Monza 1 - 1 Venezia — rezultat
Forma i statistika timova
Monza Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Reggiana | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Spezia | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 03.03.2026 | Cesena | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 27.02.2026 | Virtus Entella | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Juve Stabia | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 11.02.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Avellino | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 01.02.2026 | Padova | A | 1-2 (1-1) | P | O |
Venezia Gost
- Dao
- 2
- Primio
- 0.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2026 | Padova | H | 3-1 (1-0) | P | O |
| 14.03.2026 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Avellino | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Pescara | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Cesena | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 10.02.2026 | Modena | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 07.02.2026 | Frosinone | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 31.01.2026 | Carrarese | H | 2-1 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (5 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.4% | 93.4% | 92.9% | 92.7% | 94.1% | 94.2% | 93.6% |
| 1 | 2.88 19.5% | 2.88 19.5% | 2.65 3.9% | 2.95 24.5% | 2.87 7.5% | 2.85 7.5% | 2.70 10.2% |
| X | 3.02 7.1% | 3.02 7.1% | 3.35 3.1% | 2.92 5.8% | 2.94 11.7% | 3.00 0.0% | 3.35 6.3% |
| 2 | 2.55 8.9% | 2.55 8.9% | 2.50 5.7% | 2.52 9.0% | 2.67 0.0% | 2.65 7.0% | 2.50 9.1% |
| 0-2 | 1.92 7.3% | 1.92 7.3% | 1.93 7.2% | 1.88 6.8% | 1.93 4.3% | 1.93 6.6% | 1.92 9.1% |
| 3+ | 1.85 7.0% | 1.85 7.0% | 1.80 6.7% | 1.82 6.7% | 1.84 4.7% | 1.85 6.1% | 1.80 7.7% |
| 4+ | 2.85 13.6% | 2.85 13.6% | 3.10 10.1% | 2.90 12.1% | 3.21 6.7% | 3.20 8.6% | 3.10 12.7% |
| GG | 1.62 6.9% | 1.62 6.9% | 1.65 4.6% | 1.60 8.6% | 1.69 3.4% | 1.67 3.5% | 1.66 5.7% |
| NG | 2.17 9.6% | 2.17 9.6% | 2.12 6.0% | 2.20 11.7% | 2.13 3.9% | 2.15 4.9% | 2.12 8.2% |
| I2+ | 2.69 6.9% | 2.69 6.9% | 2.75 6.8% | 2.77 1.1% | 2.81 4.1% | 2.80 6.7% | 2.75 6.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice