Annan Athletic 4 - 1 Elgin City — rezultat
11.12.2021 15:00 • Skotska - Liga 2
Mečevi iz lige Skotska - Liga 2
Tabele Skotska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 9 | 14 | 3.2 | 20 |
| 2 | Clyde | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 17 | 6 | 4 | 20 |
| 3 | Elgin City | 10 | 5 | 2 | 3 | 27 | 17 | 10 | 4.4 | 17 |
| 4 | Spartans | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 15 |
| 5 | Kelty Hearts | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 12 |
| 6 | Dumbarton | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 17 | -6 | 2.8 | 12 |
| 7 | Forfar Athletic | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 11 |
| 8 | Stirling Albion | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 11 |
| 9 | Edinburgh City | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.8 | 10* |
| 10 | Annan Athletic | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 9 |
* Edinburgh City: −5 bodova — SPFL: insolvency event (provizorni likvidator 07/2025) - Edinburgh City, 5 bodova u 2026/27
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clyde | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 15 |
| 2 | Dumbarton | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 12 |
| 3 | Elgin City | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 9 | 7 | 5 | 10 |
| 4 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 5 | Kelty Hearts | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | Forfar Athletic | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Stirling Albion | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Edinburgh City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 9 | Spartans | 5 | 1 | 3 | 1 | 13 | 11 | 2 | 4.8 | 6 |
| 10 | Annan Athletic | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 7 | 10 | 4.8 | 10 |
| 2 | Spartans | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 3 | Edinburgh City | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 8 |
| 4 | Elgin City | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Clyde | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 5 |
| 6 | Annan Athletic | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 7 | Kelty Hearts | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 8 | Stirling Albion | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | -11 | 4.6 | 3 |
| 9 | Forfar Athletic | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 2 |
| 10 | Dumbarton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | -9 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Annan Athletic Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.12.2021 | Edinburgh City | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 27.11.2021 | Gala Fairydean Rovers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 20.11.2021 | Albion Rovers | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.11.2021 | Stenhousemuir | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 06.11.2021 | Stranraer | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 30.10.2021 | Cowdenbeath | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.10.2021 | Jeanfield Swifts | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 16.10.2021 | Forfar Athletic | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.10.2021 | Kelty Hearts | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 25.09.2021 | Edinburgh City | H | 1-3 (0-2) | I | O |
Elgin City Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.11.2021 | Edinburgh City | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 20.11.2021 | Stranraer | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.11.2021 | Cowdenbeath | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 06.11.2021 | Forfar Athletic | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.10.2021 | Clydebank | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 25.10.2021 | Clydebank | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 16.10.2021 | Albion Rovers | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 09.10.2021 | Inverness CT | H | 2-4 (2-2) | I | O |
| 02.10.2021 | Stirling Albion | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.09.2021 | Stenhousemuir | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (22 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.09.2021 | League Two | Elgin City | 0-2 (0-1) | Annan Athletic | P | U |
| 03.04.2021 | League Two | Annan Athletic | 0-3 (0-2) | Elgin City | I | O |
| 13.03.2021 | League Two | Elgin City | - | Annan Athletic | - | U |
| 05.12.2020 | League Two | Elgin City | 1-0 (0-0) | Annan Athletic | I | U |
| 18.04.2020 | League Two | Elgin City | - | Annan Athletic | - | U |
| 11.01.2020 | League Two | Annan Athletic | 0-4 (0-1) | Elgin City | I | O |
| 02.11.2019 | League Two | Elgin City | 4-0 (3-0) | Annan Athletic | I | O |
| 10.08.2019 | League Two | Annan Athletic | 1-1 (0-0) | Elgin City | N | U |
| 30.03.2019 | League Two | Elgin City | 0-1 (0-1) | Annan Athletic | P | U |
| 05.01.2019 | League Two | Annan Athletic | 2-0 (1-0) | Elgin City | P | U |
| 27.10.2018 | League Two | Elgin City | 0-1 (0-1) | Annan Athletic | P | U |
| 04.08.2018 | League Two | Annan Athletic | 1-1 (0-0) | Elgin City | N | U |
| 07.04.2018 | League Two | Annan Athletic | 4-1 (1-0) | Elgin City | P | O |
| 10.02.2018 | League Two | Elgin City | 2-1 (1-1) | Annan Athletic | I | O |
| 02.12.2017 | League Two | Annan Athletic | 2-0 (1-0) | Elgin City | P | U |
| 09.09.2017 | League Two | Elgin City | 0-1 (0-1) | Annan Athletic | P | U |
| 11.03.2017 | League Two | Annan Athletic | 1-0 (1-0) | Elgin City | P | U |
| 14.01.2017 | League Two | Elgin City | 3-2 (3-0) | Annan Athletic | I | O |
| 19.11.2016 | League Two | Annan Athletic | 1-0 (1-0) | Elgin City | P | U |
| 01.10.2016 | League Two | Elgin City | 0-2 (0-1) | Annan Athletic | P | U |
| 02.04.2016 | League Two | Elgin City | 2-2 (0-0) | Annan Athletic | N | O |
| 30.01.2016 | League Two | Annan Athletic | 4-2 (2-0) | Elgin City | P | O |
| 07.11.2015 | League Two | Elgin City | 3-2 (2-1) | Annan Athletic | I | O |
| 26.09.2015 | League Two | Annan Athletic | 1-1 (1-0) | Elgin City | N | U |