0% |
| 1 | 1.87 1.6% | 1.87 2.1% | 1.95 3.7% | 1.97 5.3% | 1.94 5.4% | 1.98 5.3% | 1.94 1.6% |
| X | 3.70 8.0% | 3.70 8.4% | 3.65 2.8% | 3.60 2.9% | 3.66 3.1% | 3.65 0.0% | 3.60 1.4% |
| 2 | 3.32 7.3% | 3.32 7.8% | 3.30 8.3% | 3.25 7.1% | 3.32 11.7% | 3.30 9.6% | 3.15 4.5% |
| 0-2 | 2.13 0.5% | 2.13 0.5% | 2.25 9.8% | 2.12 2.4% | 2.23 8.8% | 2.14 3.9% | 2.22 5.7% |
| 3+ | 1.61 5.8% | 1.61 5.8% | 1.58 6.0% | 1.62 3.0% | 1.58 6.0% | 1.63 3.0% | 1.57 3.7% |
| 4+ | 2.52 3.8% | 2.52 3.8% | 2.55 7.3% | 2.50 5.7% | - | 2.60 3.7% | 2.50 5.7% |
| GG | 1.55 3.1% | 1.55 3.1% | 1.53 4.4% | 1.57 3.1% | 1.52 6.7% | 1.56 3.7% | 1.52 3.2% |
| NG | 2.27 4.1% | 2.27 4.1% | 2.35 9.3% | 2.25 3.7% | 2.34 9.3% | 2.25 4.7% | 2.32 4.5% |
| I2+ | 2.25 8.2% | 2.25 8.2% | 2.40 5.9% | 2.32 4.1% | 2.40 6.3% | 2.50 2.0% | 2.38 3.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice