Juve Stabia 3 - 1 Spezia — rezultat
21.03.2026 14:00 • Italija - Serija B
Forma i statistika timova
Juve Stabia Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Palermo | A | 2-2 (0-1) | N | O |
| 14.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 08.03.2026 | Mantova | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 04.03.2026 | Sampdoria | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 28.02.2026 | Avellino | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.02.2026 | Modena | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 15.02.2026 | Monza | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 11.02.2026 | Empoli | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 07.02.2026 | Padova | H | 3-3 (1-0) | N | O |
| 01.02.2026 | Reggiana | A | 1-1 (1-1) | N | U |
Spezia Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Empoli | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 13.03.2026 | Modena | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Monza | H | 4-2 (2-2) | P | O |
| 03.03.2026 | Padova | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Reggiana | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 21.02.2026 | Cesena | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 15.02.2026 | Frosinone | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 11.02.2026 | Bari | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.02.2026 | Virtus Entella | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 31.01.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2025 | Serie B | Spezia | 1-3 (0-2) | Juve Stabia | P | O |
| 12.01.2025 | Serie B | Spezia | 1-1 (1-0) | Juve Stabia | N | U |
| 10.11.2024 | Serie B | Juve Stabia | 0-3 (0-1) | Spezia | I | O |
| 08.03.2020 | Serie B | Juve Stabia | 3-1 (1-0) | Spezia | P | O |
| 26.10.2019 | Serie B | Spezia | 2-0 (1-0) | Juve Stabia | I | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.6% | 93.6% | 93.3% | 92.7% | 95.3% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 2.19 2.7% | 2.19 2.7% | 2.20 4.3% | 2.22 0.9% | 2.23 3.9% | 2.25 2.2% | 2.22 0.9% |
| X | 2.93 7.0% | 2.93 7.0% | 3.05 0.0% | 2.85 6.6% | 3.11 0.3% | 3.00 4.8% | 3.05 0.0% |
| 2 | 3.70 16.7% | 3.70 16.7% | 3.45 9.5% | 3.60 18.0% | 3.58 6.2% | 3.55 9.2% | 3.40 4.6% |
| 0-2 | 1.59 1.3% | 1.59 1.3% | 1.58 1.3% | 1.56 1.3% | 1.61 1.2% | 1.60 1.2% | 1.58 3.7% |
| 3+ | 2.31 1.7% | 2.31 1.7% | 2.25 2.3% | 2.30 0.9% | 2.27 1.3% | 2.30 2.2% | 2.25 6.1% |
| 4+ | 3.94 7.3% | 3.94 7.3% | 4.33 1.9% | 4.10 0.0% | 4.41 2.1% | 4.35 2.4% | 4.40 8.6% |
| GG | 1.94 1.5% | 1.94 1.5% | 1.98 2.6% | 1.92 1.5% | 2.01 1.5% | 1.95 0.0% | 1.99 4.2% |
| NG | 1.77 1.1% | 1.77 1.1% | 1.73 1.1% | 1.80 2.3% | 1.75 1.7% | 1.79 0.0% | 1.72 2.8% |
| I2+ | 3.28 1.8% | 3.28 1.8% | 3.35 1.5% | 3.25 1.5% | 3.40 1.2% | 3.45 3.0% | 3.35 4.7% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice