Bari 0 - 3 Carrarese — rezultat
Forma i statistika timova
Bari Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2026 | Frosinone | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Reggiana | H | 4-1 (2-0) | P | O |
| 08.03.2026 | Pescara | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 04.03.2026 | Empoli | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 27.02.2026 | Sampdoria | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 21.02.2026 | Padova | A | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Sudtirol | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 11.02.2026 | Spezia | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Mantova | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 30.01.2026 | Palermo | H | 0-3 (0-0) | I | O |
Carrarese Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2026 | Sampdoria | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 14.03.2026 | Juve Stabia | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Palermo | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 04.03.2026 | Catanzaro | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Mantova | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Monza | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 14.02.2026 | Modena | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Padova | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Sudtirol | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 31.01.2026 | Venezia | A | 2-1 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 91.5% | 92.5% | 95.3% | 94.4% | 93.6% |
| 1 | 3.04 8.6% | 3.04 8.6% | 2.90 5.5% | 3.05 12.1% | 2.99 7.6% | 3.10 1.6% | 2.85 1.7% |
| X | 2.92 8.8% | 2.92 8.8% | 2.75 12.7% | 2.87 5.9% | 3.00 6.5% | 2.90 9.4% | 3.20 3.2% |
| 2 | 2.53 3.7% | 2.53 3.7% | 2.60 4.0% | 2.47 2.9% | 2.62 0.8% | 2.55 8.9% | 2.47 0.8% |
| 0-2 | 1.74 1.8% | 1.74 1.8% | 1.73 1.8% | 1.70 1.8% | 1.75 1.2% | 1.75 2.8% | 1.72 1.8% |
| 3+ | 2.05 2.4% | 2.05 2.4% | 2.00 0.0% | 2.02 2.4% | 2.05 1.4% | 2.05 3.5% | 2.02 2.4% |
| 4+ | 3.30 8.8% | 3.30 8.8% | 3.70 0.0% | 3.40 6.8% | 3.76 2.1% | 3.75 5.6% | 3.70 3.9% |
| GG | 1.75 3.3% | 1.75 3.3% | 1.80 0.0% | 1.73 5.5% | 1.83 0.5% | 1.84 5.7% | 1.81 1.6% |
| NG | 1.97 3.7% | 1.97 3.7% | 1.90 0.0% | 2.00 6.4% | 1.95 0.5% | 1.90 5.0% | 1.92 1.6% |
| I2+ | 2.99 1.6% | 2.99 1.6% | 3.05 0.0% | 2.85 5.0% | 3.08 1.3% | 3.10 3.3% | 3.05 1.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice