Spezia 1 - 1 Empoli — rezultat
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 3 | Cesena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 4 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 6 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 10 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Vicenza Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 13 | Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Sampdoria | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Carrarese | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 2 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Vicenza Virtus | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Cesena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Mantova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Arezzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 20 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 3 | Cesena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Padova | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Verona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Sampdoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Carrarese | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Avellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Empoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Palermo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Sudtirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Benevento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 18 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 20 | Vicenza Virtus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Spezia Domaćin
- Dao
- 1.8
- Primio
- 2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Modena | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Monza | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 03.03.2026 | Padova | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Reggiana | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.02.2026 | Cesena | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 15.02.2026 | Frosinone | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.02.2026 | Bari | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Virtus Entella | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.01.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 24.01.2026 | Avellino | H | 1-0 (1-0) | P | U |
Empoli Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Mantova | H | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Catanzaro | A | 3-2 (0-2) | I | O |
| 04.03.2026 | Bari | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Cesena | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 20.02.2026 | Frosinone | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 15.02.2026 | Reggiana | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.02.2026 | Juve Stabia | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 07.02.2026 | Palermo | A | 3-2 (1-1) | I | O |
| 31.01.2026 | Modena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 23.01.2026 | Carrarese | A | 3-0 (1-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2025 | Serie B | Empoli | 1-1 (0-1) | Spezia | N | U |
| 11.02.2023 | Serie A | Empoli | 2-2 (0-2) | Spezia | N | O |
| 14.08.2022 | Serie A | Spezia | 1-0 (1-0) | Empoli | P | U |
| 09.04.2022 | Serie A | Empoli | 0-0 (0-0) | Spezia | N | U |
| 19.12.2021 | Serie A | Spezia | 1-1 (0-0) | Empoli | N | U |
| 19.06.2020 | Serie B | Spezia | 1-0 (0-0) | Empoli | P | U |
| 29.10.2019 | Serie B | Empoli | 1-1 (0-0) | Spezia | N | U |
| 07.04.2018 | Serie B | Spezia | 1-1 (1-0) | Empoli | N | U |
| 05.11.2017 | Serie B | Empoli | 1-1 (0-0) | Spezia | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.2% | 93.2% | 90.4% | 92.4% | 94.4% | 94.4% | 93.7% |
| 1 | 2.62 15.9% | 2.62 15.9% | 2.60 6.1% | 2.57 15.8% | 2.68 5.5% | 2.55 2.0% | 2.55 15.9% |
| X | 2.84 12.6% | 2.84 12.6% | 2.85 6.6% | 2.82 9.0% | 2.88 7.7% | 3.00 0.0% | 3.15 0.0% |
| 2 | 2.95 5.4% | 2.95 5.4% | 2.70 8.5% | 2.95 1.7% | 2.95 1.7% | 3.00 1.6% | 2.80 11.1% |
| 0-2 | 1.70 6.3% | 1.70 6.3% | 1.70 6.3% | 1.67 6.4% | 1.71 4.3% | 1.68 3.7% | 1.71 1.7% |
| 3+ | 2.11 7.9% | 2.11 7.9% | 2.05 6.8% | 2.07 8.0% | 2.11 5.0% | 2.15 4.4% | 2.04 3.6% |
| 4+ | 3.44 10.6% | 3.44 10.6% | 3.80 9.5% | 3.55 6.6% | 3.95 7.3% | 4.00 5.9% | 3.75 4.2% |
| GG | 1.78 5.3% | 1.78 5.3% | 1.80 6.7% | 1.77 1.7% | 1.88 3.6% | 1.90 2.6% | 1.82 1.7% |
| NG | 1.93 6.0% | 1.93 6.0% | 1.90 8.6% | 1.95 1.6% | 1.86 3.3% | 1.84 2.8% | 1.91 1.0% |
| I2+ | 3.04 5.6% | 3.04 5.6% | 3.10 6.1% | 3.00 6.3% | 3.17 4.8% | 3.20 4.5% | 3.05 3.4% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice