Uporedi kvote: Servette FC - FC ST. Gallen
06.09.2026 12:00 • Svajcarska - Super liga
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | – | 94.6% | – | – | 90.4% |
| 1 | 2.25 1.8% | 2.25 1.8% | - | 2.25 4.7% | - | - | 2.15 2.4% |
| X | 3.64 4.7% | 3.64 4.7% | - | 3.70 2.8% | - | - | 3.60 0.0% |
| 2 | 2.87 1.1% | 2.87 1.1% | - | 2.92 7.4% | - | - | 2.75 1.8% |
| 0-2 | 2.39 2.4% | 2.39 2.4% | - | 2.42 4.0% | - | - | 2.40 2.8% |
| 3+ | 1.46 1.4% | 1.46 1.4% | - | 1.50 2.7% | - | - | 1.49 2.1% |
| 4+ | 2.23 0.9% | 2.23 0.9% | - | 2.22 4.7% | - | - | 2.28 2.7% |
| GG | 1.42 0.0% | 1.42 0.0% | - | 1.46 2.1% | - | - | 1.44 0.7% |
| NG | 2.66 0.0% | 2.66 0.0% | - | 2.55 3.8% | - | - | 2.55 1.9% |
| I2+ | 2.18 1.9% | 2.18 1.9% | - | 2.17 3.3% | - | - | 2.22 0.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Servette FC
FC ST. Gallen
H2H serije
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 6 | 4 | 2 | 0 | 23 | 11 | 12 | 5.7 | 14 |
| 2 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 10 |
| 4 | FC ST. Gallen | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 5 | FC Sion | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 8 | 1 | 4.2 | 6 |
| 6 | FC Thun | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 14 | -5 | 5.8 | 6 |
| 7 | FC Zurich | 6 | 2 | 0 | 4 | 9 | 16 | -7 | 4.2 | 6 |
| 8 | Lausanne | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 7 | -1 | 2.6 | 5 |
| 9 | FC Luzern | 5 | 1 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 2.8 | 5 |
| 10 | Servette FC | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 11 | FC Vaduz | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 14 | -2 | 5.2 | 3 |
| 12 | Grasshoppers | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 12 | -7 | 4.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 7 | 4 | 6 | 7 |
| 2 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 1 | 6 | 4 | 6 |
| 3 | FC Sion | 3 | 2 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 3.7 | 6 |
| 4 | FC ST. Gallen | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 5 | Servette FC | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 6 | FC Vaduz | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 5 | 2 | 6 | 3 |
| 7 | FC Basel 1893 | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 3.5 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 9 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 7 | -2 | 4 | 3 |
| 10 | Lausanne | 3 | 0 | 2 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 2 |
| 11 | Grasshoppers | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 12 | FC Thun | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 6 | -6 | 6 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BSC Young Boys | 3 | 2 | 1 | 0 | 12 | 4 | 8 | 5.3 | 7 |
| 2 | FC Basel 1893 | 3 | 2 | 1 | 0 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 7 |
| 3 | FC Lugano | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 4 | 6 |
| 4 | FC Thun | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 8 | 1 | 5.7 | 6 |
| 5 | FC ST. Gallen | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Lausanne | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 1 | 0 | 1 | 3 |
| 7 | FC Zurich | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 9 | -5 | 4.3 | 3 |
| 8 | FC Luzern | 3 | 0 | 2 | 1 | 3 | 6 | -3 | 3 | 2 |
| 9 | Grasshoppers | 3 | 0 | 1 | 2 | 4 | 8 | -4 | 4 | 1 |
| 10 | Servette FC | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 11 | FC Sion | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | -2 | 6 | 0 |
| 12 | FC Vaduz | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 9 | -4 | 4.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Servette FC Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 03.09.2026 | FC Lugano | A | 0-0 | I | U |
| 29.08.2026 | FC Luzern | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 23.08.2026 | FC Thun | A | 0-0 | I | U |
| 15.08.2026 | Bavois | A | 0-7 (0-5) | P | O |
| 08.08.2026 | Grasshoppers | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 01.08.2026 | FC Zurich | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 25.07.2026 | FC Basel 1893 | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 16.05.2026 | FC Zurich | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 12.05.2026 | Lausanne | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | FC Luzern | A | 3-3 (0-2) | N | O |
FC ST. Gallen Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2026 | Grasshoppers | A | 0-0 | I | U |
| 30.08.2026 | FC Thun | H | 3-4 (0-1) | I | O |
| 27.08.2026 | FC Nordsjaelland | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 23.08.2026 | FC Lugano | A | 0-0 | I | U |
| 20.08.2026 | FC Nordsjaelland | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Thalwil | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 13.08.2026 | Sheriff Tiraspol | H | 5-1 (2-1) | P | O |
| 09.08.2026 | FC Luzern | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 06.08.2026 | Sheriff Tiraspol | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 02.08.2026 | FC Vaduz | A | 2-3 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (27 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.02.2026 | Super League | Servette FC | 1-1 (1-1) | FC ST. Gallen | N | U |
| 25.01.2026 | Super League | FC ST. Gallen | 2-4 (2-0) | Servette FC | P | O |
| 02.08.2025 | Super League | Servette FC | 1-4 (1-3) | FC ST. Gallen | I | O |
| 06.04.2025 | Super League | FC ST. Gallen | 1-0 (0-0) | Servette FC | I | U |
| 18.01.2025 | Super League | Servette FC | 1-1 (0-0) | FC ST. Gallen | N | U |
| 06.10.2024 | Super League | FC ST. Gallen | 1-1 (1-0) | Servette FC | N | U |
| 12.05.2024 | Super League | FC ST. Gallen | 1-1 (1-1) | Servette FC | N | U |
| 02.03.2024 | Super League | Servette FC | 2-0 (1-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 31.01.2024 | Super League | FC ST. Gallen | 0-2 (0-2) | Servette FC | P | U |
| 12.08.2023 | Super League | Servette FC | 1-1 (1-0) | FC ST. Gallen | N | U |
| 29.04.2023 | Super League | Servette FC | 1-1 (1-1) | FC ST. Gallen | N | U |
| 04.02.2023 | Super League | FC ST. Gallen | 3-0 (2-0) | Servette FC | I | O |
| 23.10.2022 | Super League | FC ST. Gallen | 1-1 (0-1) | Servette FC | N | U |
| 17.07.2022 | Super League | Servette FC | 1-0 (1-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 30.04.2022 | Super League | Servette FC | 0-2 (0-0) | FC ST. Gallen | I | U |
| 12.02.2022 | Super League | FC ST. Gallen | 5-1 (3-1) | Servette FC | I | O |
| 17.10.2021 | Super League | FC ST. Gallen | 2-1 (1-0) | Servette FC | I | O |
| 12.09.2021 | Super League | Servette FC | 5-1 (4-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 21.05.2021 | Super League | Servette FC | 1-2 (0-2) | FC ST. Gallen | I | O |
| 05.05.2021 | Schweizer Cup | Servette FC | 0-1 (0-0) | FC ST. Gallen | I | U |
| 03.03.2021 | Super League | FC ST. Gallen | 0-1 (0-1) | Servette FC | P | U |
| 10.02.2021 | Super League | Servette FC | 2-2 (1-1) | FC ST. Gallen | N | O |
| 04.10.2020 | Super League | FC ST. Gallen | 1-0 (1-0) | Servette FC | I | U |
| 12.07.2020 | Super League | Servette FC | 1-1 (0-1) | FC ST. Gallen | N | U |
| 09.02.2020 | Super League | FC ST. Gallen | 1-0 (1-0) | Servette FC | I | U |
| 20.10.2019 | Super League | Servette FC | 1-2 (0-1) | FC ST. Gallen | I | O |
| 21.09.2019 | Super League | FC ST. Gallen | 3-1 (2-0) | Servette FC | I | O |