FC ST. Gallen 1 - 0 Lausanne — rezultat
11.10.2026 14:30 • Svajcarska - Super liga
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
FC ST. Gallen Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | FC Basel 1893 | A | 1-3 (1-1) | P | O |
| 16.09.2026 | FC Lugano | A | 4-1 (4-0) | I | O |
| 12.09.2026 | FC Sion | H | 0-3 (0-2) | I | O |
| 06.09.2026 | Servette FC | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 02.09.2026 | Grasshoppers | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 30.08.2026 | FC Thun | H | 3-4 (0-1) | I | O |
| 27.08.2026 | FC Nordsjaelland | H | 2-3 (2-2) | I | O |
| 23.08.2026 | FC Lugano | A | - | I | U |
| 20.08.2026 | FC Nordsjaelland | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 16.08.2026 | Thalwil | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Lausanne Gost
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | FC Lugano | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 13.09.2026 | Servette FC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | FC Vaduz | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 02.09.2026 | FC Thun | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.08.2026 | FC Zurich | H | 2-3 (1-0) | I | O |
| 22.08.2026 | FC Luzern | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 14.08.2026 | Kosova Neuchatel | A | 0-6 (0-2) | P | O |
| 08.08.2026 | BSC Young Boys | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.08.2026 | FC Basel 1893 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 25.07.2026 | Grasshoppers | H | 1-1 (1-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (25 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.02.2026 | Super League | Lausanne | 1-1 (1-1) | FC ST. Gallen | N | U |
| 23.11.2025 | Super League | FC ST. Gallen | 1-0 (0-0) | Lausanne | P | U |
| 31.08.2025 | Super League | Lausanne | 1-2 (0-0) | FC ST. Gallen | P | O |
| 15.03.2025 | Super League | FC ST. Gallen | 0-2 (0-2) | Lausanne | I | U |
| 26.01.2025 | Super League | FC ST. Gallen | 3-2 (1-1) | Lausanne | P | O |
| 04.08.2024 | Super League | Lausanne | 3-4 (1-2) | FC ST. Gallen | P | O |
| 04.04.2024 | Super League | Lausanne | 3-3 (1-2) | FC ST. Gallen | N | O |
| 20.01.2024 | Super League | Lausanne | 0-1 (0-1) | FC ST. Gallen | P | U |
| 02.09.2023 | Super League | FC ST. Gallen | 2-1 (0-0) | Lausanne | P | O |
| 22.05.2022 | Super League | FC ST. Gallen | 4-0 (1-0) | Lausanne | P | O |
| 30.01.2022 | Super League | Lausanne | 1-5 (1-2) | FC ST. Gallen | P | O |
| 21.11.2021 | Super League | FC ST. Gallen | 0-1 (0-1) | Lausanne | I | U |
| 24.07.2021 | Super League | Lausanne | 1-2 (0-1) | FC ST. Gallen | P | O |
| 15.05.2021 | Super League | FC ST. Gallen | 5-0 (3-0) | Lausanne | P | O |
| 20.03.2021 | Super League | Lausanne | 4-3 (3-1) | FC ST. Gallen | I | O |
| 13.12.2020 | Super League | Lausanne | 0-1 (0-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 22.11.2020 | Super League | FC ST. Gallen | 2-2 (0-2) | Lausanne | N | O |
| 19.05.2018 | Super League | FC ST. Gallen | 0-3 (0-3) | Lausanne | I | O |
| 10.03.2018 | Super League | Lausanne | 1-4 (0-2) | FC ST. Gallen | P | O |
| 22.10.2017 | Super League | FC ST. Gallen | 0-4 (0-2) | Lausanne | I | O |
| 22.07.2017 | Super League | Lausanne | 3-3 (1-2) | FC ST. Gallen | N | O |
| 07.05.2017 | Super League | Lausanne | 0-1 (0-0) | FC ST. Gallen | P | U |
| 12.02.2017 | Super League | FC ST. Gallen | 2-1 (0-0) | Lausanne | P | O |
| 20.11.2016 | Super League | FC ST. Gallen | 2-0 (0-0) | Lausanne | P | U |
| 11.08.2016 | Super League | Lausanne | 1-0 (0-0) | FC ST. Gallen | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.5% | 93.5% | 92.9% | 93.9% | 94.3% | 95.3% | 91.9% |
| 1 | 1.42 6.0% | 1.42 6.0% | 1.42 8.4% | 1.42 4.1% | 1.42 8.4% | 1.42 6.6% | 1.41 6.6% |
| X | 4.90 3.2% | 4.90 3.2% | 4.70 5.6% | 5.00 14.9% | 4.96 6.2% | 5.25 10.5% | 4.75 10.5% |
| 2 | 6.20 22.3% | 6.20 22.3% | 6.25 27.6% | 6.20 30.5% | 6.45 29.0% | 6.45 17.3% | 5.95 37.4% |
| 0-2 | 2.70 9.1% | 2.70 9.1% | 2.85 8.1% | 2.72 6.2% | - | 2.85 7.2% | 2.88 10.0% |
| 3+ | 1.36 4.6% | 1.36 4.6% | 1.37 3.8% | 1.40 2.9% | - | 1.43 3.6% | 1.36 7.9% |
| 4+ | 2.01 7.5% | 2.01 7.5% | 2.00 6.4% | 2.00 5.3% | 2.03 6.8% | 2.15 7.5% | 1.96 12.0% |
| GG | 1.53 7.7% | 1.53 7.7% | 1.55 9.2% | 1.57 6.8% | 1.58 9.7% | 1.57 6.8% | 1.53 13.3% |
| NG | 2.35 11.7% | 2.35 11.7% | 2.30 13.2% | 2.25 10.0% | 2.34 14.0% | 2.35 9.6% | 2.35 14.5% |
| I2+ | 2.03 5.2% | 2.03 5.2% | 2.05 5.1% | 1.97 2.6% | 2.09 5.0% | 2.10 2.4% | 2.02 12.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice