Uporedi kvote: Anderlecht - Kortrijk
03.09.2026 18:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,0 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.1% | 95.3% | 95.0% | 95.0% | 94.4% | 95.2% | 93.3% |
| 1 | 1.50 5.1% | 1.50 5.1% | 1.50 3.2% | 1.50 5.1% | 1.49 3.9% | 1.53 1.3% | 1.49 4.5% |
| X | 4.52 10.2% | 4.55 10.2% | 4.55 5.1% | 4.65 12.0% | 4.54 4.6% | 4.25 0.0% | 4.45 4.7% |
| 2 | 6.10 6.1% | 6.14 6.2% | 6.00 11.1% | 5.85 4.5% | 5.95 9.2% | 6.20 5.1% | 5.70 9.6% |
| 0-2 | 2.27 3.8% | 2.27 4.2% | 2.50 4.2% | 2.32 19.0% | 2.50 3.7% | 2.40 0.0% | 2.45 2.9% |
| 3+ | 1.51 5.0% | 1.51 5.6% | 1.53 1.3% | 1.54 13.0% | 1.55 0.0% | 1.58 0.0% | 1.50 2.0% |
| 4+ | 2.40 0.0% | 2.41 0.4% | 2.35 4.1% | 2.35 18.1% | 2.34 3.3% | 2.50 0.0% | 2.30 3.4% |
| GG | 1.66 1.2% | 1.66 1.2% | 1.68 1.8% | 1.67 9.7% | 1.67 0.6% | 1.65 2.4% | 1.64 1.2% |
| NG | 2.09 1.9% | 2.09 1.9% | 2.20 0.0% | 2.07 11.9% | 2.18 0.5% | 2.20 2.3% | 2.15 1.4% |
| I2+ | 2.25 0.9% | 2.25 0.9% | 2.30 2.1% | 2.20 2.2% | 2.28 2.1% | 2.35 0.0% | 2.25 2.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Anderlecht
Kortrijk
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 4 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 5 | Standard Liege | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 8 |
| 6 | Union St. Gilloise | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 7 | Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 7 |
| 8 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 9 | Antwerp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 5 |
| 11 | Anderlecht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 12 | Waasland-beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 3 |
| 13 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 15 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -9 | 4.8 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Waregem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Club Brugge KV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Union St. Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 7 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 8 | Antwerp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 4 |
| 9 | Lommel United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Anderlecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Waasland-beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 12 | St. Truiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | KV Mechelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 5 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | St. Truiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 4 |
| 3 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Lommel United | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Union St. Gilloise | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 6 | Antwerp | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | Club Brugge KV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Zulte Waregem | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Genk | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 11 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | KV Mechelen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 13 | OH Leuven | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 15 | Kortrijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 18 | Waasland-beveren | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
Anderlecht Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Union St. Gilloise | A | 3-0 (2-0) | I | O |
| 27.08.2026 | Kairat Almaty | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 20.08.2026 | Kairat Almaty | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 16.08.2026 | Waasland-beveren | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 13.08.2026 | PAOK | H | 3-2 (1-1) | P | O |
| 09.08.2026 | RAAL La Louviere | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 06.08.2026 | PAOK | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 30.07.2026 | Hammarby FF | H | 3-1 (0-1) | P | O |
| 23.07.2026 | Hammarby FF | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | Union St. Gilloise | A | 5-1 (4-0) | I | O |
Kortrijk Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Charleroi | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Antwerp | H | 0-3 (0-1) | I | O |
| 07.08.2026 | Club Brugge KV | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.04.2026 | RWDM | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 11.04.2026 | Waasland-beveren | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.04.2026 | KAA Gent II | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.03.2026 | Francs Borains | A | 4-1 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Olympic Charleroi | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Lommel United | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 27.02.2026 | Liege | H | 3-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (26 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.01.2025 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 0-2 (0-0) | Anderlecht | P | U |
| 03.11.2024 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 4-0 (1-0) | Kortrijk | P | O |
| 16.03.2024 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-1 (0-0) | Kortrijk | I | U |
| 17.09.2023 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-2 (1-1) | Anderlecht | N | O |
| 19.02.2023 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-2 (0-1) | Anderlecht | N | O |
| 18.09.2022 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 4-1 (1-0) | Kortrijk | P | O |
| 10.04.2022 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-3 (1-1) | Anderlecht | P | O |
| 23.12.2021 | Cup | Anderlecht | 3-0 (2-0) | Kortrijk | P | O |
| 21.11.2021 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 1-1 (0-1) | Kortrijk | N | U |
| 21.02.2021 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-2 (0-1) | Kortrijk | I | U |
| 23.10.2020 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-3 (0-2) | Anderlecht | P | O |
| 24.11.2019 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 0-0 (0-0) | Kortrijk | N | U |
| 17.08.2019 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 4-2 (0-1) | Anderlecht | I | O |
| 10.03.2019 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-0 (1-0) | Kortrijk | P | U |
| 28.07.2018 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-4 (0-2) | Anderlecht | P | O |
| 26.11.2017 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 4-0 (2-0) | Kortrijk | P | O |
| 16.09.2017 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-2 (0-1) | Anderlecht | N | O |
| 04.12.2016 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-3 (0-1) | Anderlecht | P | O |
| 07.08.2016 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 5-1 (1-1) | Kortrijk | P | O |
| 13.03.2016 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 3-0 (1-0) | Kortrijk | P | O |
| 29.10.2015 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 1-1 (1-0) | Anderlecht | N | U |
| 21.05.2015 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-2 (0-0) | Anderlecht | N | O |
| 25.04.2015 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 5-1 (3-1) | Kortrijk | P | O |
| 01.03.2015 | Jupiler Pro League | Anderlecht | 2-0 (1-0) | Kortrijk | P | U |
| 29.10.2014 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-3 (0-1) | Anderlecht | P | O |
| 08.02.2014 | Jupiler Pro League | Kortrijk | 2-2 (0-0) | Anderlecht | N | O |