FC Zurich 4 - 2 FC Thun — rezultat
Mečevi iz lige Svajcarska - Super liga
Tabele Svajcarska - Super liga
Super League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 10 | 9 | 1 | 0 | 31 | 7 | 24 | 3.8 | 28 |
| 2 | BSC Young Boys | 10 | 6 | 4 | 0 | 33 | 18 | 15 | 5.1 | 22 |
| 3 | FC Sion | 10 | 6 | 1 | 3 | 23 | 17 | 6 | 4 | 19 |
| 4 | FC ST. Gallen | 10 | 5 | 1 | 4 | 17 | 19 | -2 | 3.6 | 16 |
| 5 | FC Zurich | 10 | 4 | 2 | 4 | 18 | 22 | -4 | 4 | 14 |
| 6 | Servette FC | 10 | 4 | 1 | 5 | 14 | 13 | 1 | 2.7 | 13 |
| 7 | FC Basel 1893 | 10 | 4 | 1 | 5 | 17 | 20 | -3 | 3.7 | 13 |
| 8 | FC Luzern | 10 | 3 | 3 | 4 | 17 | 22 | -5 | 3.9 | 12 |
| 9 | FC Thun | 10 | 3 | 1 | 6 | 17 | 27 | -10 | 4.4 | 10 |
| 10 | FC Vaduz | 10 | 3 | 0 | 7 | 21 | 21 | 0 | 4.2 | 9 |
| 11 | Grasshoppers | 10 | 2 | 2 | 6 | 13 | 26 | -13 | 3.9 | 8 |
| 12 | Lausanne | 10 | 1 | 3 | 6 | 7 | 16 | -9 | 2.3 | 6 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 6 | 5 | 1 | 0 | 18 | 4 | 14 | 3.7 | 16 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 12 | 5 | 5.8 | 11 |
| 3 | FC Sion | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 7 | 4 | 3.6 | 10 |
| 4 | FC Vaduz | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 8 | 6 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC Luzern | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 9 | 2 | 4 | 9 |
| 6 | FC Zurich | 5 | 3 | 0 | 2 | 11 | 10 | 1 | 4.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 1 | 2 | 6 | 5 | 1 | 2.2 | 7 |
| 8 | FC ST. Gallen | 5 | 2 | 1 | 2 | 8 | 10 | -2 | 3.6 | 7 |
| 9 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 7 | 13 | -6 | 4 | 4 |
| 10 | FC Basel 1893 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 11 | -4 | 3.6 | 3 |
| 11 | Lausanne | 5 | 0 | 2 | 3 | 5 | 11 | -6 | 3.2 | 2 |
| 12 | FC Thun | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 11 | -9 | 3.2 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | FC Lugano | 4 | 4 | 0 | 0 | 13 | 3 | 10 | 4 | 12 |
| 2 | BSC Young Boys | 5 | 3 | 2 | 0 | 16 | 6 | 10 | 4.4 | 11 |
| 3 | FC Basel 1893 | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 3.8 | 10 |
| 4 | FC Sion | 5 | 3 | 0 | 2 | 12 | 10 | 2 | 4.4 | 9 |
| 5 | FC ST. Gallen | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 9 | 0 | 3.6 | 9 |
| 6 | FC Thun | 6 | 3 | 0 | 3 | 15 | 16 | -1 | 5.2 | 9 |
| 7 | Servette FC | 5 | 2 | 0 | 3 | 8 | 8 | 0 | 3.2 | 6 |
| 8 | FC Zurich | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 12 | -5 | 3.8 | 5 |
| 9 | Lausanne | 5 | 1 | 1 | 3 | 2 | 5 | -3 | 1.4 | 4 |
| 10 | Grasshoppers | 5 | 1 | 1 | 3 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 4 |
| 11 | FC Luzern | 5 | 0 | 3 | 2 | 6 | 13 | -7 | 3.8 | 3 |
| 12 | FC Vaduz | 5 | 0 | 0 | 5 | 7 | 13 | -6 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Zurich Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.09.2026 | FC Sion | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 13.09.2026 | FC Vaduz | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 05.09.2026 | Grasshoppers | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 01.09.2026 | BSC Young Boys | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 29.08.2026 | Lausanne | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | FC Basel 1893 | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.08.2026 | Tuggen | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 09.08.2026 | FC Lugano | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 01.08.2026 | Servette FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 26.07.2026 | FC ST. Gallen | A | 2-1 (0-0) | I | O |
FC Thun Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | FC Vaduz | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 16.09.2026 | Servette FC | H | 2-4 (1-2) | I | O |
| 12.09.2026 | Grasshoppers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 06.09.2026 | FC Sion | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 02.09.2026 | Lausanne | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 30.08.2026 | FC ST. Gallen | A | 3-4 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Lech Poznan | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 20.08.2026 | Lech Poznan | A | 7-0 (5-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Saxon Sports | A | 0-6 (0-3) | P | O |
| 13.08.2026 | Vikingur Reykjavik | A | 3-2 (2-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (15 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Super League | FC Zurich | 2-1 (1-1) | FC Thun | P | O |
| 20.12.2025 | Super League | FC Thun | 4-2 (0-2) | FC Zurich | I | O |
| 23.08.2025 | Super League | FC Zurich | 0-4 (0-2) | FC Thun | I | O |
| 03.08.2020 | Super League | FC Zurich | 3-3 (2-0) | FC Thun | N | O |
| 01.07.2020 | Super League | FC Thun | 3-2 (3-2) | FC Zurich | I | O |
| 02.11.2019 | Super League | FC Thun | 0-1 (0-1) | FC Zurich | P | U |
| 22.09.2019 | Super League | FC Zurich | 2-0 (1-0) | FC Thun | P | U |
| 15.05.2019 | Super League | FC Zurich | 3-0 (3-0) | FC Thun | P | O |
| 10.03.2019 | Super League | FC Thun | 2-2 (2-1) | FC Zurich | N | O |
| 07.10.2018 | Super League | FC Thun | 2-2 (0-1) | FC Zurich | N | O |
| 22.07.2018 | Super League | FC Zurich | 2-1 (1-0) | FC Thun | P | O |
| 09.05.2018 | Super League | FC Thun | 0-1 (0-0) | FC Zurich | P | U |
| 04.02.2018 | Super League | FC Zurich | 2-4 (0-2) | FC Thun | I | O |
| 15.10.2017 | Super League | FC Thun | 1-3 (0-2) | FC Zurich | P | O |
| 30.07.2017 | Super League | FC Zurich | 2-1 (0-1) | FC Thun | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.0% | 93.0% | 92.8% | 94.5% | 94.6% | 95.5% | 91.9% |
| 1 | 2.35 11.7% | 2.35 11.7% | 2.35 13.0% | 2.42 6.9% | 2.38 13.1% | 2.40 14.3% | 2.35 4.9% |
| X | 3.88 3.0% | 3.88 3.0% | 3.85 3.8% | 3.70 1.3% | 3.91 3.5% | 3.85 0.0% | 3.80 0.0% |
| 2 | 2.55 13.3% | 2.55 13.3% | 2.55 15.9% | 2.67 21.4% | 2.62 17.0% | 2.70 17.4% | 2.50 14.7% |
| 0-2 | 2.66 12.8% | 2.66 12.8% | 2.75 14.1% | 2.62 9.7% | - | 2.85 8.1% | 2.75 16.7% |
| 3+ | 1.37 7.0% | 1.37 7.0% | 1.40 7.7% | 1.43 5.1% | - | 1.43 4.4% | 1.40 12.0% |
| 4+ | 2.04 10.9% | 2.04 10.9% | 2.05 12.0% | 2.07 8.9% | 2.09 13.0% | 2.15 10.3% | 2.04 18.6% |
| GG | 1.36 4.6% | 1.36 4.6% | 1.37 5.4% | 1.40 3.7% | 1.40 5.3% | 1.38 5.3% | 1.37 8.7% |
| NG | 2.90 9.7% | 2.90 9.7% | 2.85 10.9% | 2.72 6.8% | 2.89 11.3% | 2.95 13.2% | 2.85 12.3% |
| I2+ | 1.99 6.4% | 1.99 6.4% | 2.10 13.5% | 2.07 6.2% | 2.13 13.3% | 2.10 5.0% | 2.08 17.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice