Uporedi kvote: St. Truiden - Union St. Gilloise
02.09.2026 18:30 • Belgija - Jupiler Pro liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,6 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.5% | 95.0% | 95.2% | 94.5% | 95.1% | 93.3% |
| 1 | 3.60 1.1% | 3.62 1.1% | 3.40 1.5% | 3.55 1.4% | 3.34 4.6% | 3.45 4.2% | 3.35 1.5% |
| X | 3.60 4.7% | 3.62 4.6% | 3.70 7.2% | 3.65 4.3% | 3.66 4.6% | 3.65 4.3% | 3.60 5.9% |
| 2 | 2.01 2.0% | 2.02 1.9% | 2.05 3.3% | 2.02 1.5% | 2.06 0.5% | 2.05 0.0% | 2.02 3.8% |
| 0-2 | 2.18 6.9% | 2.20 6.8% | 2.20 7.3% | 2.12 7.6% | 2.22 7.8% | 2.20 8.9% | 2.18 7.9% |
| 3+ | 1.68 5.6% | 1.69 5.1% | 1.65 5.7% | 1.64 6.3% | 1.64 5.7% | 1.68 6.7% | 1.62 5.8% |
| 4+ | 2.48 6.1% | 2.48 6.1% | 2.65 10.2% | 2.55 9.6% | 2.67 9.2% | 2.70 11.5% | 2.62 9.7% |
| GG | 1.56 3.1% | 1.56 3.1% | 1.58 4.2% | 1.57 4.3% | 1.58 4.2% | 1.60 5.3% | 1.56 4.3% |
| NG | 2.28 4.6% | 2.28 4.6% | 2.35 6.8% | 2.25 6.1% | 2.34 6.4% | 2.30 7.0% | 2.30 5.5% |
| I2+ | 2.36 5.6% | 2.36 5.6% | 2.50 5.7% | 2.37 6.0% | 2.50 6.0% | 2.55 7.3% | 2.47 5.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
St. Truiden
Union St. Gilloise
H2H serije
Mečevi iz lige Belgija - Jupiler Pro liga
Tabele Belgija - Jupiler Pro liga
Jupiler Pro League
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 4 | 4 | 0 | 0 | 9 | 2 | 7 | 2.8 | 12 |
| 2 | Club Brugge KV | 4 | 3 | 0 | 1 | 8 | 2 | 6 | 2.5 | 9 |
| 3 | Gent | 3 | 3 | 0 | 0 | 6 | 2 | 4 | 2.7 | 9 |
| 4 | Zulte Waregem | 4 | 2 | 2 | 0 | 8 | 3 | 5 | 2.8 | 8 |
| 5 | Standard Liege | 4 | 2 | 2 | 0 | 9 | 6 | 3 | 3.8 | 8 |
| 6 | Union St. Gilloise | 3 | 2 | 1 | 0 | 8 | 1 | 7 | 3 | 7 |
| 7 | Genk | 4 | 2 | 1 | 1 | 12 | 8 | 4 | 5 | 7 |
| 8 | Lommel United | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 2 | 4 | 2 | 7 |
| 9 | Antwerp | 4 | 2 | 1 | 1 | 10 | 9 | 1 | 4.8 | 7 |
| 10 | St. Truiden | 3 | 1 | 2 | 0 | 8 | 5 | 3 | 4.3 | 5 |
| 11 | Anderlecht | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 3 |
| 12 | Waasland-beveren | 4 | 1 | 0 | 3 | 2 | 10 | -8 | 3 | 3 |
| 13 | Cercle Brugge | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 7 | -2 | 3 | 2 |
| 14 | KV Mechelen | 4 | 0 | 2 | 2 | 5 | 9 | -4 | 3.5 | 2 |
| 15 | RAAL La Louviere | 4 | 0 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 3 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 4 | 0 | 1 | 3 | 5 | 14 | -9 | 4.8 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 8 | -6 | 3.3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 9 | -8 | 3.3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Zulte Waregem | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 1 | 5 | 3.5 | 6 |
| 2 | Genk | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 4.5 | 6 |
| 3 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 4 | Club Brugge KV | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 2 | 6 |
| 5 | Gent | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 6 | Union St. Gilloise | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 7 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 8 | Antwerp | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 9 | -2 | 5.3 | 4 |
| 9 | Lommel United | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 3 |
| 10 | Anderlecht | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Waasland-beveren | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 12 | St. Truiden | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | KV Mechelen | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 15 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 4 | -1 | 3.5 | 1 |
| 16 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 7 | -4 | 5 | 1 |
| 17 | OH Leuven | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 3 | 0 |
| 18 | Kortrijk | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 6 | -5 | 3.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Charleroi | 2 | 2 | 0 | 0 | 4 | 1 | 3 | 2.5 | 6 |
| 2 | St. Truiden | 2 | 1 | 1 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 4 |
| 3 | Standard Liege | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 4 | Lommel United | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Union St. Gilloise | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 6 | 3 |
| 6 | Antwerp | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 7 | Club Brugge KV | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Gent | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 9 | Zulte Waregem | 2 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 0 | 2 | 2 |
| 10 | Genk | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 11 | Cercle Brugge | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 12 | KV Mechelen | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 6 | -4 | 2.7 | 1 |
| 13 | OH Leuven | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 14 | RAAL La Louviere | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 2.5 | 0 |
| 15 | Kortrijk | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 16 | Anderlecht | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| 17 | KVC Westerlo | 2 | 0 | 0 | 2 | 2 | 7 | -5 | 4.5 | 0 |
| 18 | Waasland-beveren | 3 | 0 | 0 | 3 | 1 | 10 | -9 | 3.7 | 0 |
Forma i statistika timova
St. Truiden Domaćin
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Antwerp | A | 1-4 (0-1) | P | O |
| 27.08.2026 | Omonia Nicosia | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 20.08.2026 | Omonia Nicosia | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 14.08.2026 | Cercle Brugge | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Lommel United | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 24.05.2026 | KV Mechelen | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Anderlecht | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 16.05.2026 | Gent | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 09.05.2026 | Club Brugge KV | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 02.05.2026 | Union St. Gilloise | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Union St. Gilloise Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Anderlecht | H | 3-0 (2-0) | P | O |
| 15.08.2026 | Zulte Waregem | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.08.2026 | Bodo/Glimt | A | 2-2 (0-0) | N | O |
| 08.08.2026 | KVC Westerlo | A | 1-5 (1-1) | P | O |
| 04.08.2026 | Bodo/Glimt | H | 3-3 (2-2) | N | O |
| 31.07.2026 | Club Brugge KV | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 24.05.2026 | Anderlecht | H | 5-1 (4-0) | P | O |
| 21.05.2026 | Gent | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.05.2026 | Club Brugge KV | A | 5-0 (3-0) | I | O |
| 14.05.2026 | Anderlecht | H | 1-1 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (12 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 2-1 (0-0) | Union St. Gilloise | P | O |
| 04.04.2026 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 1-0 (0-0) | St. Truiden | I | U |
| 22.03.2026 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-3 (0-2) | Union St. Gilloise | I | O |
| 26.10.2025 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 2-0 (0-0) | St. Truiden | I | U |
| 02.02.2025 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 2-1 (0-0) | St. Truiden | I | O |
| 25.08.2024 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-0 (0-0) | Union St. Gilloise | N | U |
| 21.01.2024 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 2-1 (1-1) | St. Truiden | I | O |
| 08.10.2023 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 0-4 (0-2) | Union St. Gilloise | I | O |
| 02.04.2023 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 2-1 (0-0) | St. Truiden | I | O |
| 23.07.2022 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-1 (1-0) | Union St. Gilloise | N | U |
| 13.02.2022 | Jupiler Pro League | Union St. Gilloise | 0-1 (0-0) | St. Truiden | P | U |
| 03.12.2021 | Jupiler Pro League | St. Truiden | 1-2 (0-1) | Union St. Gilloise | I | O |