Progres Sakiet Eddaier 1 - 0 CS Sfaxien — rezultat
10.10.2026 13:30 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Forma i statistika timova
Progres Sakiet Eddaier Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2026 | Olympique Beja | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 05.09.2026 | CS Hammam-Lif | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | AS Marsa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | Jeunesse Sportive Omrane | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 21.05.2026 | Jeunesse Sportive Omrane | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 18.04.2026 | Olympique Beja | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 22.03.2026 | Sahline | H | 6-0 (2-0) | P | O |
| 09.02.2026 | Kerkennah | A | 1-2 (1-2) | P | O |
| 11.01.2026 | Ariana | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 06.04.2025 | Djelma | A | 1-0 (1-0) | I | U |
CS Sfaxien Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | CA Bizertin | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.09.2026 | US Ben Guerdane | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 13.09.2026 | Shooting Stars | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 05.09.2026 | Shooting Stars | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 29.08.2026 | ES Zarzis | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 22.08.2026 | Stade Tunisien | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | ES Zarzis | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 20.05.2026 | Stade Gabesien | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | ES Sahel | H | 3-1 (3-0) | P | O |
| 09.05.2026 | AS Marsa | A | 0-3 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 89.7% | 91.6% | 91.8% | 90.2% | 90.0% |
| 1 | 3.35 8.4% | 3.35 8.4% | 3.45 7.8% | 3.30 6.5% | 3.55 9.6% | 3.30 10.0% | 3.45 6.2% |
| X | 2.76 1.1% | 2.76 1.1% | 2.70 0.0% | 2.75 1.1% | 2.75 1.5% | 2.70 0.0% | 2.70 0.0% |
| 2 | 2.23 4.7% | 2.23 4.7% | 2.20 6.4% | 2.35 6.0% | 2.25 7.4% | 2.30 6.1% | 2.22 5.5% |
| 0-2 | 1.32 1.5% | 1.32 1.5% | 1.32 0.8% | 1.32 0.8% | - | 1.34 0.0% | 1.33 1.5% |
| 3+ | 2.88 3.6% | 2.88 3.6% | 3.05 1.6% | 2.90 1.8% | - | 3.00 0.0% | 3.00 3.2% |
| 4+ | 6.05 5.2% | 6.05 5.2% | 6.80 2.9% | 5.50 0.0% | - | 6.50 0.0% | 6.85 4.9% |
| GG | 2.34 4.5% | 2.34 4.5% | 2.45 0.0% | 2.37 0.0% | 2.46 1.2% | 2.35 2.2% | 2.47 1.2% |
| NG | 1.51 2.6% | 1.51 2.6% | 1.45 0.0% | 1.52 0.0% | 1.46 0.7% | 1.50 2.0% | 1.46 1.4% |
| I2+ | 3.80 5.6% | 3.80 5.6% | 4.30 1.1% | 3.90 0.0% | 4.29 2.7% | 4.30 0.0% | 4.30 2.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice