Celtic 1 - 0 Dundee — rezultat
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 2 | 6 | 3.3 | 9 |
| 2 | ST Mirren | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 3 | 3 | 3 | 7 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 6 |
| 4 | Dundee | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 3 | 2 | 2 | 6 |
| 5 | Hibernian | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 6 |
| 6 | Motherwell | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 4 | 1 | 3 | 5 |
| 7 | Rangers | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 8 | Dundee Utd | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 9 | ST Johnstone | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 10 | Aberdeen | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 11 | Falkirk | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 12 | Kilmarnock | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 13 | -9 | 5.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Celtic | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 6 |
| 3 | ST Mirren | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 4 |
| 4 | Dundee | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 3 |
| 5 | ST Johnstone | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 3 | 1 | 7 | 3 |
| 6 | Aberdeen | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 7 | Motherwell | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Dundee Utd | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 9 | Hibernian | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 10 | Rangers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | Falkirk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 12 | Kilmarnock | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 9 | -8 | 5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hibernian | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 6 |
| 2 | Motherwell | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 3 | Rangers | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 4 | Celtic | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 5 | ST Mirren | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Dundee | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 3 |
| 7 | Dundee Utd | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 8 | Falkirk | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 9 | Heart Of Midlothian | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 10 | Kilmarnock | 1 | 0 | 0 | 1 | 3 | 4 | -1 | 7 | 0 |
| 11 | ST Johnstone | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 12 | Aberdeen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
Forma i statistika timova
Celtic Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.05.2026 | Dunfermline | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 16.05.2026 | Heart Of Midlothian | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 13.05.2026 | Motherwell | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 10.05.2026 | Rangers | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 03.05.2026 | Hibernian | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 25.04.2026 | Falkirk | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 19.04.2026 | ST Mirren | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.04.2026 | ST Mirren | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 05.04.2026 | Dundee | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.03.2026 | Dundee Utd | A | 2-0 (0-0) | I | U |
Dundee Gost
- Dao
- 3.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.07.2026 | Clyde | H | 4-0 (0-0) | P | O |
| 21.07.2026 | Ross County | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 14.07.2026 | Annan Athletic | A | 0-5 (0-0) | P | O |
| 11.07.2026 | Airdrie United | H | 4-2 (1-2) | P | O |
| 17.05.2026 | Aberdeen | H | 3-2 (1-2) | P | O |
| 12.05.2026 | Kilmarnock | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Livingston | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 02.05.2026 | ST Mirren | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Dundee Utd | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 11.04.2026 | Kilmarnock | A | 2-2 (2-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (31 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | Premiership | Dundee | 1-2 (0-1) | Celtic | P | O |
| 07.02.2026 | FA Cup | Celtic | 1-1 (0-0) | Dundee | N | U |
| 03.12.2025 | Premiership | Celtic | 1-0 (1-0) | Dundee | P | U |
| 19.10.2025 | Premiership | Dundee | 2-0 (2-0) | Celtic | I | U |
| 05.02.2025 | Premiership | Celtic | 6-0 (2-0) | Dundee | P | O |
| 14.01.2025 | Premiership | Dundee | 3-3 (1-1) | Celtic | N | O |
| 30.10.2024 | Premiership | Celtic | 2-0 (0-0) | Dundee | P | U |
| 28.04.2024 | Premiership | Dundee | 1-2 (0-1) | Celtic | P | O |
| 28.02.2024 | Premiership | Celtic | 7-1 (6-0) | Dundee | P | O |
| 26.12.2023 | Premiership | Dundee | 0-3 (0-0) | Celtic | P | O |
| 16.09.2023 | Premiership | Celtic | 3-0 (0-0) | Dundee | P | O |
| 20.02.2022 | Premiership | Celtic | 3-2 (2-1) | Dundee | P | O |
| 07.11.2021 | Premiership | Dundee | 2-4 (1-2) | Celtic | P | O |
| 08.08.2021 | Premiership | Celtic | 6-0 (2-0) | Dundee | P | O |
| 17.03.2019 | Premiership | Dundee | 0-1 (0-0) | Celtic | P | U |
| 22.12.2018 | Premiership | Celtic | 3-0 (1-0) | Dundee | P | O |
| 31.10.2018 | Premiership | Dundee | 0-5 (0-4) | Celtic | P | O |
| 04.04.2018 | Premiership | Celtic | 0-0 (0-0) | Dundee | N | U |
| 26.12.2017 | Premiership | Dundee | 0-2 (0-2) | Celtic | P | U |
| 14.10.2017 | Premiership | Celtic | 1-0 (0-0) | Dundee | P | U |
| 20.09.2017 | League Cup | Dundee | 0-4 (0-2) | Celtic | P | O |
| 19.03.2017 | Premiership | Dundee | 1-2 (0-1) | Celtic | P | O |
| 17.12.2016 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-0) | Dundee | P | O |
| 01.10.2016 | Premiership | Dundee | 0-1 (0-0) | Celtic | P | U |
| 05.04.2016 | Premiership | Dundee | 0-0 (0-0) | Celtic | N | U |
| 02.03.2016 | Premiership | Celtic | 0-0 (0-0) | Dundee | N | U |
| 20.09.2015 | Premiership | Celtic | 6-0 (2-0) | Dundee | P | O |
| 01.05.2015 | Premiership | Celtic | 5-0 (2-0) | Dundee | P | O |
| 22.04.2015 | Premiership | Dundee | 1-2 (0-1) | Celtic | P | O |
| 22.11.2014 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-0) | Dundee | P | O |
| 31.08.2014 | Premiership | Dundee | 1-1 (1-0) | Celtic | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.3% | 96.2% | 95.2% | 94.6% | 94.6% | 95.7% | 93.5% |
| 1 | 1.14 5.8% | 1.16 2.5% | 1.15 4.2% | 1.15 1.7% | 1.14 5.0% | 1.17 2.5% | 1.14 0.9% |
| X | 9.70 29.3% | 9.85 31.3% | 8.00 31.1% | 8.60 24.6% | 8.20 15.5% | 8.00 14.3% | 7.75 24.0% |
| 2 | 12.50 19.0% | 13.10 22.4% | 18.00 63.6% | 14.00 40.0% | 17.30 47.9% | 15.30 28.0% | 15.75 54.4% |
| 0-2 | 3.50 10.1% | 3.50 9.4% | 3.50 7.7% | 3.25 13.2% | 3.43 3.0% | 3.45 13.9% | 3.35 11.7% |
| 3+ | 1.30 4.4% | 1.30 4.4% | 1.30 0.8% | 1.30 5.1% | 1.30 1.5% | 1.30 5.1% | 1.28 1.5% |
| 4+ | 1.82 9.5% | 1.85 7.5% | 1.78 1.1% | 1.77 7.8% | 1.78 2.7% | 1.80 7.7% | 1.76 3.3% |
| GG | 1.98 0.5% | 1.97 1.0% | 2.05 17.1% | 1.95 0.0% | 2.02 13.5% | 1.85 2.8% | 1.95 6.6% |
| NG | 1.82 0.0% | 1.82 2.2% | 1.75 11.6% | 1.76 0.6% | 1.73 13.9% | 1.90 2.6% | 1.74 1.7% |
| I2+ | 1.90 5.0% | 1.91 1.5% | 1.83 0.0% | 1.80 6.3% | 1.82 2.7% | 1.85 7.5% | 1.80 5.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice