Venezia 3 - 1 Padova — rezultat
Tabele Italija - Serija B
Serie B
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 3 | Cesena | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 2 | 1 | 2.5 | 4 |
| 4 | Padova | 2 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 | 1 | 1.5 | 4 |
| 5 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 6 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 9 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 10 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 11 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Vicenza Virtus | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 5 | -2 | 4 | 3 |
| 13 | Verona | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 14 | Sampdoria | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 15 | Carrarese | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 3 | -1 | 2.5 | 1 |
| 16 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 18 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 2 | 0 | 0 | 2 | 1 | 3 | -2 | 2 | 0 |
| 20 | Cremonese | 2 | 0 | 0 | 2 | 0 | 4 | -4 | 2 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Avellino | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 2 | 2 | 3 | 3 |
| 2 | Empoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 3 | Palermo | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 4 | Sudtirol | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Vicenza Virtus | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 2 | 1 | 5 | 3 |
| 6 | Ascoli | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 7 | Cesena | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 8 | Padova | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Modena | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 10 | Mantova | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Arezzo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Juve Stabia | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Catanzaro | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Verona | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 15 | Sampdoria | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 16 | Carrarese | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 17 | Benevento | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | Pisa | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 20 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Modena | 2 | 2 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 3 | 6 |
| 2 | Ascoli | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 3 | Cesena | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 4 | Padova | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 5 | Mantova | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 6 | Arezzo | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Juve Stabia | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 8 | Verona | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 9 | Sampdoria | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 10 | Carrarese | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 11 | Avellino | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 12 | Empoli | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 13 | Palermo | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 14 | Sudtirol | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 15 | Benevento | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 16 | Pisa | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Catanzaro | 1 | 0 | 0 | 1 | 2 | 3 | -1 | 5 | 0 |
| 18 | Virtus Entella | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Cremonese | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 20 | Vicenza Virtus | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 3 | -3 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Venezia Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 0.6
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Sampdoria | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 07.03.2026 | Reggiana | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 03.03.2026 | Avellino | H | 4-0 (3-0) | P | O |
| 28.02.2026 | Sudtirol | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 21.02.2026 | Pescara | H | 3-2 (2-1) | P | O |
| 14.02.2026 | Cesena | A | 0-4 (0-2) | P | O |
| 10.02.2026 | Modena | H | 0-2 (0-2) | I | U |
| 07.02.2026 | Frosinone | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 31.01.2026 | Carrarese | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 24.01.2026 | Mantova | A | 2-5 (1-2) | P | O |
Padova Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.03.2026 | Catanzaro | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 07.03.2026 | Avellino | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 03.03.2026 | Spezia | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 28.02.2026 | Modena | A | 1-2 (0-2) | P | O |
| 21.02.2026 | Bari | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 14.02.2026 | Sampdoria | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 10.02.2026 | Carrarese | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 07.02.2026 | Juve Stabia | A | 3-3 (1-0) | N | O |
| 01.02.2026 | Monza | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 25.01.2026 | Sudtirol | A | 3-0 (2-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (3 meča)
Golovi
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 93.7% | 93.7% | 93.2% | 91.5% | 94.2% | 94.4% | 93.2% |
| 1 | 1.22 8.3% | 1.22 8.3% | 1.23 3.1% | 1.22 6.2% | 1.24 3.9% | 1.23 3.9% | 1.23 6.1% |
| X | 6.10 24.5% | 6.10 24.5% | 5.90 8.3% | 5.85 23.2% | 6.10 8.9% | 6.00 9.1% | 5.90 21.6% |
| 2 | 12.00 42.9% | 12.00 42.9% | 11.00 15.8% | 9.80 34.2% | 10.90 14.1% | 12.50 21.4% | 11.00 30.2% |
| 0-2 | 2.42 7.1% | 2.42 7.1% | 2.55 10.9% | 2.45 11.4% | 2.58 11.7% | 2.55 10.9% | 2.55 13.3% |
| 3+ | 1.45 10.5% | 1.45 10.5% | 1.45 6.5% | 1.49 6.3% | 1.57 1.9% | 1.50 6.3% | 1.47 7.0% |
| 4+ | 2.27 7.0% | 2.27 7.0% | 2.25 10.0% | 2.22 10.1% | 2.27 1.8% | 2.25 11.8% | 2.22 11.2% |
| GG | 2.02 0.5% | 2.02 0.5% | 2.00 2.4% | 2.00 2.4% | 2.01 2.4% | 1.95 2.5% | 2.02 1.5% |
| NG | 1.71 0.6% | 1.71 0.6% | 1.70 1.2% | 1.72 2.4% | 1.75 1.7% | 1.79 2.3% | 1.70 0.6% |
| I2+ | 2.23 6.7% | 2.23 6.7% | 2.20 6.4% | 2.17 7.7% | 2.24 7.1% | 2.25 6.3% | 2.20 7.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice