Hansa Rostock 5 - 3 Stuttgart II — rezultat
09.05.2026 12:00 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Hansa Rostock Domaćin
- Dao
- 2
- Primio
- 1.6
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Alemannia Aachen | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 25.04.2026 | SSV Jahn Regensburg | H | 2-5 (0-3) | I | O |
| 18.04.2026 | FC Schweinfurt 05 | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 11.04.2026 | SSV Ulm 1846 | H | 5-1 (2-0) | P | O |
| 08.04.2026 | Verl | A | 1-2 (1-0) | P | O |
| 04.04.2026 | FC Viktoria Koln | H | 2-3 (0-2) | I | O |
| 20.03.2026 | SV Wehen | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 14.03.2026 | MSV Duisburg | H | 5-1 (4-1) | P | O |
| 07.03.2026 | Energie Cottbus | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 04.03.2026 | Havelse | A | 1-3 (1-2) | P | O |
Stuttgart II Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | Rot-Weiss Essen | H | 6-1 (2-0) | P | O |
| 26.04.2026 | Havelse | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Erzgebirge Aue | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Alemannia Aachen | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.04.2026 | SSV Ulm 1846 | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | SSV Jahn Regensburg | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 21.03.2026 | FC Schweinfurt 05 | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Hoffenheim II | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.03.2026 | SV Wehen | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 03.03.2026 | Energie Cottbus | H | 1-2 (0-0) | I | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2025 | 3. Liga | Stuttgart II | 0-1 (0-0) | Hansa Rostock | P | U |
| 18.01.2025 | 3. Liga | Stuttgart II | 0-3 (0-1) | Hansa Rostock | P | O |
| 03.08.2024 | 3. Liga | Hansa Rostock | 1-1 (1-0) | Stuttgart II | N | U |
| 16.04.2016 | 3. Liga | Hansa Rostock | 2-0 (1-0) | Stuttgart II | P | U |
| 30.10.2015 | 3. Liga | Stuttgart II | 3-1 (0-0) | Hansa Rostock | I | O |
| 08.05.2015 | 3. Liga | Stuttgart II | 3-2 (2-1) | Hansa Rostock | I | O |
| 08.11.2014 | 3. Liga | Hansa Rostock | 4-1 (2-0) | Stuttgart II | P | O |
| 24.01.2014 | 3. Liga | Stuttgart II | 4-1 (0-1) | Hansa Rostock | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.9% | 90.9% | 92.9% | 92.7% | 93.4% | 92.7% | 93.4% |
| 1 | 1.73 14.6% | 1.73 14.6% | 1.78 7.9% | 1.72 12.4% | 1.82 9.6% | 1.78 11.3% | 1.83 18.8% |
| X | 4.05 6.5% | 4.05 6.5% | 4.15 0.0% | 4.15 1.2% | 4.14 0.7% | 4.25 0.0% | 4.05 4.7% |
| 2 | 3.64 24.8% | 3.64 24.8% | 3.65 15.1% | 3.90 14.3% | 3.57 17.9% | 3.55 22.0% | 3.60 19.1% |
| 0-2 | 2.92 9.8% | 2.92 9.8% | 3.10 19.2% | 3.00 10.3% | 3.08 17.6% | 2.85 11.8% | 3.05 7.0% |
| 3+ | 1.31 4.4% | 1.31 4.4% | 1.32 9.0% | 1.34 4.3% | 1.33 7.6% | 1.37 5.5% | 1.33 2.2% |
| 4+ | 1.87 7.4% | 1.87 7.4% | 1.85 14.0% | 1.85 9.8% | 1.88 13.4% | 1.95 9.3% | 1.88 4.1% |
| GG | 1.35 8.2% | 1.35 8.2% | 1.34 9.5% | 1.36 8.7% | 1.35 9.4% | 1.34 10.7% | 1.35 6.3% |
| NG | 2.90 17.4% | 2.90 17.4% | 2.95 20.4% | 2.90 18.4% | 2.98 20.6% | 3.00 25.0% | 3.00 17.6% |
| I2+ | 1.94 4.9% | 1.94 4.9% | 1.95 9.3% | 1.92 6.3% | 1.97 8.8% | 2.00 7.0% | 1.97 2.5% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice