Uporedi kvote: Burgos - Sabadell
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,3 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 96.0% | 92.7% | 95.3% | 95.2% | 94.5% | 93.2% |
| 1 | 2.72 6.7% | 2.75 7.0% | 2.75 3.8% | 2.85 16.3% | 2.81 4.5% | 2.70 1.9% | 2.75 7.8% |
| X | 3.11 2.6% | 3.14 2.6% | 2.90 0.0% | 3.05 4.5% | 3.00 0.0% | 3.15 5.0% | 2.95 1.7% |
| 2 | 2.75 9.2% | 2.78 9.2% | 2.70 5.3% | 2.70 7.5% | 2.77 4.5% | 2.70 5.3% | 2.70 5.3% |
| 0-2 | 1.56 0.6% | 1.58 0.6% | 1.48 0.0% | 1.49 2.8% | - | 1.50 1.4% | 1.47 0.0% |
| 3+ | 2.42 0.8% | 2.44 1.2% | 2.50 0.0% | 2.50 2.0% | - | 2.55 1.9% | 2.50 0.0% |
| 4+ | 4.55 1.1% | 4.55 1.1% | 5.20 0.0% | 4.75 3.1% | - | 5.15 3.7% | 5.20 1.0% |
| GG | 1.98 0.5% | 1.98 0.5% | 2.10 0.9% | 2.10 0.9% | 2.15 0.0% | 2.10 0.0% | 2.12 0.0% |
| NG | 1.74 0.6% | 1.74 0.6% | 1.63 0.0% | 1.69 3.0% | 1.66 0.0% | 1.68 0.0% | 1.63 0.6% |
| I2+ | 3.26 0.0% | 3.26 0.0% | 3.75 0.0% | 3.55 1.4% | 3.83 0.0% | 3.80 1.3% | 3.80 1.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Burgos
Sabadell
Mečevi iz lige Spanija - Segunda Division
Tabele Spanija - Segunda Division
Segunda División
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Almeria | 9 | 7 | 0 | 2 | 16 | 5 | 11 | 2.3 | 21 |
| 2 | Eibar | 9 | 7 | 0 | 2 | 19 | 10 | 9 | 3.2 | 21 |
| 3 | Castellon | 9 | 6 | 2 | 1 | 15 | 4 | 11 | 2.1 | 20 |
| 4 | Mallorca | 9 | 5 | 2 | 2 | 11 | 4 | 7 | 1.7 | 17 |
| 5 | Sabadell | 9 | 4 | 4 | 1 | 10 | 7 | 3 | 1.9 | 16 |
| 6 | Sporting Gijon | 9 | 5 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 1.9 | 16 |
| 7 | Girona | 9 | 4 | 3 | 2 | 15 | 9 | 6 | 2.7 | 15 |
| 8 | Oviedo | 9 | 4 | 2 | 3 | 11 | 9 | 2 | 2.2 | 14 |
| 9 | Burgos | 9 | 4 | 2 | 3 | 12 | 10 | 2 | 2.4 | 14 |
| 10 | Granada CF | 9 | 4 | 2 | 3 | 14 | 13 | 1 | 3 | 14 |
| 11 | Valladolid | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 12 |
| 12 | Tenerife | 9 | 3 | 3 | 3 | 11 | 13 | -2 | 2.7 | 12 |
| 13 | Eldense | 9 | 3 | 2 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 11 |
| 14 | Celta de Vigo II | 9 | 3 | 2 | 4 | 14 | 15 | -1 | 3.2 | 11 |
| 15 | Las Palmas | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 11 |
| 16 | Leganes | 9 | 3 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.2 | 11 |
| 17 | FC Andorra | 9 | 3 | 1 | 5 | 13 | 15 | -2 | 3.1 | 10 |
| 18 | Cordoba | 9 | 3 | 0 | 6 | 14 | 20 | -6 | 3.8 | 9 |
| 19 | Real Sociedad II | 9 | 2 | 2 | 5 | 12 | 17 | -5 | 3.2 | 8 |
| 20 | Cadiz | 9 | 1 | 4 | 4 | 11 | 11 | 0 | 2.4 | 7 |
| 21 | AD Ceuta FC | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 20 | -12 | 3.1 | 5 |
| 22 | Albacete | 9 | 0 | 1 | 8 | 5 | 20 | -15 | 2.8 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Almeria | 5 | 5 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 3.2 | 15 |
| 2 | Mallorca | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 2 | 8 | 2.4 | 12 |
| 3 | Sabadell | 4 | 3 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2.5 | 10 |
| 4 | Burgos | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 5 | Valladolid | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 3.2 | 9 |
| 6 | Eibar | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 9 |
| 7 | Castellon | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 1 | 7 | 2.2 | 8 |
| 8 | Girona | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 5 | 4 | 2.8 | 8 |
| 9 | Oviedo | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 2 | 3 | 1.4 | 8 |
| 10 | Eldense | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 8 |
| 11 | Tenerife | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 3 | 2 | 1.6 | 8 |
| 12 | Celta de Vigo II | 5 | 2 | 1 | 2 | 10 | 10 | 0 | 4 | 7 |
| 13 | Sporting Gijon | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 7 |
| 14 | Leganes | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 6 |
| 15 | FC Andorra | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 16 | Cordoba | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 3.5 | 6 |
| 17 | Cadiz | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 5 | 1 | 1.8 | 5 |
| 18 | Las Palmas | 4 | 1 | 2 | 1 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 5 |
| 19 | Granada CF | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 20 | AD Ceuta FC | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 8 | -3 | 2.6 | 4 |
| 21 | Real Sociedad II | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 1 |
| 22 | Albacete | 4 | 0 | 0 | 4 | 3 | 8 | -5 | 2.8 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Eibar | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 5 | 6 | 3.2 | 12 |
| 2 | Castellon | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 12 |
| 3 | Granada CF | 6 | 3 | 1 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3 | 10 |
| 4 | Sporting Gijon | 4 | 3 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2 | 9 |
| 5 | Girona | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 6 | Real Sociedad II | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 11 | -2 | 4 | 7 |
| 7 | Almeria | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 2 | 1 | 1.2 | 6 |
| 8 | Sabadell | 5 | 1 | 3 | 1 | 3 | 4 | -1 | 1.4 | 6 |
| 9 | Oviedo | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 7 | -1 | 3.2 | 6 |
| 10 | Las Palmas | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 11 | -3 | 3.8 | 6 |
| 11 | Mallorca | 4 | 1 | 2 | 1 | 1 | 2 | -1 | 0.8 | 5 |
| 12 | Leganes | 6 | 1 | 2 | 3 | 2 | 10 | -8 | 2 | 5 |
| 13 | Burgos | 4 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | -1 | 1.8 | 4 |
| 14 | Celta de Vigo II | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 15 | FC Andorra | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 4 |
| 16 | Tenerife | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 10 | -4 | 4 | 4 |
| 17 | Valladolid | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| 18 | Eldense | 4 | 1 | 0 | 3 | 1 | 5 | -4 | 1.5 | 3 |
| 19 | Cordoba | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 12 | -4 | 4 | 3 |
| 20 | Cadiz | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 21 | AD Ceuta FC | 4 | 0 | 1 | 3 | 3 | 12 | -9 | 3.8 | 1 |
| 22 | Albacete | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 12 | -10 | 2.8 | 1 |
Forma i statistika timova
Burgos Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Granada CF | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 03.10.2026 | Almeria | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 27.09.2026 | Eldense | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 20.09.2026 | Las Palmas | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 11.09.2026 | AD Ceuta FC | H | 3-1 (1-1) | P | O |
| 06.09.2026 | Oviedo | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.08.2026 | Real Sociedad II | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 23.08.2026 | Sporting Gijon | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Cordoba | H | 3-2 (2-2) | P | O |
| 31.05.2026 | FC Andorra | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Sabadell Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | AD Ceuta FC | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 04.10.2026 | FC Andorra | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 26.09.2026 | Celta de Vigo II | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 20.09.2026 | Oviedo | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 13.09.2026 | Mallorca | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 07.09.2026 | Cordoba | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 29.08.2026 | Almeria | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Castellon | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.08.2026 | Sporting Gijon | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.12.2025 | Deportivo La Coruna | H | 0-2 (0-0) | I | U |