Rangers 2 - 2 Celtic — rezultat
Mečevi iz lige Skotska - Premiership
Tabele Skotska - Premiership
Premiership
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 8 | 7 | 0 | 1 | 16 | 4 | 12 | 2.5 | 21 |
| 2 | Rangers | 8 | 6 | 1 | 1 | 11 | 5 | 6 | 2 | 19 |
| 3 | Heart Of Midlothian | 8 | 5 | 1 | 2 | 19 | 8 | 11 | 3.4 | 16 |
| 4 | Dundee | 8 | 4 | 1 | 3 | 11 | 8 | 3 | 2.4 | 13 |
| 5 | ST Johnstone | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.5 | 11 |
| 6 | Dundee Utd | 8 | 3 | 2 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.6 | 11 |
| 7 | ST Mirren | 8 | 3 | 1 | 4 | 8 | 14 | -6 | 2.8 | 10 |
| 8 | Aberdeen | 8 | 2 | 2 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2 | 8 |
| 9 | Motherwell | 8 | 2 | 2 | 4 | 9 | 13 | -4 | 2.8 | 8 |
| 10 | Hibernian | 8 | 2 | 1 | 5 | 8 | 12 | -4 | 2.5 | 7 |
| 11 | Falkirk | 8 | 1 | 3 | 4 | 7 | 11 | -4 | 2.2 | 6 |
| 12 | Kilmarnock | 8 | 1 | 2 | 5 | 7 | 18 | -11 | 3.1 | 5 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Heart Of Midlothian | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 2 | 11 | 3.8 | 12 |
| 2 | Celtic | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 9 |
| 3 | Rangers | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Dundee | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 5 | ST Johnstone | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 6 | Dundee Utd | 4 | 1 | 2 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 5 |
| 7 | Aberdeen | 4 | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.2 | 4 |
| 8 | ST Mirren | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 4 |
| 9 | Motherwell | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 4 |
| 10 | Falkirk | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 7 | -3 | 2.8 | 3 |
| 11 | Hibernian | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 7 | -4 | 2.5 | 1 |
| 12 | Kilmarnock | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Celtic | 4 | 4 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 3 | 12 |
| 2 | Rangers | 4 | 3 | 1 | 0 | 5 | 2 | 3 | 1.8 | 10 |
| 3 | Dundee | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 4 | Dundee Utd | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 5 | Hibernian | 4 | 2 | 0 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 6 |
| 6 | ST Mirren | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 7 | Heart Of Midlothian | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 6 | 0 | 3 | 4 |
| 8 | ST Johnstone | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 9 | Aberdeen | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | -1 | 2.8 | 4 |
| 10 | Motherwell | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 4 |
| 11 | Kilmarnock | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 12 | Falkirk | 4 | 0 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 3 |
Forma i statistika timova
Rangers Domaćin
- Dao
- 3.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 75%
- Bez primljenog
- 25%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.02.2026 | Livingston | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 15.02.2026 | Heart Of Midlothian | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 11.02.2026 | Motherwell | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 08.02.2026 | Queen's Park | H | 8-0 (5-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Stranraer | H | - | I | U |
| 04.02.2026 | Kilmarnock | H | 5-1 (1-0) | P | O |
| 01.02.2026 | Hibernian | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.01.2026 | FC Porto | A | 3-1 (3-1) | I | O |
| 25.01.2026 | Dundee | H | 3-0 (0-0) | P | O |
| 22.01.2026 | Ludogorets | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Celtic Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2026 | VfB Stuttgart | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.02.2026 | Hibernian | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 19.02.2026 | VfB Stuttgart | H | 1-4 (1-2) | I | O |
| 15.02.2026 | Kilmarnock | A | 2-3 (2-0) | P | O |
| 11.02.2026 | Livingston | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Dundee | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 01.02.2026 | Falkirk | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 29.01.2026 | Utrecht | H | 4-2 (3-1) | P | O |
| 25.01.2026 | Heart Of Midlothian | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.01.2026 | Bologna | A | 2-2 (0-2) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (44 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.01.2026 | Premiership | Celtic | 1-3 (1-0) | Rangers | P | O |
| 02.11.2025 | League Cup | Celtic | 1-1 (1-0) | Rangers | N | U |
| 31.08.2025 | Premiership | Rangers | 0-0 (0-0) | Celtic | N | U |
| 04.05.2025 | Premiership | Rangers | 1-1 (1-0) | Celtic | N | U |
| 16.03.2025 | Premiership | Celtic | 2-3 (0-2) | Rangers | P | O |
| 02.01.2025 | Premiership | Rangers | 3-0 (1-0) | Celtic | P | O |
| 15.12.2024 | League Cup | Celtic | 3-3 (0-1) | Rangers | N | O |
| 01.09.2024 | Premiership | Celtic | 3-0 (2-0) | Rangers | I | O |
| 25.05.2024 | FA Cup | Celtic | 1-0 (0-0) | Rangers | I | U |
| 11.05.2024 | Premiership | Celtic | 2-1 (2-1) | Rangers | I | O |
| 07.04.2024 | Premiership | Rangers | 3-3 (0-2) | Celtic | N | O |
| 30.12.2023 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-0) | Rangers | I | O |
| 03.09.2023 | Premiership | Rangers | 0-1 (0-1) | Celtic | I | U |
| 13.05.2023 | Premiership | Rangers | 3-0 (2-0) | Celtic | P | O |
| 30.04.2023 | FA Cup | Rangers | 0-1 (0-1) | Celtic | I | U |
| 08.04.2023 | Premiership | Celtic | 3-2 (1-1) | Rangers | I | O |
| 26.02.2023 | League Cup | Rangers | 1-2 (0-1) | Celtic | I | O |
| 02.01.2023 | Premiership | Rangers | 2-2 (0-1) | Celtic | N | O |
| 03.09.2022 | Premiership | Celtic | 4-0 (3-0) | Rangers | I | O |
| 01.05.2022 | Premiership | Celtic | 1-1 (1-0) | Rangers | N | U |
| 17.04.2022 | FA Cup | Celtic | 1-1 (0-0) | Rangers | N | U |
| 03.04.2022 | Premiership | Rangers | 1-2 (1-2) | Celtic | I | O |
| 02.02.2022 | Premiership | Celtic | 3-0 (3-0) | Rangers | I | O |
| 29.08.2021 | Premiership | Rangers | 1-0 (0-0) | Celtic | P | U |
| 02.05.2021 | Premiership | Rangers | 4-1 (2-1) | Celtic | P | O |
| 18.04.2021 | FA Cup | Rangers | 2-0 (2-0) | Celtic | P | U |
| 21.03.2021 | Premiership | Celtic | 1-1 (1-1) | Rangers | N | U |
| 02.01.2021 | Premiership | Rangers | 1-0 (0-0) | Celtic | P | U |
| 17.10.2020 | Premiership | Celtic | 0-2 (0-1) | Rangers | P | U |
| 15.03.2020 | Premiership | Rangers | - | Celtic | - | U |
| 29.12.2019 | Premiership | Celtic | 1-2 (1-1) | Rangers | P | O |
| 08.12.2019 | League Cup | Rangers | 0-1 (0-0) | Celtic | I | U |
| 01.09.2019 | Premiership | Rangers | 0-2 (0-1) | Celtic | I | U |
| 12.05.2019 | Premiership | Rangers | 2-0 (1-0) | Celtic | P | U |
| 31.03.2019 | Premiership | Celtic | 2-1 (1-0) | Rangers | I | O |
| 29.12.2018 | Premiership | Rangers | 1-0 (1-0) | Celtic | P | U |
| 02.09.2018 | Premiership | Celtic | 1-0 (0-0) | Rangers | I | U |
| 29.04.2018 | Premiership | Celtic | 5-0 (3-0) | Rangers | I | O |
| 11.03.2018 | Premiership | Rangers | 2-3 (2-2) | Celtic | I | O |
| 30.12.2017 | Premiership | Celtic | 0-0 (0-0) | Rangers | N | U |
| 23.09.2017 | Premiership | Rangers | 0-2 (0-0) | Celtic | I | U |
| 29.04.2017 | Premiership | Rangers | 1-5 (0-2) | Celtic | I | O |
| 12.03.2017 | Premiership | Celtic | 1-1 (1-0) | Rangers | N | U |
| 31.12.2016 | Premiership | Rangers | 1-2 (1-1) | Celtic | I | O |
| 10.09.2016 | Premiership | Celtic | 5-1 (2-1) | Rangers | I | O |