Catanzaro 1 - 1 Monza — rezultat
Forma i statistika timova
Catanzaro Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Cesena | A | 3-1 (0-1) | I | O |
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 21.02.2026 | Virtus Entella | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Mantova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Pescara | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 07.02.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Sudtirol | A | 2-1 (2-1) | I | O |
Monza Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 21.03.2026 | Venezia | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 17.03.2026 | Reggiana | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Spezia | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 03.03.2026 | Cesena | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 27.02.2026 | Virtus Entella | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Juve Stabia | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 11.02.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Avellino | H | 2-1 (0-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.9% | 95.1% | 95.2% | 94.3% | 93.5% |
| 1 | 3.26 19.0% | 3.26 19.0% | 3.20 18.5% | 3.35 21.8% | 3.31 19.5% | 3.25 10.2% | 3.20 16.4% |
| X | 3.34 0.6% | 3.34 0.6% | 3.35 0.0% | 3.35 6.3% | 3.40 2.6% | 3.35 1.5% | 3.35 3.1% |
| 2 | 2.17 11.1% | 2.17 11.1% | 2.15 12.2% | 2.20 6.4% | 2.20 9.5% | 2.20 8.3% | 2.18 8.4% |
| 0-2 | 1.94 0.5% | 1.94 0.5% | 1.93 0.0% | 1.92 1.1% | 1.97 1.0% | 1.95 1.0% | 1.94 1.6% |
| 3+ | 1.83 0.5% | 1.83 0.5% | 1.78 1.1% | 1.78 1.1% | 1.81 1.1% | 1.83 1.1% | 1.78 0.6% |
| 4+ | 2.89 1.7% | 2.89 1.7% | 3.05 1.6% | 2.90 0.7% | 3.11 2.2% | 3.15 1.6% | 3.05 1.6% |
| GG | 1.64 0.0% | 1.64 0.0% | 1.65 0.0% | 1.64 0.6% | 1.68 0.6% | 1.65 2.9% | 1.66 0.0% |
| NG | 2.13 0.0% | 2.13 0.0% | 2.10 0.9% | 2.12 0.0% | 2.15 0.0% | 2.15 2.4% | 2.12 1.0% |
| I2+ | 2.65 0.0% | 2.65 0.0% | 2.70 1.8% | 2.60 0.8% | 2.75 1.4% | 2.80 0.0% | 2.70 1.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice