Modena 2 - 1 Mantova — rezultat
Forma i statistika timova
Modena Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Padova | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 22.02.2026 | Juve Stabia | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 14.02.2026 | Carrarese | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 10.02.2026 | Venezia | A | 0-2 (0-2) | P | U |
| 07.02.2026 | Sampdoria | H | 1-2 (0-0) | I | O |
| 31.01.2026 | Empoli | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 24.01.2026 | Palermo | H | 0-0 (0-0) | N | U |
Mantova Gost
- Dao
- 1.8
- Primio
- 1
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Cesena | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Empoli | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.03.2026 | Juve Stabia | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 04.03.2026 | Palermo | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 01.03.2026 | Carrarese | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Sampdoria | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Catanzaro | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Reggiana | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 07.02.2026 | Bari | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 31.01.2026 | Pescara | A | 2-2 (1-1) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 95.0% | 95.0% | 93.2% | 92.2% | 95.2% | 94.4% | 93.6% |
| 1 | 1.59 2.6% | 1.59 2.6% | 1.65 4.6% | 1.59 5.3% | 1.68 4.0% | 1.60 4.8% | 1.66 8.5% |
| X | 3.85 3.8% | 3.85 3.8% | 3.70 7.2% | 3.75 3.8% | 3.76 6.5% | 3.75 2.7% | 3.70 5.1% |
| 2 | 6.08 9.9% | 6.08 9.9% | 5.10 6.3% | 5.30 2.9% | 5.30 5.0% | 5.95 13.3% | 5.10 8.1% |
| 0-2 | 1.82 5.7% | 1.83 5.2% | 1.88 4.4% | 1.83 2.7% | 1.89 2.7% | 1.89 1.1% | 1.88 6.0% |
| 3+ | 1.98 7.6% | 1.99 8.2% | 1.83 3.7% | 1.87 2.7% | 1.88 2.6% | 1.88 1.1% | 1.84 7.0% |
| 4+ | 3.34 13.6% | 3.37 14.6% | 3.20 5.9% | 3.10 3.3% | 3.32 4.0% | 3.25 3.0% | 3.25 12.1% |
| GG | 1.98 10.6% | 1.99 11.2% | 1.88 0.0% | 1.87 2.7% | 1.92 0.5% | 1.95 5.4% | 1.89 1.6% |
| NG | 1.82 5.2% | 1.84 4.2% | 1.80 0.0% | 1.83 2.7% | 1.82 0.5% | 1.79 5.8% | 1.81 0.5% |
| I2+ | 2.99 11.2% | 3.00 11.5% | 2.80 3.4% | 2.72 1.9% | 2.86 2.7% | 2.85 1.7% | 2.80 6.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice