Modena 2 - 1 Reggiana — rezultat
Forma i statistika timova
Modena Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2026 | Monza | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 18.04.2026 | Frosinone | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 14.04.2026 | Catanzaro | A | 2-2 (2-1) | N | O |
| 11.04.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 06.04.2026 | Bari | A | 3-1 (2-0) | I | O |
| 21.03.2026 | Mantova | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 13.03.2026 | Spezia | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Cesena | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.03.2026 | Virtus Entella | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Padova | H | 1-2 (0-2) | I | O |
Reggiana Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | Palermo | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 19.04.2026 | Padova | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 12.04.2026 | Carrarese | H | 2-0 (2-0) | P | U |
| 06.04.2026 | Pescara | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 22.03.2026 | Virtus Entella | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.03.2026 | Monza | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Bari | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Venezia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Sudtirol | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Spezia | A | 0-1 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.7% | 95.0% | 95.2% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 1.61 0.0% | 1.61 0.0% | 1.65 0.0% | 1.65 3.8% | 1.64 3.5% | 1.62 0.6% | 1.65 0.6% |
| X | 3.90 1.0% | 3.90 1.0% | 3.85 2.7% | 3.80 1.3% | 4.05 11.3% | 4.00 9.6% | 3.70 5.7% |
| 2 | 5.26 1.0% | 5.26 1.0% | 4.70 4.1% | 5.45 9.0% | 5.15 2.8% | 5.20 10.3% | 5.10 3.0% |
| 0-2 | 1.98 3.7% | 1.98 3.7% | 1.88 5.6% | 1.83 2.1% | 1.92 5.5% | 1.90 3.8% | 1.89 6.8% |
| 3+ | 1.80 3.2% | 1.80 3.2% | 1.83 5.2% | 1.87 2.2% | 1.86 5.1% | 1.87 4.1% | 1.83 5.2% |
| 4+ | 2.83 3.7% | 2.83 3.7% | 3.20 8.6% | 3.05 0.0% | 3.24 8.5% | 3.20 7.2% | 3.20 8.6% |
| GG | 1.80 2.2% | 1.80 2.2% | 1.85 5.1% | 1.87 0.5% | 1.90 3.6% | 1.90 2.6% | 1.88 4.1% |
| NG | 1.90 2.2% | 1.90 2.2% | 1.83 5.8% | 1.83 0.0% | 1.84 3.4% | 1.84 2.8% | 1.81 4.6% |
| I2+ | 2.62 2.6% | 2.62 2.6% | 2.80 5.1% | 2.72 3.8% | 2.83 5.0% | 2.85 3.4% | 2.80 5.1% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice