ES Sahel 0 - 1 CS Hammam-Lif — rezultat
11.10.2026 13:30 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Forma i statistika timova
ES Sahel Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 12.09.2026 | AS Marsa | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 06.09.2026 | Jeunesse Sportive Omrane | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 30.08.2026 | ES Metlaoui | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 23.08.2026 | ES Tunis | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 14.05.2026 | CS Sfaxien | A | 3-1 (3-0) | I | O |
| 09.05.2026 | CA Bizertin | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 04.05.2026 | ES Zarzis | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 29.04.2026 | ES Metlaoui | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 25.04.2026 | AS Marsa | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 19.04.2026 | Stade Gabesien | A | 4-3 (1-2) | I | O |
CS Hammam-Lif Gost
- Dao
- 0
- Primio
- 1.2
- GG
- 0%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 100%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | US Ben Guerdane | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 13.09.2026 | ES Tunis | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 05.09.2026 | Progres Sakiet Eddaier | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 30.08.2026 | CA Bizertin | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 11.01.2026 | Stade Gabesien | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 26.04.2025 | ES Tunis | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 08.04.2025 | Bembla | A | 2-4 (0-1) | P | O |
| 01.02.2025 | Djebel Jelloud | A | 0-1 | P | U |
| 20.01.2025 | Baath Bouhajla | H | 1-0 | P | U |
| 25.02.2024 | Moknine | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (10 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2020 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 1-0 (0-0) | ES Sahel | I | U |
| 11.12.2019 | Ligue 1 | ES Sahel | 4-0 (2-0) | CS Hammam-Lif | P | O |
| 07.03.2019 | Ligue 1 | ES Sahel | 2-1 (1-1) | CS Hammam-Lif | P | O |
| 31.10.2018 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 0-1 (0-0) | ES Sahel | P | U |
| 19.02.2017 | Cup | CS Hammam-Lif | 0-0 (0-0) | ES Sahel | N | U |
| 28.02.2016 | Ligue 1 | ES Sahel | 2-0 (1-0) | CS Hammam-Lif | P | U |
| 28.10.2015 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 0-1 (0-0) | ES Sahel | P | U |
| 08.03.2015 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 2-0 | ES Sahel | I | U |
| 14.09.2014 | Ligue 1 | ES Sahel | 2-0 (2-0) | CS Hammam-Lif | P | U |
| 22.02.2014 | Ligue 1 | CS Hammam-Lif | 0-1 (0-0) | ES Sahel | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.6% | 91.2% | 91.9% | 90.2% | 90.1% |
| 1 | 1.40 0.7% | 1.40 0.7% | 1.38 0.0% | 1.45 0.7% | 1.47 4.3% | 1.43 0.7% | 1.45 3.6% |
| X | 3.74 2.1% | 3.74 2.1% | 3.70 0.0% | 3.85 1.3% | 3.61 6.5% | 3.75 0.0% | 3.55 6.6% |
| 2 | 7.85 0.0% | 7.85 0.0% | 8.25 0.0% | 6.80 0.0% | 7.65 6.1% | 7.00 2.8% | 7.25 6.5% |
| 0-2 | 1.50 3.2% | 1.50 3.2% | 1.53 0.0% | 1.49 4.5% | 1.51 6.8% | 1.51 5.6% | 1.50 6.8% |
| 3+ | 2.28 5.1% | 2.28 5.1% | 2.30 0.0% | 2.35 5.9% | 2.39 10.6% | 2.40 9.1% | 2.38 10.7% |
| 4+ | 4.30 7.5% | 4.30 7.5% | 4.60 0.0% | 4.25 9.0% | - | 4.65 12.0% | 4.80 17.1% |
| GG | 2.53 2.8% | 2.53 2.8% | 2.85 0.0% | 2.65 6.0% | 2.73 5.4% | 2.65 12.8% | 2.75 5.8% |
| NG | 1.44 1.4% | 1.44 1.4% | 1.35 0.0% | 1.42 3.4% | 1.38 2.8% | 1.40 6.7% | 1.37 2.8% |
| I2+ | 3.30 5.8% | 3.30 5.8% | 3.45 0.0% | 3.10 3.3% | 3.55 9.9% | 3.65 10.6% | 3.55 9.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice