Stenhousemuir 2 - 0 Forfar Athletic — rezultat
26.02.2022 15:00 • Skotska - Liga 2
Mečevi iz lige Skotska - Liga 2
Tabele Skotska - Liga 2
League Two
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 9 | 14 | 3.2 | 20 |
| 2 | Clyde | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 17 | 6 | 4 | 20 |
| 3 | Elgin City | 10 | 5 | 2 | 3 | 27 | 17 | 10 | 4.4 | 17 |
| 4 | Spartans | 10 | 4 | 3 | 3 | 22 | 18 | 4 | 4 | 15 |
| 5 | Kelty Hearts | 10 | 4 | 0 | 6 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 12 |
| 6 | Dumbarton | 10 | 4 | 0 | 6 | 11 | 17 | -6 | 2.8 | 12 |
| 7 | Forfar Athletic | 10 | 3 | 2 | 5 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 11 |
| 8 | Stirling Albion | 10 | 3 | 2 | 5 | 13 | 23 | -10 | 3.6 | 11 |
| 9 | Edinburgh City | 10 | 4 | 3 | 3 | 20 | 18 | 2 | 3.8 | 10* |
| 10 | Annan Athletic | 10 | 3 | 0 | 7 | 10 | 17 | -7 | 2.7 | 9 |
* Edinburgh City: −5 bodova — SPFL: insolvency event (provizorni likvidator 07/2025) - Edinburgh City, 5 bodova u 2026/27
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Clyde | 5 | 5 | 0 | 0 | 15 | 5 | 10 | 4 | 15 |
| 2 | Dumbarton | 5 | 4 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.6 | 12 |
| 3 | Elgin City | 5 | 3 | 1 | 1 | 16 | 9 | 7 | 5 | 10 |
| 4 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 1.6 | 10 |
| 5 | Kelty Hearts | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | Forfar Athletic | 5 | 3 | 0 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 9 |
| 7 | Stirling Albion | 5 | 2 | 2 | 1 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 8 |
| 8 | Edinburgh City | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 12 | -2 | 4.4 | 7 |
| 9 | Spartans | 5 | 1 | 3 | 1 | 13 | 11 | 2 | 4.8 | 6 |
| 10 | Annan Athletic | 6 | 2 | 0 | 4 | 8 | 13 | -5 | 3.5 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stranraer | 5 | 3 | 1 | 1 | 17 | 7 | 10 | 4.8 | 10 |
| 2 | Spartans | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 7 | 2 | 3.2 | 9 |
| 3 | Edinburgh City | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 8 |
| 4 | Elgin City | 5 | 2 | 1 | 2 | 11 | 8 | 3 | 3.8 | 7 |
| 5 | Clyde | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 12 | -4 | 4 | 5 |
| 6 | Annan Athletic | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 3 |
| 7 | Kelty Hearts | 6 | 1 | 0 | 5 | 5 | 13 | -8 | 3 | 3 |
| 8 | Stirling Albion | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 17 | -11 | 4.6 | 3 |
| 9 | Forfar Athletic | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 12 | -8 | 3.2 | 2 |
| 10 | Dumbarton | 5 | 0 | 0 | 5 | 3 | 12 | -9 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Stenhousemuir Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2022 | Stranraer | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.02.2022 | Annan Athletic | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 29.01.2022 | Elgin City | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 15.01.2022 | Cowdenbeath | H | 0-2 (0-0) | I | U |
| 08.01.2022 | Albion Rovers | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 02.01.2022 | Stirling Albion | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 26.12.2021 | Forfar Athletic | A | 3-4 (1-4) | P | O |
| 18.12.2021 | Elgin City | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 11.12.2021 | Edinburgh City | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 04.12.2021 | Stranraer | H | 1-4 (1-3) | I | O |
Forfar Athletic Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.02.2022 | Kelty Hearts | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 15.02.2022 | Stirling Albion | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.02.2022 | Albion Rovers | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.01.2022 | Edinburgh City | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 15.01.2022 | Annan Athletic | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 08.01.2022 | Stranraer | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 02.01.2022 | Elgin City | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 26.12.2021 | Stenhousemuir | H | 3-4 (1-4) | I | O |
| 17.12.2021 | Edinburgh City | A | 0-4 (0-3) | P | O |
| 11.12.2021 | Stirling Albion | H | 2-0 (0-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.12.2021 | League Two | Forfar Athletic | 3-4 (1-4) | Stenhousemuir | P | O |
| 02.10.2021 | League Two | Stenhousemuir | 1-1 (0-1) | Forfar Athletic | N | U |
| 20.04.2019 | League One | Stenhousemuir | 0-3 (0-2) | Forfar Athletic | I | O |
| 23.02.2019 | League One | Forfar Athletic | 2-1 (0-0) | Stenhousemuir | I | O |
| 20.10.2018 | League One | Stenhousemuir | 1-2 (0-2) | Forfar Athletic | I | O |
| 25.08.2018 | League One | Forfar Athletic | 2-0 (2-0) | Stenhousemuir | I | U |
| 26.03.2016 | League One | Stenhousemuir | 2-1 (1-0) | Forfar Athletic | P | O |
| 23.01.2016 | League One | Forfar Athletic | 0-1 (0-1) | Stenhousemuir | P | U |
| 14.11.2015 | League One | Stenhousemuir | 2-2 (0-1) | Forfar Athletic | N | O |
| 22.08.2015 | League One | Forfar Athletic | 4-1 (4-1) | Stenhousemuir | I | O |