US Ben Guerdane 2 - 1 Club Africain — rezultat
10.10.2026 13:30 • Tunis - Ligue 1
Tabele Tunis - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 5 | 4 | 0 | 1 | 10 | 7 | 3 | 3.4 | 12 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 5 | 3 | 2 | 0 | 5 | 1 | 4 | 1.2 | 11 |
| 3 | US Ben Guerdane | 5 | 3 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3 | 11 |
| 4 | Club Africain | 4 | 3 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 1.5 | 9 |
| 5 | US Monastirienne | 5 | 2 | 3 | 0 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 6 | CS Sfaxien | 5 | 2 | 2 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2 | 8 |
| 7 | Jeunesse Sportive Omrane | 5 | 2 | 2 | 1 | 5 | 4 | 1 | 1.8 | 8 |
| 8 | CA Bizertin | 5 | 2 | 2 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.2 | 8 |
| 9 | Stade Tunisien | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 5 | 2 | 3 | 7 |
| 10 | ES Zarzis | 5 | 2 | 0 | 3 | 5 | 5 | 0 | 2 | 6 |
| 11 | AS Marsa | 5 | 1 | 2 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1 | 5 |
| 12 | ES Sahel | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 7 | -2 | 2.4 | 4 |
| 13 | ES Metlaoui | 5 | 1 | 0 | 4 | 3 | 6 | -3 | 1.8 | 3 |
| 14 | CS Hammam-Lif | 5 | 1 | 0 | 4 | 1 | 4 | -3 | 1 | 3 |
| 15 | Olympique Beja | 5 | 0 | 2 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 2 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 5 | 0 | 1 | 4 | 1 | 7 | -6 | 1.6 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | ES Tunis | 3 | 3 | 0 | 0 | 8 | 4 | 4 | 4 | 9 |
| 2 | Progres Sakiet Eddaier | 3 | 3 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 1.3 | 9 |
| 3 | Jeunesse Sportive Omrane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 1 | 3 | 1.7 | 7 |
| 4 | US Ben Guerdane | 3 | 2 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 2 | 7 |
| 5 | CS Sfaxien | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Club Africain | 2 | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 1 | 6 |
| 7 | ES Zarzis | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 2 | 6 |
| 8 | CA Bizertin | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 9 | US Monastirienne | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 10 | AS Marsa | 2 | 1 | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 0.5 | 4 |
| 11 | ES Sahel | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | ES Metlaoui | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 13 | Stade Tunisien | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 14 | Olympique Beja | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | ES Hammam-Sousse | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 16 | CS Hammam-Lif | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | -2 | 1 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stade Tunisien | 3 | 2 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 3.3 | 6 |
| 2 | US Monastirienne | 3 | 1 | 2 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1 | 5 |
| 3 | US Ben Guerdane | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Club Africain | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 5 | ES Tunis | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 3 |
| 6 | CA Bizertin | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 7 | CS Hammam-Lif | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 2 | -1 | 1 | 3 |
| 8 | Progres Sakiet Eddaier | 2 | 0 | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 1 | 2 |
| 9 | CS Sfaxien | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 2 |
| 10 | Jeunesse Sportive Omrane | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 11 | AS Marsa | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1.3 | 1 |
| 12 | Olympique Beja | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 13 | ES Zarzis | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 14 | ES Sahel | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 3 | 0 |
| 15 | ES Metlaoui | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | ES Hammam-Sousse | 3 | 0 | 0 | 3 | 0 | 4 | -4 | 1.3 | 0 |
Forma i statistika timova
US Ben Guerdane Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | CS Hammam-Lif | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 16.09.2026 | CS Sfaxien | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 12.09.2026 | US Monastirienne | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 30.08.2026 | Olympique Beja | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 14.05.2026 | ES Tunis | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.05.2026 | Stade Tunisien | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.05.2026 | AS Soliman | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.04.2026 | JS Kairouanaise | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 25.04.2026 | US Monastirienne | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 10.04.2026 | AS Gabes | A | 0-1 (0-0) | P | U |
Club Africain Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 0.5
- GG
- 25%
- Bez primljenog
- 75%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | ES Zarzis | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 17.09.2026 | Stade Tunisien | A | - | I | U |
| 12.09.2026 | Djoliba | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 05.09.2026 | Djoliba | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | ES Hammam-Sousse | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 23.08.2026 | ES Metlaoui | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 14.05.2026 | Olympique Beja | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 10.05.2026 | ES Tunis | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 03.05.2026 | Stade Tunisien | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 29.04.2026 | AS Soliman | A | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 0-1 (0-0) | Club Africain | I | U |
| 28.09.2025 | Ligue 1 | Club Africain | 2-0 (1-0) | US Ben Guerdane | I | U |
| 26.01.2025 | Ligue 1 | Club Africain | 0-0 (0-0) | US Ben Guerdane | N | U |
| 31.08.2024 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 2-2 (1-0) | Club Africain | N | O |
| 21.04.2024 | Cup | US Ben Guerdane | 1-1 (0-0) | Club Africain | N | U |
| 29.10.2023 | Ligue 1 | Club Africain | 2-0 (2-0) | US Ben Guerdane | I | U |
| 19.08.2023 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 0-1 (0-1) | Club Africain | I | U |
| 30.06.2023 | Ligue 1 | Club Africain | 2-1 (0-0) | US Ben Guerdane | I | O |
| 21.05.2023 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 1-1 (0-0) | Club Africain | N | U |
| 02.02.2023 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 1-1 (0-1) | Club Africain | N | U |
| 13.01.2023 | Ligue 1 | Club Africain | 0-1 (0-0) | US Ben Guerdane | P | U |
| 26.05.2022 | Ligue 1 | Club Africain | 2-1 (1-0) | US Ben Guerdane | I | O |
| 04.05.2022 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 0-1 (0-1) | Club Africain | I | U |
| 14.03.2021 | Ligue 1 | Club Africain | 1-0 (0-0) | US Ben Guerdane | I | U |
| 30.12.2020 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 2-0 (2-0) | Club Africain | P | U |
| 05.09.2020 | Ligue 1 | Club Africain | 1-0 (0-0) | US Ben Guerdane | I | U |
| 07.12.2019 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 0-0 (0-0) | Club Africain | N | U |
| 20.04.2019 | Ligue 1 | Club Africain | 0-1 (0-1) | US Ben Guerdane | P | U |
| 03.11.2018 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 1-1 (1-0) | Club Africain | N | U |
| 08.04.2018 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 1-1 (1-0) | Club Africain | N | U |
| 17.11.2017 | Ligue 1 | Club Africain | 2-1 (1-1) | US Ben Guerdane | I | O |
| 17.06.2017 | Cup | Club Africain | 1-0 (1-0) | US Ben Guerdane | I | U |
| 07.05.2017 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 0-2 (0-0) | Club Africain | I | U |
| 02.04.2017 | Ligue 1 | Club Africain | 6-0 (2-0) | US Ben Guerdane | I | O |
| 15.05.2016 | Ligue 1 | US Ben Guerdane | 0-2 (0-0) | Club Africain | I | U |
| 24.12.2015 | Ligue 1 | Club Africain | 2-1 (0-1) | US Ben Guerdane | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.2% | 90.2% | 90.3% | 91.9% | 91.8% | 85.9% | 90.3% |
| 1 | 4.75 3.8% | 4.75 3.8% | 4.20 5.6% | 6.10 1.6% | 4.39 5.6% | 4.20 0.0% | 4.20 5.6% |
| X | 2.92 5.2% | 2.92 5.2% | 2.85 1.7% | 2.57 4.8% | 2.96 5.1% | 2.50 0.0% | 2.85 1.0% |
| 2 | 1.80 4.7% | 1.80 4.7% | 1.93 4.3% | 1.87 3.9% | 1.91 5.5% | 1.90 0.0% | 1.93 3.8% |
| 0-2 | 1.32 4.3% | 1.32 4.3% | 1.30 0.8% | 1.28 5.2% | - | 1.33 0.0% | 1.31 0.0% |
| 3+ | 2.88 9.9% | 2.88 9.9% | 3.15 1.6% | 3.05 10.9% | - | 3.05 0.0% | 3.10 0.0% |
| 4+ | 5.90 12.4% | 5.90 12.4% | 7.20 1.4% | 5.70 14.0% | - | 6.75 0.0% | 7.20 2.1% |
| GG | 2.53 5.0% | 2.53 5.0% | 2.65 1.9% | 2.57 6.2% | 2.68 8.5% | 2.55 0.0% | 2.65 1.9% |
| NG | 1.44 2.7% | 1.44 2.7% | 1.40 1.4% | 1.45 3.3% | 1.39 4.8% | 1.43 0.0% | 1.39 0.7% |
| I2+ | 4.00 7.0% | 4.00 7.0% | 4.40 1.1% | 3.80 7.0% | 4.39 11.4% | 4.35 0.0% | 4.40 1.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice