CA Bizertin 0 - 0 US Monastirienne — rezultat
10.10.2026 13:30 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Forma i statistika timova
CA Bizertin Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | CS Sfaxien | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Olympique Beja | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2026 | CS Hammam-Lif | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 23.08.2026 | AS Marsa | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 20.05.2026 | ES Zarzis | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 13.05.2026 | ES Zarzis | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 09.05.2026 | ES Sahel | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.05.2026 | AS Marsa | H | 1-2 (1-2) | I | O |
| 30.04.2026 | Olympique Beja | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 26.04.2026 | ES Tunis | H | 1-1 (0-0) | N | U |
US Monastirienne Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 16.09.2026 | ES Zarzis | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 12.09.2026 | US Ben Guerdane | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 29.08.2026 | Stade Tunisien | H | 2-1 (2-1) | P | O |
| 22.08.2026 | ES Hammam-Sousse | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | AS Soliman | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 08.05.2026 | JS Kairouanaise | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 04.05.2026 | ES Metlaoui | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 29.04.2026 | AS Gabes | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 25.04.2026 | US Ben Guerdane | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 19.04.2026 | ES Zarzis | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2026 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-0 (0-0) | US Monastirienne | N | U |
| 24.09.2025 | Ligue 1 | US Monastirienne | 1-0 (0-0) | CA Bizertin | I | U |
| 19.01.2025 | Ligue 1 | US Monastirienne | 3-1 (2-0) | CA Bizertin | I | O |
| 01.09.2024 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-0 (0-0) | US Monastirienne | N | U |
| 05.11.2023 | Ligue 1 | US Monastirienne | 1-0 (1-0) | CA Bizertin | I | U |
| 27.08.2023 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-2 (0-1) | US Monastirienne | I | U |
| 14.03.2021 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-2 (0-0) | US Monastirienne | I | U |
| 31.12.2020 | Ligue 1 | US Monastirienne | 2-2 (1-1) | CA Bizertin | N | O |
| 29.08.2020 | Ligue 1 | CA Bizertin | 2-1 (0-0) | US Monastirienne | P | O |
| 01.12.2019 | Ligue 1 | US Monastirienne | 2-0 (1-0) | CA Bizertin | I | U |
| 26.05.2019 | Ligue 1 | US Monastirienne | 2-1 (2-0) | CA Bizertin | I | O |
| 08.12.2018 | Ligue 1 | CA Bizertin | 3-1 (2-1) | US Monastirienne | P | O |
| 08.04.2018 | Ligue 1 | CA Bizertin | 1-0 (1-0) | US Monastirienne | P | U |
| 17.11.2017 | Ligue 1 | US Monastirienne | 1-1 (0-0) | CA Bizertin | N | U |
| 14.02.2015 | Ligue 1 | US Monastirienne | 0-0 (0-0) | CA Bizertin | N | U |
| 14.08.2014 | Ligue 1 | CA Bizertin | 0-0 (0-0) | US Monastirienne | N | U |
| 13.05.2014 | Ligue 1 | CA Bizertin | 1-0 (0-0) | US Monastirienne | P | U |
| 25.01.2014 | Ligue 1 | US Monastirienne | 1-0 (1-0) | CA Bizertin | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.1% | 89.1% | 90.5% | 91.6% | 91.9% | 90.1% | 90.4% |
| 1 | 2.53 3.4% | 2.53 3.4% | 2.70 0.0% | 2.87 4.3% | 2.76 3.5% | 2.80 6.7% | 2.70 0.0% |
| X | 2.68 0.8% | 2.68 0.8% | 2.65 0.0% | 2.35 2.2% | 2.54 1.2% | 2.30 2.2% | 2.60 0.0% |
| 2 | 2.83 3.3% | 2.83 3.3% | 2.80 0.0% | 3.15 0.0% | 3.01 2.4% | 3.15 5.0% | 2.85 0.0% |
| 0-2 | 1.28 0.8% | 1.28 0.8% | 1.28 0.0% | 1.25 0.8% | - | 1.28 0.0% | 1.27 0.0% |
| 3+ | 3.05 2.9% | 3.05 2.9% | 3.25 0.0% | 3.25 1.6% | - | 3.35 0.0% | 3.35 0.0% |
| 4+ | 6.55 3.0% | 6.55 3.0% | 7.60 0.0% | 6.00 0.0% | - | 7.00 0.0% | 8.05 0.0% |
| GG | 2.39 2.0% | 2.39 2.0% | 2.55 0.0% | 2.40 0.8% | 2.54 2.3% | 2.45 0.0% | 2.62 0.0% |
| NG | 1.49 1.4% | 1.49 1.4% | 1.42 0.0% | 1.51 0.7% | 1.44 1.4% | 1.47 0.0% | 1.41 0.0% |
| I2+ | 3.95 2.5% | 3.95 1.3% | 4.55 0.0% | 4.10 0.0% | 4.53 2.8% | 4.65 0.0% | 4.70 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice