Kafr Qasim 4 - 0 Hapoel Acre — rezultat
23.08.2026 16:00 • Izrael - Liga Leumit
Forma i statistika timova
Kafr Qasim Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Hapoel Kfar Shalem | A | 2-0 (0-0) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Afula | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 19.05.2026 | Hapoel Ra'anana | A | 2-2 (2-0) | N | O |
| 15.05.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 2-2 (0-1) | N | O |
| 11.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 05.05.2026 | Hapoel Acre | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 01.05.2026 | Ironi Modi'in | A | 1-1 (1-0) | N | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Hadera | A | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Hapoel Hadera | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 17.04.2026 | Ironi Modi'in | A | 0-0 (0-0) | N | U |
Hapoel Acre Gost
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.2
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 18.08.2026 | Maccabi Kiryat Gat | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.05.2026 | Hapoel Nazareth Illit | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 19.05.2026 | Hapoel Hadera | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 14.05.2026 | Ironi Modi'in | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 08.05.2026 | Hapoel Ra'anana | H | 1-2 (1-0) | I | O |
| 05.05.2026 | Kafr Qasim | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 30.04.2026 | Hapoel Afula | H | 4-1 (0-1) | P | O |
| 24.04.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | H | 0-0 | I | U |
| 24.04.2026 | Maccabi Kabilio Jaffa | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 17.04.2026 | Hapoel Kfar Saba | A | 3-2 (1-2) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (18 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.05.2026 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-0 (1-0) | Hapoel Acre | P | U |
| 02.01.2026 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-0 (0-0) | Hapoel Acre | P | U |
| 31.08.2025 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-1 (0-0) | Kafr Qasim | N | U |
| 11.04.2025 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 2-1 (1-1) | Hapoel Acre | P | O |
| 03.03.2025 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-0 (0-0) | Kafr Qasim | I | U |
| 29.10.2024 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 4-0 (2-0) | Hapoel Acre | P | O |
| 26.04.2024 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 5-2 (1-1) | Kafr Qasim | I | O |
| 12.04.2024 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-2 (1-1) | Hapoel Acre | I | O |
| 29.12.2023 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 3-1 (0-1) | Kafr Qasim | I | O |
| 13.01.2023 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 0-0 (0-0) | Hapoel Acre | N | U |
| 08.09.2022 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-1 (1-0) | Kafr Qasim | N | U |
| 11.02.2022 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-0 (0-0) | Hapoel Acre | P | U |
| 22.10.2021 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 0-0 (0-0) | Kafr Qasim | N | U |
| 19.04.2021 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 2-3 (1-0) | Kafr Qasim | P | O |
| 16.02.2021 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 0-0 (0-0) | Kafr Qasim | N | U |
| 06.11.2020 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 1-1 (0-1) | Hapoel Acre | N | U |
| 24.12.2019 | Liga Leumit | Hapoel Acre | 1-0 (0-0) | Kafr Qasim | I | U |
| 22.08.2019 | Liga Leumit | Kafr Qasim | 0-0 (0-0) | Hapoel Acre | N | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.9% | 89.9% | 90.1% | 91.4% | 91.8% | 91.6% | – |
| 1 | 2.54 12.4% | 2.54 12.4% | 2.60 0.0% | 2.60 10.3% | 2.66 0.0% | 2.60 0.0% | - |
| X | 2.95 4.2% | 2.95 4.2% | 3.00 0.0% | 3.05 1.7% | 3.03 0.0% | 3.10 0.0% | - |
| 2 | 2.63 13.4% | 2.63 13.4% | 2.55 0.0% | 2.62 8.3% | 2.61 0.0% | 2.60 0.0% | - |
| 0-2 | 1.59 0.0% | 1.59 0.0% | 1.58 0.0% | 1.59 0.0% | 1.61 0.0% | 1.60 0.0% | - |
| 3+ | 2.19 0.0% | 2.19 0.0% | 2.12 0.0% | 2.17 0.0% | 2.17 0.0% | 2.20 0.0% | - |
| 4+ | 3.94 1.5% | 3.94 1.5% | 4.10 0.0% | 3.75 0.0% | 4.15 0.0% | 4.15 0.0% | - |
| GG | 1.85 1.1% | 1.85 1.1% | 1.88 0.0% | 1.90 1.0% | 1.90 0.0% | 1.85 0.0% | - |
| NG | 1.82 1.1% | 1.82 1.1% | 1.73 0.0% | 1.80 1.1% | 1.77 0.0% | 1.82 0.0% | - |
| I2+ | 3.14 0.0% | 3.14 0.0% | 3.20 0.0% | 3.00 1.6% | 3.25 0.0% | 3.30 0.0% | - |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice