Uporedi kvote: Jedinstvo Ub - Graficar
17.10.2026 16:00 • Srbija - Prva liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,7 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 91.3% | 91.3% | – | 92.6% | – | – | 88.8% |
| 1 | 2.45 0.0% | 2.45 0.0% | - | 2.55 5.6% | - | - | 2.45 0.0% |
| X | 3.30 0.0% | 3.30 0.0% | - | 3.30 0.0% | - | - | 3.00 0.0% |
| 2 | 2.60 0.0% | 2.60 0.0% | - | 2.60 5.3% | - | - | 2.60 0.0% |
| 0-2 | 1.72 0.0% | 1.72 0.0% | - | 1.70 8.1% | - | - | 1.68 0.0% |
| 3+ | 2.00 0.0% | 2.00 0.0% | - | 2.05 10.8% | - | - | 1.94 0.0% |
| 4+ | 3.50 0.0% | 3.50 0.0% | - | 3.60 16.1% | - | - | 3.55 0.0% |
| GG | 1.82 0.0% | 1.82 0.0% | - | 1.83 8.3% | - | - | 1.75 0.0% |
| NG | 1.90 0.0% | 1.90 0.0% | - | 1.88 8.3% | - | - | 1.87 0.0% |
| I2+ | 2.80 0.0% | 2.80 0.0% | - | 2.95 5.4% | - | - | 2.95 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Jedinstvo Ub
Graficar
H2H serije
Mečevi iz lige Srbija - Prva liga
Tabele Srbija - Prva liga
Prva Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Cacak | 13 | 9 | 1 | 3 | 24 | 17 | 7 | 3.2 | 28 |
| 2 | TSC Backa Topola | 13 | 7 | 6 | 0 | 28 | 14 | 14 | 3.2 | 27 |
| 3 | OFK Vrsac | 14 | 8 | 1 | 5 | 17 | 13 | 4 | 2.1 | 25 |
| 4 | Javor | 13 | 6 | 6 | 1 | 30 | 15 | 15 | 3.5 | 24 |
| 5 | Semendrija 1924 | 13 | 7 | 3 | 3 | 21 | 14 | 7 | 2.7 | 24 |
| 6 | Dubocica | 13 | 5 | 4 | 4 | 15 | 16 | -1 | 2.4 | 19 |
| 7 | FK Vozdovac | 13 | 5 | 3 | 5 | 13 | 11 | 2 | 1.8 | 18 |
| 8 | Metalac GM | 13 | 5 | 3 | 5 | 16 | 15 | 1 | 2.4 | 18 |
| 9 | Napredak | 13 | 5 | 3 | 5 | 13 | 15 | -2 | 2.2 | 18 |
| 10 | Loznica | 13 | 4 | 6 | 3 | 17 | 19 | -2 | 2.8 | 18 |
| 11 | FK Spartak Zdrepceva KRV | 13 | 4 | 3 | 6 | 19 | 25 | -6 | 3.4 | 15 |
| 12 | Naftagas | 13 | 3 | 5 | 5 | 19 | 15 | 4 | 2.6 | 14 |
| 13 | Teleoptik | 14 | 3 | 4 | 7 | 17 | 24 | -7 | 2.9 | 13 |
| 14 | Graficar | 13 | 3 | 2 | 8 | 17 | 24 | -7 | 3.2 | 11 |
| 15 | Jedinstvo Ub | 13 | 2 | 2 | 9 | 12 | 24 | -12 | 2.8 | 8 |
| 16 | OFK Bor 1919 | 13 | 2 | 2 | 9 | 8 | 25 | -17 | 2.5 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Javor | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 | 7 | 13 | 3.9 | 16 |
| 2 | OFK Vrsac | 7 | 5 | 1 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2 | 16 |
| 3 | Semendrija 1924 | 7 | 5 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 3 | 16 |
| 4 | TSC Backa Topola | 7 | 3 | 4 | 0 | 13 | 5 | 8 | 2.6 | 13 |
| 5 | Borac Cacak | 6 | 4 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3 | 13 |
| 6 | Napredak | 7 | 4 | 0 | 3 | 11 | 10 | 1 | 3 | 12 |
| 7 | Loznica | 7 | 2 | 4 | 1 | 8 | 6 | 2 | 2 | 10 |
| 8 | FK Vozdovac | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 5 | 1 | 1.6 | 10 |
| 9 | FK Spartak Zdrepceva KRV | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 14 | -4 | 3.4 | 10 |
| 10 | Naftagas | 6 | 2 | 3 | 1 | 8 | 5 | 3 | 2.2 | 9 |
| 11 | Graficar | 6 | 2 | 2 | 2 | 12 | 10 | 2 | 3.7 | 8 |
| 12 | Dubocica | 6 | 2 | 2 | 2 | 6 | 6 | 0 | 2 | 8 |
| 13 | Metalac GM | 6 | 2 | 1 | 3 | 10 | 11 | -1 | 3.5 | 7 |
| 14 | Teleoptik | 6 | 1 | 2 | 3 | 6 | 8 | -2 | 2.3 | 5 |
| 15 | Jedinstvo Ub | 7 | 1 | 2 | 4 | 8 | 12 | -4 | 2.9 | 5 |
| 16 | OFK Bor 1919 | 6 | 1 | 1 | 4 | 5 | 11 | -6 | 2.7 | 4 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Borac Cacak | 7 | 5 | 0 | 2 | 13 | 10 | 3 | 3.3 | 15 |
| 2 | TSC Backa Topola | 6 | 4 | 2 | 0 | 15 | 9 | 6 | 4 | 14 |
| 3 | Metalac GM | 7 | 3 | 2 | 2 | 6 | 4 | 2 | 1.4 | 11 |
| 4 | Dubocica | 7 | 3 | 2 | 2 | 9 | 10 | -1 | 2.7 | 11 |
| 5 | OFK Vrsac | 7 | 3 | 0 | 4 | 7 | 9 | -2 | 2.3 | 9 |
| 6 | Javor | 6 | 1 | 5 | 0 | 10 | 8 | 2 | 3 | 8 |
| 7 | Semendrija 1924 | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 6 | 2 | 2.3 | 8 |
| 8 | FK Vozdovac | 6 | 2 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.2 | 8 |
| 9 | Loznica | 6 | 2 | 2 | 2 | 9 | 13 | -4 | 3.7 | 8 |
| 10 | Teleoptik | 8 | 2 | 2 | 4 | 11 | 16 | -5 | 3.4 | 8 |
| 11 | Napredak | 6 | 1 | 3 | 2 | 2 | 5 | -3 | 1.2 | 6 |
| 12 | Naftagas | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | 10 | 1 | 3 | 5 |
| 13 | FK Spartak Zdrepceva KRV | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 11 | -2 | 3.3 | 5 |
| 14 | OFK Bor 1919 | 7 | 1 | 1 | 5 | 3 | 14 | -11 | 2.4 | 4 |
| 15 | Jedinstvo Ub | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 12 | -8 | 2.7 | 3 |
| 16 | Graficar | 7 | 1 | 0 | 6 | 5 | 14 | -9 | 2.7 | 3 |
Forma i statistika timova
Jedinstvo Ub Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Borac Cacak | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 04.10.2026 | Dubocica | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 28.09.2026 | Naftagas | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 21.09.2026 | Loznica | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 16.09.2026 | FK Vozdovac | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 12.09.2026 | Semendrija 1924 | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 05.09.2026 | Napredak | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 29.08.2026 | FK Spartak Zdrepceva KRV | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 23.08.2026 | OFK Vrsac | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Javor | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Graficar Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Javor | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 05.10.2026 | TSC Backa Topola | A | 4-1 (2-1) | I | O |
| 28.09.2026 | Teleoptik | H | 4-1 (3-1) | P | O |
| 21.09.2026 | Metalac GM | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 17.09.2026 | OFK Bor 1919 | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 12.09.2026 | OFK Vrsac | A | 4-1 (4-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Borac Cacak | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 31.08.2026 | Dubocica | H | 1-4 (0-1) | I | O |
| 24.08.2026 | Naftagas | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 19.08.2026 | Loznica | H | 2-2 (0-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.11.2025 | Prva Liga | Graficar | 4-0 (3-0) | Jedinstvo Ub | I | O |
| 17.08.2025 | Prva Liga | Jedinstvo Ub | 2-0 (1-0) | Graficar | P | U |
| 07.05.2024 | Prva Liga | Graficar | 2-4 (1-4) | Jedinstvo Ub | P | O |
| 18.11.2023 | Prva Liga | Jedinstvo Ub | 3-1 (0-1) | Graficar | P | O |
| 11.08.2023 | Prva Liga | Graficar | 3-0 (1-0) | Jedinstvo Ub | I | O |
| 06.05.2023 | Prva Liga | Graficar | 1-1 (1-1) | Jedinstvo Ub | N | U |
| 19.03.2023 | Prva Liga | Graficar | 2-0 (2-0) | Jedinstvo Ub | I | U |
| 17.09.2022 | Prva Liga | Jedinstvo Ub | 1-2 (1-1) | Graficar | I | O |