Mantova 3 - 0 Cesena — rezultat
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 3 | Cesena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 4 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 6 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 10 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Vicenza Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 13 | Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Sampdoria | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Carrarese | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 2 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Vicenza Virtus | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Cesena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Mantova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Arezzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 20 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 3 | Cesena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Padova | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Verona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Sampdoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Carrarese | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Avellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Empoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Palermo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Sudtirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Benevento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 18 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 20 | Vicenza Virtus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Mantova Domaćin
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Empoli | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.03.2026 | Palermo | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Sampdoria | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Catanzaro | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Reggiana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Pescara | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 24.01.2026 | Venezia | H | 2-5 (1-2) | I | O |
Cesena Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Frosinone | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 07.03.2026 | Modena | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Monza | H | 1-3 (0-2) | I | O |
| 28.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 21.02.2026 | Spezia | H | 2-3 (1-1) | I | O |
| 14.02.2026 | Venezia | H | 0-4 (0-2) | I | O |
| 10.02.2026 | Virtus Entella | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 06.02.2026 | Pescara | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 31.01.2026 | Avellino | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 24.01.2026 | Bari | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.8% | 93.8% | 92.9% | 92.3% | 94.4% | 94.2% | 93.8% |
| 1 | 2.40 5.9% | 2.40 5.9% | 2.35 2.1% | 2.37 5.2% | 2.43 1.6% | 2.30 6.1% | 2.38 6.7% |
| X | 3.18 5.1% | 3.18 5.1% | 3.15 1.6% | 3.05 4.7% | 3.19 3.9% | 3.35 3.1% | 3.20 1.5% |
| 2 | 2.99 17.3% | 2.99 17.3% | 3.00 5.3% | 3.00 17.6% | 2.99 5.7% | 3.05 5.2% | 3.00 17.6% |
| 0-2 | 1.77 4.3% | 1.77 4.3% | 1.75 2.8% | 1.74 4.4% | 1.78 4.3% | 1.80 2.7% | 1.76 4.9% |
| 3+ | 2.01 4.7% | 2.01 4.7% | 1.98 4.2% | 1.97 3.7% | 2.02 5.2% | 1.98 3.1% | 1.97 6.5% |
| 4+ | 3.30 3.8% | 3.30 3.8% | 3.60 5.9% | 3.35 4.7% | 3.67 7.3% | 3.55 6.0% | 3.60 10.8% |
| GG | 1.75 2.9% | 1.75 2.9% | 1.78 2.9% | 1.75 2.3% | 1.81 4.0% | 1.77 0.6% | 1.78 5.3% |
| NG | 1.97 3.4% | 1.97 3.4% | 1.93 3.5% | 1.97 2.5% | 1.98 3.9% | 2.00 0.0% | 1.95 4.9% |
| I2+ | 2.89 2.8% | 2.89 2.8% | 3.00 3.4% | 2.82 2.5% | 3.03 3.8% | 3.00 3.4% | 3.00 7.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice