Empoli 2 - 2 Mantova — rezultat
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 3 | Cesena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 4 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 6 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 10 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Vicenza Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 13 | Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Sampdoria | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Carrarese | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 2 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Vicenza Virtus | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Cesena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Mantova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Arezzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 20 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 3 | Cesena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Padova | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Verona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Sampdoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Carrarese | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Avellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Empoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Palermo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Sudtirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Benevento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 18 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 20 | Vicenza Virtus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Empoli Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Catanzaro | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | Bari | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Cesena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Frosinone | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Reggiana | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.02.2026 | Juve Stabia | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.02.2026 | Palermo | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 31.01.2026 | Modena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.01.2026 | Carrarese | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.01.2026 | Sudtirol | H | 0-1 (0-1) | I | U |
Mantova Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.03.2026 | Palermo | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Sampdoria | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Catanzaro | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Reggiana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Pescara | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 24.01.2026 | Venezia | H | 2-5 (1-2) | I | O |
| 17.01.2026 | Padova | A | 1-2 (0-1) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.7% | 92.5% | 92.5% | 94.5% | 94.4% | 93.4% |
| 1 | 2.01 0.0% | 2.02 0.5% | 2.05 0.0% | 2.02 2.5% | 1.94 0.5% | 2.05 0.0% | 2.04 0.5% |
| X | 3.22 6.4% | 3.22 6.4% | 3.25 3.0% | 3.10 4.6% | 3.41 0.9% | 3.40 2.9% | 3.35 0.0% |
| 2 | 3.84 7.3% | 3.82 6.7% | 3.50 1.4% | 3.80 11.8% | 4.01 2.0% | 3.60 2.9% | 3.55 1.4% |
| 0-2 | 1.78 4.3% | 1.78 4.3% | 1.75 4.4% | 1.74 4.4% | 1.80 2.2% | 1.80 2.7% | 1.76 3.3% |
| 3+ | 2.00 4.7% | 2.00 4.7% | 1.95 3.7% | 1.97 4.8% | 1.99 2.6% | 1.98 2.6% | 1.97 4.2% |
| 4+ | 3.30 3.8% | 3.30 3.8% | 3.60 7.5% | 3.35 6.3% | 3.62 4.3% | 3.55 4.4% | 3.60 5.9% |
| GG | 1.79 3.5% | 1.79 3.5% | 1.80 2.9% | 1.78 1.7% | 1.85 2.2% | 1.79 1.1% | 1.81 2.8% |
| NG | 1.92 4.0% | 1.92 4.0% | 1.90 4.0% | 1.92 2.5% | 1.92 2.5% | 1.95 2.5% | 1.91 3.0% |
| I2+ | 2.94 4.6% | 2.94 4.6% | 3.00 5.3% | 2.85 3.6% | 3.02 2.7% | 3.00 1.7% | 3.00 4.2% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice