Uporedi kvote: FC Lugano - Servette FC
03.09.2026 18:30 • Svajcarska - Super liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,2 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | – | 94.2% | 94.4% | 95.2% | 91.8% |
| 1 | 2.01 1.5% | 2.01 1.5% | - | 2.10 1.4% | 2.01 4.7% | 2.10 0.0% | 2.02 0.0% |
| X | 3.68 0.5% | 3.68 0.5% | - | 3.60 2.7% | 3.66 1.1% | 3.75 0.0% | 3.55 1.4% |
| 2 | 3.34 2.5% | 3.34 2.5% | - | 3.25 1.5% | 3.47 7.4% | 3.25 0.0% | 3.20 4.9% |
| 0-2 | 2.14 2.3% | 2.14 2.3% | - | 2.12 0.0% | 2.19 1.8% | 2.20 0.0% | 2.15 1.4% |
| 3+ | 1.68 1.8% | 1.68 1.8% | - | 1.64 0.0% | 1.66 1.2% | 1.68 0.0% | 1.63 2.5% |
| 4+ | 2.61 2.8% | 2.61 2.8% | - | 2.55 0.0% | 2.72 2.6% | 2.70 0.0% | 2.65 3.9% |
| GG | 1.57 1.3% | 1.57 1.3% | - | 1.56 0.0% | 1.60 1.9% | 1.60 0.0% | 1.56 2.0% |
| NG | 2.26 1.7% | 2.26 1.7% | - | 2.27 1.3% | 2.30 2.5% | 2.30 0.0% | 2.25 2.2% |
| I2+ | 2.41 0.8% | 2.41 0.8% | - | 2.37 0.0% | 2.53 1.6% | 2.55 0.0% | 2.47 2.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
FC Lugano
Servette FC
H2H serije
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Lugano Domaćin
- Dao
- 3
- Primio
- 0.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | FC Sion | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Maccabi Tel Aviv | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 23.08.2026 | FC ST. Gallen | H | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | Maccabi Tel Aviv | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 16.08.2026 | Vedeggio | A | 1-10 (0-5) | P | O |
| 13.08.2026 | NSI Runavik | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 09.08.2026 | FC Zurich | H | 5-0 (2-0) | P | O |
| 06.08.2026 | NSI Runavik | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 02.08.2026 | Grasshoppers | A | 1-4 (1-0) | P | O |
| 29.07.2026 | Dukagjini | A | 1-5 (1-3) | P | O |
Servette FC Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | FC Luzern | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2026 | FC Thun | A | 0-0 | I | U |
| 15.08.2026 | Bavois | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 08.08.2026 | Grasshoppers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.08.2026 | FC Zurich | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.07.2026 | FC Basel 1893 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.05.2026 | FC Zurich | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.05.2026 | Lausanne | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | FC Luzern | A | 3-3 (0-2) | N | O |
| 03.05.2026 | Grasshoppers | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (29 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.02.2026 | Super League | FC Lugano | 1-1 (1-0) | Servette FC | N | U |
| 14.12.2025 | Super League | FC Lugano | 4-2 (3-1) | Servette FC | P | O |
| 26.10.2025 | Super League | Servette FC | 2-1 (1-1) | FC Lugano | I | O |
| 15.05.2025 | Super League | Servette FC | 4-1 (2-1) | FC Lugano | I | O |
| 29.03.2025 | Super League | FC Lugano | 0-2 (0-1) | Servette FC | I | U |
| 01.12.2024 | Super League | Servette FC | 3-0 (0-0) | FC Lugano | I | O |
| 03.08.2024 | Super League | FC Lugano | 3-1 (0-0) | Servette FC | P | O |
| 02.06.2024 | Schweizer Cup | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Lugano | N | U |
| 25.05.2024 | Super League | FC Lugano | 0-2 (0-1) | Servette FC | I | U |
| 18.02.2024 | Super League | Servette FC | 2-1 (0-1) | FC Lugano | I | O |
| 17.12.2023 | Super League | Servette FC | 2-2 (2-0) | FC Lugano | N | O |
| 08.10.2023 | Super League | FC Lugano | 0-1 (0-1) | Servette FC | I | U |
| 15.04.2023 | Super League | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Lugano | N | U |
| 05.04.2023 | Schweizer Cup | Servette FC | 2-2 (1-2) | FC Lugano | N | O |
| 19.03.2023 | Super League | FC Lugano | 1-1 (0-0) | Servette FC | N | U |
| 29.10.2022 | Super League | Servette FC | 2-2 (2-1) | FC Lugano | N | O |
| 02.10.2022 | Super League | FC Lugano | 1-0 (1-0) | Servette FC | P | U |
| 11.05.2022 | Super League | Servette FC | 2-2 (0-1) | FC Lugano | N | O |
| 26.02.2022 | Super League | FC Lugano | 2-0 (1-0) | Servette FC | P | U |
| 31.10.2021 | Super League | FC Lugano | 2-1 (1-1) | Servette FC | P | O |
| 01.08.2021 | Super League | Servette FC | 0-2 (0-0) | FC Lugano | P | U |
| 25.04.2021 | Super League | FC Lugano | 0-1 (0-1) | Servette FC | I | U |
| 04.04.2021 | Super League | Servette FC | 1-1 (0-0) | FC Lugano | N | U |
| 17.02.2021 | Super League | FC Lugano | 1-1 (1-0) | Servette FC | N | U |
| 22.11.2020 | Super League | Servette FC | 1-1 (1-0) | FC Lugano | N | U |
| 31.07.2020 | Super League | FC Lugano | 3-1 (1-1) | Servette FC | P | O |
| 21.06.2020 | Super League | Servette FC | 1-1 (0-1) | FC Lugano | N | U |
| 01.12.2019 | Super League | FC Lugano | 1-0 (0-0) | Servette FC | P | U |
| 26.09.2019 | Super League | Servette FC | 0-0 (0-0) | FC Lugano | N | U |