Cesena 3 - 1 Catanzaro — rezultat
Forma i statistika timova
Cesena Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Mantova | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.02.2026 | Spezia | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Venezia | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.02.2026 | Virtus Entella | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 06.02.2026 | Pescara | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Avellino | A | 3-1 (2-1) | I | O |
Catanzaro Gost
- Dao
- 2.8
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Padova | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 08.03.2026 | Empoli | H | 3-2 (0-2) | P | O |
| 04.03.2026 | Carrarese | A | 3-3 (1-2) | N | O |
| 01.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (1-0) | N | O |
| 21.02.2026 | Virtus Entella | A | 1-3 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Mantova | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Pescara | A | 0-2 (0-1) | P | U |
| 07.02.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Sudtirol | A | 2-1 (2-1) | I | O |
| 25.01.2026 | Sampdoria | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 92.9% | 92.5% | 95.2% | 94.5% | 93.3% |
| 1 | 2.41 10.0% | 2.41 10.0% | 2.40 0.0% | 2.37 10.2% | 2.47 0.4% | 2.50 4.2% | 2.50 14.7% |
| X | 3.34 1.2% | 3.34 1.2% | 3.45 3.0% | 3.25 1.6% | 3.51 1.7% | 3.40 3.0% | 3.45 7.8% |
| 2 | 2.79 13.1% | 2.79 13.1% | 2.70 1.8% | 2.85 6.6% | 2.77 2.1% | 2.75 6.8% | 2.62 20.6% |
| 0-2 | 2.05 10.8% | 2.05 10.8% | 2.05 5.1% | 2.02 11.0% | 2.10 5.0% | 2.05 5.1% | 2.05 16.5% |
| 3+ | 1.74 9.4% | 1.74 9.4% | 1.68 4.0% | 1.72 8.5% | 1.71 4.5% | 1.75 4.4% | 1.70 13.7% |
| 4+ | 2.64 15.4% | 2.64 15.4% | 2.80 6.7% | 2.70 12.9% | 2.86 6.5% | 2.90 7.9% | 2.85 19.7% |
| GG | 1.57 8.2% | 1.57 8.2% | 1.58 3.1% | 1.58 6.0% | 1.60 3.6% | 1.61 4.2% | 1.59 11.2% |
| NG | 2.26 11.9% | 2.26 11.9% | 2.25 4.7% | 2.25 9.8% | 2.29 4.6% | 2.20 4.8% | 2.25 16.6% |
| I2+ | 2.50 9.7% | 2.50 9.7% | 2.55 5.6% | 2.50 8.1% | 2.61 4.4% | 2.70 3.6% | 2.60 13.3% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice