IFK Goteborg 2 - 1 IF Brommapojkarna — rezultat
17.07.2026 17:00 • Svedska - Allsvenskan
Mečevi iz lige Svedska - Allsvenskan
Tabele Svedska - Allsvenskan
Allsvenskan
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 19 | 13 | 3 | 3 | 47 | 27 | 20 | 3.9 | 42 |
| 2 | Hammarby FF | 19 | 11 | 3 | 5 | 44 | 18 | 26 | 3.3 | 36 |
| 3 | Djurgardens IF | 18 | 10 | 2 | 6 | 41 | 19 | 22 | 3.3 | 32 |
| 4 | IF Elfsborg | 19 | 8 | 7 | 4 | 27 | 19 | 8 | 2.4 | 31 |
| 5 | BK Hacken | 19 | 8 | 7 | 4 | 33 | 29 | 4 | 3.3 | 31 |
| 6 | AIK Stockholm | 18 | 9 | 4 | 5 | 28 | 27 | 1 | 3.1 | 31 |
| 7 | Malmo FF | 19 | 9 | 2 | 8 | 33 | 30 | 3 | 3.3 | 29 |
| 8 | Vasteras SK FK | 19 | 8 | 5 | 6 | 28 | 33 | -5 | 3.2 | 29 |
| 9 | Gais | 19 | 7 | 5 | 7 | 25 | 18 | 7 | 2.3 | 26 |
| 10 | IF Brommapojkarna | 19 | 6 | 6 | 7 | 27 | 31 | -4 | 3.1 | 24 |
| 11 | IFK Goteborg | 19 | 6 | 5 | 8 | 24 | 39 | -15 | 3.3 | 23 |
| 12 | Mjallby AIF | 17 | 5 | 5 | 7 | 24 | 27 | -3 | 3 | 20 |
| 13 | Kalmar FF | 19 | 5 | 4 | 10 | 21 | 29 | -8 | 2.6 | 19 |
| 14 | Degerfors IF | 19 | 4 | 4 | 11 | 17 | 31 | -14 | 2.5 | 16 |
| 15 | Orgryte IS | 19 | 3 | 5 | 11 | 22 | 42 | -20 | 3.4 | 14 |
| 16 | Halmstad | 19 | 2 | 5 | 12 | 13 | 35 | -22 | 2.5 | 11 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hammarby FF | 10 | 8 | 1 | 1 | 31 | 5 | 26 | 3.6 | 25 |
| 2 | Sirius | 10 | 6 | 2 | 2 | 23 | 15 | 8 | 3.8 | 20 |
| 3 | Gais | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 | 4 | 12 | 2 | 18 |
| 4 | IF Elfsborg | 10 | 5 | 3 | 2 | 16 | 9 | 7 | 2.5 | 18 |
| 5 | Kalmar FF | 9 | 5 | 2 | 2 | 14 | 11 | 3 | 2.8 | 17 |
| 6 | Djurgardens IF | 10 | 5 | 1 | 4 | 27 | 12 | 15 | 3.9 | 16 |
| 7 | BK Hacken | 10 | 4 | 4 | 2 | 17 | 17 | 0 | 3.4 | 16 |
| 8 | IFK Goteborg | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 12 | 1 | 2.5 | 15 |
| 9 | Vasteras SK FK | 9 | 3 | 4 | 2 | 15 | 12 | 3 | 3 | 13 |
| 10 | IF Brommapojkarna | 9 | 3 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.7 | 12 |
| 11 | AIK Stockholm | 8 | 4 | 0 | 4 | 10 | 14 | -4 | 3 | 12 |
| 12 | Mjallby AIF | 8 | 3 | 1 | 4 | 10 | 9 | 1 | 2.4 | 10 |
| 13 | Malmo FF | 9 | 3 | 0 | 6 | 20 | 19 | 1 | 4.3 | 9 |
| 14 | Orgryte IS | 9 | 1 | 5 | 3 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 8 |
| 15 | Degerfors IF | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.6 | 8 |
| 16 | Halmstad | 10 | 2 | 2 | 6 | 7 | 17 | -10 | 2.4 | 8 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sirius | 9 | 7 | 1 | 1 | 24 | 12 | 12 | 4 | 22 |
| 2 | Malmo FF | 10 | 6 | 2 | 2 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 20 |
| 3 | AIK Stockholm | 10 | 5 | 4 | 1 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 19 |
| 4 | Djurgardens IF | 8 | 5 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 2.6 | 16 |
| 5 | Vasteras SK FK | 10 | 5 | 1 | 4 | 13 | 21 | -8 | 3.4 | 16 |
| 6 | BK Hacken | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 12 | 4 | 3.1 | 15 |
| 7 | IF Elfsborg | 9 | 3 | 4 | 2 | 11 | 10 | 1 | 2.3 | 13 |
| 8 | IF Brommapojkarna | 10 | 3 | 3 | 4 | 14 | 20 | -6 | 3.4 | 12 |
| 9 | Hammarby FF | 9 | 3 | 2 | 4 | 13 | 13 | 0 | 2.9 | 11 |
| 10 | Mjallby AIF | 9 | 2 | 4 | 3 | 14 | 18 | -4 | 3.6 | 10 |
| 11 | Gais | 9 | 2 | 2 | 5 | 9 | 14 | -5 | 2.6 | 8 |
| 12 | Degerfors IF | 10 | 2 | 2 | 6 | 8 | 17 | -9 | 2.5 | 8 |
| 13 | IFK Goteborg | 9 | 2 | 2 | 5 | 11 | 27 | -16 | 4.2 | 8 |
| 14 | Orgryte IS | 10 | 2 | 0 | 8 | 7 | 25 | -18 | 3.2 | 6 |
| 15 | Halmstad | 9 | 0 | 3 | 6 | 6 | 18 | -12 | 2.7 | 3 |
| 16 | Kalmar FF | 10 | 0 | 2 | 8 | 7 | 18 | -11 | 2.5 | 2 |
Forma i statistika timova
IFK Goteborg Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 2.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Malmo FF | A | 4-0 (3-0) | I | O |
| 05.07.2026 | AIK Stockholm | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 31.05.2026 | Vasteras SK FK | A | 4-5 (2-4) | P | O |
| 25.05.2026 | Mjallby AIF | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 19.05.2026 | Orgryte IS | A | 2-3 (1-2) | P | O |
| 09.05.2026 | Hammarby FF | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 04.05.2026 | Djurgardens IF | A | 6-0 (3-0) | I | O |
| 26.04.2026 | Gais | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 23.04.2026 | Kalmar FF | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Halmstad | A | 1-1 (0-0) | N | U |
IF Brommapojkarna Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Sirius | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 06.07.2026 | Gais | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.05.2026 | Degerfors IF | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 22.05.2026 | Djurgardens IF | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 17.05.2026 | Kalmar FF | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 08.05.2026 | IF Elfsborg | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 04.05.2026 | Halmstad | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 26.04.2026 | Vasteras SK FK | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 22.04.2026 | Orgryte IS | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | Mjallby AIF | A | 3-0 (3-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.09.2025 | Allsvenskan | IFK Goteborg | 0-1 (0-0) | IF Brommapojkarna | I | U |
| 01.06.2025 | Allsvenskan | IF Brommapojkarna | 1-3 (0-2) | IFK Goteborg | P | O |
| 27.07.2024 | Allsvenskan | IFK Goteborg | 3-4 (1-1) | IF Brommapojkarna | I | O |
| 29.04.2024 | Allsvenskan | IF Brommapojkarna | 0-3 (0-1) | IFK Goteborg | P | O |
| 16.09.2023 | Allsvenskan | IFK Goteborg | 1-0 (0-0) | IF Brommapojkarna | P | U |
| 08.05.2023 | Allsvenskan | IF Brommapojkarna | 0-0 (0-0) | IFK Goteborg | N | U |
| 22.10.2018 | Allsvenskan | IF Brommapojkarna | 0-2 (0-1) | IFK Goteborg | P | U |
| 28.07.2018 | Allsvenskan | IFK Goteborg | 3-0 (1-0) | IF Brommapojkarna | P | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.9% | 93.6% | 93.1% | 92.4% | 95.3% | 95.1% | 91.9% |
| 1 | 1.88 4.4% | 1.85 4.5% | 1.95 3.7% | 1.90 9.8% | 1.89 2.2% | 1.93 2.7% | 1.85 6.3% |
| X | 3.86 2.5% | 3.82 2.1% | 3.80 2.7% | 3.65 1.4% | 4.16 2.7% | 3.75 0.0% | 3.70 0.0% |
| 2 | 3.80 6.4% | 3.76 5.5% | 3.35 6.9% | 3.55 6.6% | 3.57 6.5% | 3.75 6.3% | 3.60 12.2% |
| 0-2 | 2.42 10.0% | 2.40 10.1% | 2.38 8.2% | 2.27 4.6% | 2.49 10.7% | 2.42 10.0% | 2.20 0.9% |
| 3+ | 1.56 6.6% | 1.55 6.6% | 1.53 4.4% | 1.57 3.1% | 1.56 5.5% | 1.57 6.5% | 1.59 1.2% |
| 4+ | 2.38 10.5% | 2.27 10.6% | 2.38 8.5% | 2.37 6.0% | 2.38 0.0% | 2.45 9.3% | 2.55 1.9% |
| GG | 1.54 4.9% | 1.50 5.1% | 1.48 4.5% | 1.53 3.2% | 1.52 5.6% | 1.51 6.8% | 1.55 3.1% |
| NG | 2.48 8.3% | 2.42 8.5% | 2.45 8.9% | 2.35 4.4% | 2.55 9.4% | 2.55 13.3% | 2.28 4.6% |
| I2+ | 2.32 6.5% | 2.29 5.0% | 2.30 6.1% | 2.22 4.3% | 2.32 7.6% | 2.35 7.8% | 2.40 2.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice