Fehervar FC 2 - 1 Paks — rezultat
29.10.2021 17:45 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 9 | 6 | 0 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 18 |
| 2 | Vasas | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 12 | 6 | 3.3 | 15 |
| 3 | Gyori ETO FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 3 | 15 |
| 4 | Ujpest | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 15 |
| 5 | Paks | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 4 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 8 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 9 | MTK Budapest | 9 | 2 | 3 | 4 | 15 | 17 | -2 | 3.6 | 9 |
| 10 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 11 | Nyiregyhaza | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 3.2 | 8 |
| 12 | Budapest Honved | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Paks | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 6 | Nyiregyhaza | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 7 | MTK Budapest | 5 | 2 | 0 | 3 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 6 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 12 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 4 | Vasas | 4 | 2 | 1 | 1 | 7 | 6 | 1 | 3.2 | 7 |
| 5 | Gyori ETO FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 9 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 10 | Budapest Honved | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Fehervar FC Domaćin
- Dao
- 0.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 60%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2021 | Ujpest | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 16.10.2021 | Budapest Honved | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 02.10.2021 | Debreceni VSC | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 25.09.2021 | Puskas Academy | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 22.09.2021 | Ferencvarosi TC | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.09.2021 | SC Sopron | A | 2-6 (1-5) | P | O |
| 11.09.2021 | Mezokovesd-zsory | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 28.08.2021 | MTK Budapest | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 21.08.2021 | Kisvarda FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 14.08.2021 | Gyirmot SE | A | 1-1 (0-1) | N | U |
Paks Gost
- Dao
- 3.6
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2021 | Kisvarda FC | H | 2-2 (2-1) | N | O |
| 16.10.2021 | Gyirmot SE | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 03.10.2021 | Ferencvarosi TC | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 24.09.2021 | Zalaegerszegi TE | A | 2-5 (0-2) | P | O |
| 18.09.2021 | Gyomro | A | 1-9 (0-3) | P | O |
| 11.09.2021 | MTK Budapest | H | 3-2 (2-0) | P | O |
| 29.08.2021 | Ujpest | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 21.08.2021 | Budapest Honved | A | 3-1 (1-1) | I | O |
| 14.08.2021 | Debreceni VSC | H | 3-3 (1-2) | N | O |
| 08.08.2021 | Puskas Academy | A | 1-6 (0-3) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (21 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2021 | NB I | Fehervar FC | 2-2 (1-0) | Paks | N | O |
| 06.12.2020 | NB I | Paks | 1-0 (0-0) | Fehervar FC | I | U |
| 22.08.2020 | NB I | Fehervar FC | 1-1 (0-0) | Paks | N | U |
| 30.05.2020 | NB I | Paks | 0-0 (0-0) | Fehervar FC | N | U |
| 07.12.2019 | NB I | Fehervar FC | 0-2 (0-0) | Paks | I | U |
| 24.08.2019 | NB I | Paks | 0-2 (0-1) | Fehervar FC | P | U |
| 09.03.2019 | NB I | Paks | 2-2 (2-1) | Fehervar FC | N | O |
| 03.11.2018 | NB I | Paks | 0-4 (0-3) | Fehervar FC | P | O |
| 28.07.2018 | NB I | Fehervar FC | 1-1 (1-1) | Paks | N | U |
| 28.04.2018 | NB I | Paks | 1-0 (0-0) | Fehervar FC | I | U |
| 25.11.2017 | NB I | Fehervar FC | 2-0 (1-0) | Paks | P | U |
| 06.09.2017 | NB I | Paks | 1-4 (0-2) | Fehervar FC | P | O |
| 01.04.2017 | NB I | Paks | 0-0 (0-0) | Fehervar FC | N | U |
| 22.10.2016 | NB I | Fehervar FC | 5-1 (3-1) | Paks | P | O |
| 24.07.2016 | NB I | Paks | 1-1 (0-1) | Fehervar FC | N | U |
| 16.04.2016 | NB I | Paks | 0-1 (0-0) | Fehervar FC | P | U |
| 12.12.2015 | NB I | Fehervar FC | 1-0 (0-0) | Paks | P | U |
| 12.09.2015 | NB I | Paks | 2-0 (1-0) | Fehervar FC | I | U |
| 10.05.2015 | NB I | Paks | 1-0 (0-0) | Fehervar FC | I | U |
| 25.10.2014 | NB I | Fehervar FC | 2-0 (0-0) | Paks | P | U |
| 09.03.2014 | NB I | Paks | 2-2 (1-1) | Fehervar FC | N | O |