Toulouse 0 - 3 Lens — rezultat
Mečevi iz lige Francuska - Ligue 1
Tabele Francuska - Ligue 1
Ligue 1
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Monaco | 2 | 2 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 6 |
| 2 | Paris FC | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 0 | 3 | 1.5 | 4 |
| 3 | Lille | 2 | 1 | 1 | 0 | 4 | 2 | 2 | 3 | 4 |
| 4 | Lyon | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 5 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 6 | Estac Troyes | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 7 | Marseille | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 8 | Lens | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 4 | 2 | 5 | 3 |
| 9 | Angers | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Strasbourg | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 3 |
| 11 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 12 | Stade Brestois 29 | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 13 | Lorient | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 14 | Le Havre | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 1 |
| 15 | Le Mans | 2 | 0 | 1 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 1 |
| 16 | Toulouse | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 4 | -2 | 3 | 1 |
| 17 | Nice | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 3 | -3 | 1.5 | 1 |
| 18 | Auxerre | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 8 | -5 | 5.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Rennes | 2 | 1 | 1 | 0 | 5 | 4 | 1 | 4.5 | 4 |
| 2 | Marseille | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Paris FC | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 3 |
| 4 | Lens | 1 | 1 | 0 | 0 | 5 | 2 | 3 | 7 | 3 |
| 5 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 6 | Strasbourg | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Lille | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 8 | Lyon | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Estac Troyes | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 11 | Le Mans | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Nice | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 13 | Paris Saint Germain | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Lorient | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Le Havre | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 16 | Angers | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 17 | Toulouse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 18 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lille | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 2 | Lyon | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 3 | Angers | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 4 | Monaco | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Estac Troyes | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Paris Saint Germain | 2 | 0 | 2 | 0 | 4 | 4 | 0 | 4 | 2 |
| 7 | Paris FC | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 8 | Stade Brestois 29 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 9 | Lorient | 1 | 0 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 |
| 10 | Le Havre | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Toulouse | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 12 | Rennes | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Lens | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 14 | Le Mans | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 15 | Marseille | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 16 | Nice | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| 17 | Auxerre | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 5 | -3 | 7 | 0 |
| 18 | Strasbourg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Toulouse Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | Lyon Duchere | A | 1-2 (0-0) | P | O |
| 13.12.2025 | Paris FC | A | 0-3 (0-2) | P | O |
| 06.12.2025 | Strasbourg | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.11.2025 | Marseille | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 23.11.2025 | Angers | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 09.11.2025 | Lorient | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 02.11.2025 | Le Havre | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 29.10.2025 | Rennes | H | 2-2 (0-0) | N | O |
| 25.10.2025 | Monaco | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 19.10.2025 | Metz | H | 4-0 (2-0) | P | O |
Lens Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 19.12.2025 | Feignies-Aulnoye | H | 3-1 (2-0) | P | O |
| 14.12.2025 | Nice | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 06.12.2025 | Nantes | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 30.11.2025 | Angers | A | 1-2 (0-1) | P | O |
| 22.11.2025 | Strasbourg | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 08.11.2025 | Monaco | A | 1-4 (1-3) | P | O |
| 02.11.2025 | Lorient | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 29.10.2025 | Metz | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.10.2025 | Marseille | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 19.10.2025 | Paris FC | H | 2-1 (1-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.05.2025 | Ligue 1 | Toulouse | 1-1 (0-0) | Lens | N | U |
| 05.01.2025 | Ligue 1 | Lens | 0-1 (0-0) | Toulouse | P | U |
| 28.01.2024 | Ligue 1 | Toulouse | 0-2 (0-1) | Lens | I | U |
| 24.09.2023 | Ligue 1 | Lens | 2-1 (1-1) | Toulouse | I | O |
| 02.05.2023 | Ligue 1 | Toulouse | 0-1 (0-1) | Lens | I | U |
| 28.10.2022 | Ligue 1 | Lens | 3-0 (0-0) | Toulouse | I | O |
| 14.03.2015 | Ligue 1 | Lens | 1-0 (0-0) | Toulouse | I | U |
| 24.10.2014 | Ligue 1 | Toulouse | 0-2 (0-2) | Lens | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 98.4% | 98.4% | 96.0% | 97.1% | 95.5% | 96.0% | 95.1% |
| 1 | 2.61 12.1% | 2.61 12.1% | 2.60 3.7% | 2.57 9.8% | 2.65 4.3% | 2.60 7.1% | 2.60 3.7% |
| X | 3.33 3.8% | 3.33 3.8% | 3.20 0.0% | 3.25 3.0% | 3.14 4.8% | 3.20 8.6% | 3.10 3.3% |
| 2 | 3.00 16.7% | 3.00 16.7% | 2.90 18.4% | 3.00 20.0% | 2.85 11.8% | 2.90 16.0% | 2.90 16.0% |
| 0-2 | 1.83 3.2% | 1.83 3.2% | 1.78 6.3% | 1.73 5.5% | 1.78 7.8% | 1.80 7.7% | 1.78 1.7% |
| 3+ | 2.13 3.4% | 2.13 3.4% | 2.05 13.9% | 2.12 6.0% | 2.05 11.4% | 2.05 7.9% | 2.05 5.7% |
| 4+ | 3.50 4.8% | 3.50 4.8% | 3.75 19.0% | 3.75 8.7% | 3.74 16.5% | 3.75 11.9% | 3.75 7.1% |
| GG | 1.76 1.7% | 1.76 1.7% | 1.83 10.9% | 1.80 3.4% | 1.83 8.3% | 1.83 5.2% | 1.83 4.6% |
| NG | 1.97 2.5% | 1.97 2.5% | 1.98 5.7% | 1.92 2.5% | 1.99 7.0% | 1.95 4.9% | 1.99 2.1% |
| I2+ | 3.02 1.3% | 3.02 1.3% | 3.10 12.7% | 2.95 5.4% | 3.08 9.6% | 3.10 6.9% | 3.10 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice