Reggiana 0 - 0 Monza — rezultat
Forma i statistika timova
Reggiana Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 2.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Bari | A | 4-1 (2-0) | I | O |
| 07.03.2026 | Venezia | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Sudtirol | H | 0-4 (0-1) | I | O |
| 28.02.2026 | Spezia | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 22.02.2026 | Avellino | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 15.02.2026 | Empoli | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 10.02.2026 | Mantova | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.02.2026 | Catanzaro | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 01.02.2026 | Juve Stabia | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 24.01.2026 | Frosinone | A | 1-0 (0-0) | I | U |
Monza Gost
- Dao
- 2.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Palermo | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | Spezia | A | 4-2 (2-2) | I | O |
| 03.03.2026 | Cesena | A | 1-3 (0-2) | P | O |
| 27.02.2026 | Virtus Entella | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 21.02.2026 | Carrarese | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 15.02.2026 | Juve Stabia | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 11.02.2026 | Sudtirol | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 08.02.2026 | Avellino | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 01.02.2026 | Padova | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 24.01.2026 | Pescara | H | 3-0 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (4 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 92.8% | 92.0% | 94.4% | 94.3% | 93.4% |
| 1 | 5.33 30.0% | 5.33 30.0% | 4.80 3.2% | 5.25 34.6% | 5.10 4.5% | 5.35 8.1% | 5.15 25.6% |
| X | 3.48 3.9% | 3.48 3.9% | 3.65 1.4% | 3.40 6.3% | 3.51 0.6% | 3.50 0.0% | 3.35 3.1% |
| 2 | 1.69 10.6% | 1.69 10.6% | 1.68 0.0% | 1.66 10.3% | 1.73 1.1% | 1.70 2.9% | 1.73 7.5% |
| 0-2 | 1.65 2.9% | 1.65 2.9% | 1.63 3.0% | 1.62 3.0% | 1.66 2.9% | 1.65 1.8% | 1.64 0.0% |
| 3+ | 2.19 3.8% | 2.19 3.8% | 2.15 4.9% | 2.17 4.8% | 2.19 4.3% | 2.20 2.3% | 2.15 1.4% |
| 4+ | 3.84 6.1% | 3.84 6.1% | 4.10 7.9% | 3.85 5.5% | 4.18 6.9% | 4.15 3.8% | 4.05 0.0% |
| GG | 2.08 4.5% | 2.08 4.5% | 2.12 3.4% | 2.07 2.5% | 2.13 4.4% | 2.10 2.4% | 2.10 5.5% |
| NG | 1.67 3.5% | 1.67 3.5% | 1.63 3.0% | 1.67 2.3% | 1.67 3.5% | 1.68 2.3% | 1.65 3.5% |
| I2+ | 3.15 3.6% | 3.15 3.6% | 3.25 4.8% | 3.05 1.7% | 3.29 4.4% | 3.30 3.1% | 3.20 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice