Zalaegerszegi TE 5 - 1 Nyiregyhaza — rezultat
11.10.2026 12:45 • Madarska - NB I
Mečevi iz lige Madarska - NB I
Tabele Madarska - NB I
NB I
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 9 | 6 | 0 | 3 | 14 | 10 | 4 | 2.7 | 18 |
| 2 | Gyori ETO FC | 9 | 4 | 3 | 2 | 16 | 11 | 5 | 3 | 15 |
| 3 | Vasas | 10 | 4 | 3 | 3 | 18 | 13 | 5 | 3.1 | 15 |
| 4 | Ujpest | 9 | 4 | 3 | 2 | 18 | 14 | 4 | 3.6 | 15 |
| 5 | Paks | 9 | 4 | 2 | 3 | 19 | 17 | 2 | 4 | 14 |
| 6 | Ferencvarosi TC | 8 | 3 | 4 | 1 | 12 | 9 | 3 | 2.6 | 13 |
| 7 | MTK Budapest | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 17 | -1 | 3.3 | 12 |
| 8 | Kisvarda FC | 9 | 2 | 4 | 3 | 10 | 11 | -1 | 2.3 | 10 |
| 9 | Debreceni VSC | 9 | 2 | 4 | 3 | 13 | 16 | -3 | 3.2 | 10 |
| 10 | Zalaegerszegi TE | 9 | 3 | 0 | 6 | 12 | 18 | -6 | 3.3 | 9 |
| 11 | Nyiregyhaza | 9 | 2 | 2 | 5 | 10 | 19 | -9 | 3.2 | 8 |
| 12 | Budapest Honved | 8 | 1 | 4 | 3 | 12 | 15 | -3 | 3.4 | 7 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Ujpest | 4 | 3 | 1 | 0 | 10 | 5 | 5 | 3.8 | 10 |
| 2 | Paks | 5 | 3 | 1 | 1 | 13 | 8 | 5 | 4.2 | 10 |
| 3 | Zalaegerszegi TE | 4 | 3 | 0 | 1 | 11 | 4 | 7 | 3.8 | 9 |
| 4 | Gyori ETO FC | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 9 |
| 5 | MTK Budapest | 6 | 3 | 0 | 3 | 10 | 8 | 2 | 3 | 9 |
| 6 | Vasas | 5 | 2 | 2 | 1 | 11 | 6 | 5 | 3.4 | 8 |
| 7 | Nyiregyhaza | 4 | 2 | 2 | 0 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 8 |
| 8 | Puskas Academy | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 9 | Budapest Honved | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 10 | Debreceni VSC | 5 | 1 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3 | 5 |
| 11 | Ferencvarosi TC | 3 | 0 | 3 | 0 | 3 | 3 | 0 | 2 | 3 |
| 12 | Kisvarda FC | 5 | 0 | 3 | 2 | 4 | 7 | -3 | 2.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Puskas Academy | 5 | 4 | 0 | 1 | 7 | 3 | 4 | 2 | 12 |
| 2 | Ferencvarosi TC | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 6 | 3 | 3 | 10 |
| 3 | Kisvarda FC | 4 | 2 | 1 | 1 | 6 | 4 | 2 | 2.5 | 7 |
| 4 | Vasas | 5 | 2 | 1 | 2 | 7 | 7 | 0 | 2.8 | 7 |
| 5 | Gyori ETO FC | 4 | 1 | 3 | 0 | 6 | 5 | 1 | 2.8 | 6 |
| 6 | Debreceni VSC | 4 | 1 | 2 | 1 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 5 |
| 7 | Ujpest | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 9 | -1 | 3.4 | 5 |
| 8 | Paks | 4 | 1 | 1 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 4 |
| 9 | MTK Budapest | 4 | 0 | 3 | 1 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 3 |
| 10 | Budapest Honved | 4 | 0 | 2 | 2 | 6 | 9 | -3 | 3.8 | 2 |
| 11 | Nyiregyhaza | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 15 | -11 | 3.8 | 0 |
| 12 | Zalaegerszegi TE | 5 | 0 | 0 | 5 | 1 | 14 | -13 | 3 | 0 |
Forma i statistika timova
Zalaegerszegi TE Domaćin
- Dao
- 1.4
- Primio
- 1.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Ujpest | A | 2-1 (0-1) | I | O |
| 13.09.2026 | Dunaharaszti MTK | A | 1-5 (0-4) | P | O |
| 06.09.2026 | Puskas Academy | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Budapest Honved | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 23.08.2026 | Gyori ETO FC | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 17.08.2026 | Ferencvarosi TC | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 08.08.2026 | Vasas | A | 5-0 (2-0) | I | O |
| 03.08.2026 | Paks | H | 5-2 (3-2) | P | O |
| 27.07.2026 | MTK Budapest | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 16.05.2026 | Ferencvarosi TC | A | 3-0 (0-0) | I | O |
Nyiregyhaza Gost
- Dao
- 2.6
- Primio
- 1.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 20.09.2026 | Ferencvarosi TC | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 12.09.2026 | Majosi | A | 1-8 (1-4) | P | O |
| 04.09.2026 | Vasas | A | 3-2 (2-1) | I | O |
| 29.08.2026 | Paks | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 22.08.2026 | MTK Budapest | A | 2-1 (1-1) | I | O |
| 15.08.2026 | Kisvarda FC | H | 2-1 (1-0) | P | O |
| 09.08.2026 | Debreceni VSC | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 02.08.2026 | Gyori ETO FC | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 24.07.2026 | Ujpest | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 15.05.2026 | Kazincbarcikai | H | 2-2 (1-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (14 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.04.2026 | NB I | Nyiregyhaza | 2-1 (1-0) | Zalaegerszegi TE | I | O |
| 01.02.2026 | NB I | Zalaegerszegi TE | 0-1 (0-0) | Nyiregyhaza | I | U |
| 04.10.2025 | NB I | Nyiregyhaza | 3-1 (0-1) | Zalaegerszegi TE | I | O |
| 25.05.2025 | NB I | Nyiregyhaza | 0-0 (0-0) | Zalaegerszegi TE | N | U |
| 01.04.2025 | Magyar Kupa | Zalaegerszegi TE | 2-0 (1-0) | Nyiregyhaza | P | U |
| 01.03.2025 | NB I | Zalaegerszegi TE | 0-0 (0-0) | Nyiregyhaza | N | U |
| 27.10.2024 | NB I | Nyiregyhaza | 1-1 (0-1) | Zalaegerszegi TE | N | U |
| 17.02.2019 | NB II | Zalaegerszegi TE | 2-1 (2-0) | Nyiregyhaza | P | O |
| 26.08.2018 | NB II | Nyiregyhaza | 1-2 | Zalaegerszegi TE | P | O |
| 22.04.2018 | NB II | Nyiregyhaza | 0-0 | Zalaegerszegi TE | N | U |
| 08.10.2017 | NB II | Zalaegerszegi TE | 0-2 (0-1) | Nyiregyhaza | I | U |
| 26.02.2017 | NB II | Zalaegerszegi TE | 3-1 (1-0) | Nyiregyhaza | P | O |
| 10.08.2016 | NB II | Nyiregyhaza | 1-1 | Zalaegerszegi TE | N | U |
| 28.03.2014 | NB II | Nyiregyhaza | 3-0 (1-0) | Zalaegerszegi TE | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 89.4% | 89.4% | 91.8% | 92.9% | 92.9% | 92.8% | 91.8% |
| 1 | 2.58 3.4% | 2.58 3.4% | 2.70 1.9% | 2.67 0.0% | 2.62 1.1% | 2.70 0.0% | 2.70 5.9% |
| X | 3.22 0.9% | 3.22 0.9% | 3.35 0.0% | 3.40 4.6% | 3.41 0.9% | 3.35 1.5% | 3.35 3.1% |
| 2 | 2.38 3.9% | 2.38 3.9% | 2.38 2.9% | 2.45 4.3% | 2.49 0.8% | 2.45 2.1% | 2.38 0.8% |
| 0-2 | 1.95 0.0% | 1.95 0.0% | 2.05 3.5% | 2.00 0.0% | 2.04 2.5% | 2.10 0.0% | 2.03 2.5% |
| 3+ | 1.73 0.0% | 1.73 0.0% | 1.70 1.7% | 1.72 0.0% | 1.70 1.7% | 1.72 0.0% | 1.69 1.7% |
| 4+ | 2.70 1.5% | 2.70 1.5% | 2.85 3.4% | 2.75 0.0% | - | 2.80 0.0% | 2.85 1.7% |
| GG | 1.59 0.0% | 1.59 0.0% | 1.58 1.3% | 1.60 0.0% | 1.58 1.9% | 1.63 1.2% | 1.58 1.3% |
| NG | 2.19 0.0% | 2.19 0.0% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.23 1.8% | 2.15 2.3% | 2.22 1.8% |
| I2+ | 2.38 0.8% | 2.38 0.8% | 2.60 1.9% | 2.50 0.0% | 2.58 2.3% | 2.65 0.0% | 2.60 0.8% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice