Stuttgart II 3 - 4 VfL Osnabruck — rezultat
16.05.2026 11:30 • Nemacka - 3. Liga
Mečevi iz lige Nemacka - 3. Liga
Tabele Nemacka - 3. Liga
3. Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 3 | 3 | 0 | 0 | 10 | 2 | 8 | 4 | 9 |
| 2 | Hansa Rostock | 3 | 2 | 1 | 0 | 10 | 7 | 3 | 5.7 | 7 |
| 3 | Hoffenheim II | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 4 | 5 | 4.3 | 6 |
| 4 | FC Viktoria Koln | 3 | 2 | 0 | 1 | 9 | 7 | 2 | 5.3 | 6 |
| 5 | SV Meppen | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 6 |
| 6 | FC Saarbrucken | 3 | 2 | 0 | 1 | 8 | 6 | 2 | 4.7 | 6 |
| 7 | FC Ingolstadt 04 | 3 | 1 | 2 | 0 | 5 | 3 | 2 | 2.7 | 5 |
| 8 | Wurzburger Kickers | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 9 | Waldhof Mannheim | 3 | 1 | 1 | 1 | 7 | 7 | 0 | 4.7 | 4 |
| 10 | Alemannia Aachen | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 5 | 0 | 3.3 | 4 |
| 11 | Fortuna Koln | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 2 | 4 |
| 12 | Preussen Munster | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 4 |
| 13 | Rot-Weiss Essen | 3 | 1 | 1 | 1 | 3 | 5 | -2 | 2.7 | 4 |
| 14 | Havelse | 3 | 1 | 0 | 2 | 5 | 6 | -1 | 3.7 | 3 |
| 15 | Fortuna Dusseldorf | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 16 | SSV Jahn Regensburg | 3 | 1 | 0 | 2 | 6 | 8 | -2 | 4.7 | 3 |
| 17 | Stuttgart II | 3 | 1 | 0 | 2 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 3 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 3 |
| 19 | SV Wehen | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 7 | -6 | 2.7 | 1 |
| 20 | Verl | 3 | 0 | 0 | 3 | 4 | 10 | -6 | 4.7 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | MSV Duisburg | 2 | 2 | 0 | 0 | 6 | 0 | 6 | 3 | 6 |
| 2 | Wurzburger Kickers | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 0 | 4 | 4 | 3 |
| 3 | Hoffenheim II | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 3 |
| 4 | SV Meppen | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Saarbrucken | 2 | 1 | 0 | 1 | 7 | 6 | 1 | 6.5 | 3 |
| 6 | Waldhof Mannheim | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 |
| 7 | Rot-Weiss Essen | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 8 | FC Viktoria Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 6 | 0 | 6 | 3 |
| 9 | Alemannia Aachen | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 4 | 0 | 4 | 3 |
| 10 | Havelse | 2 | 1 | 0 | 1 | 5 | 5 | 0 | 5 | 3 |
| 11 | Fortuna Dusseldorf | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 12 | SG Sonnenhof Grossaspach | 2 | 1 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 1.5 | 3 |
| 13 | Hansa Rostock | 1 | 0 | 1 | 0 | 3 | 3 | 0 | 6 | 1 |
| 14 | FC Ingolstadt 04 | 1 | 0 | 1 | 0 | 2 | 2 | 0 | 4 | 1 |
| 15 | Fortuna Koln | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 16 | Preussen Munster | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 17 | SV Wehen | 2 | 0 | 1 | 1 | 1 | 3 | -2 | 2 | 1 |
| 18 | SSV Jahn Regensburg | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 19 | Stuttgart II | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | 0 |
| 20 | Verl | 2 | 0 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 4.5 | 0 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Hansa Rostock | 2 | 2 | 0 | 0 | 7 | 4 | 3 | 5.5 | 6 |
| 2 | FC Ingolstadt 04 | 2 | 1 | 1 | 0 | 3 | 1 | 2 | 2 | 4 |
| 3 | MSV Duisburg | 1 | 1 | 0 | 0 | 4 | 2 | 2 | 6 | 3 |
| 4 | Hoffenheim II | 1 | 1 | 0 | 0 | 2 | 0 | 2 | 2 | 3 |
| 5 | FC Viktoria Koln | 1 | 1 | 0 | 0 | 3 | 1 | 2 | 4 | 3 |
| 6 | FC Saarbrucken | 1 | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 3 |
| 7 | SV Meppen | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 8 | Fortuna Koln | 2 | 1 | 0 | 1 | 2 | 2 | 0 | 2 | 3 |
| 9 | Stuttgart II | 2 | 1 | 0 | 1 | 3 | 3 | 0 | 3 | 3 |
| 10 | Preussen Munster | 2 | 1 | 0 | 1 | 4 | 5 | -1 | 4.5 | 3 |
| 11 | SSV Jahn Regensburg | 2 | 1 | 0 | 1 | 6 | 7 | -1 | 6.5 | 3 |
| 12 | Alemannia Aachen | 1 | 0 | 1 | 0 | 1 | 1 | 0 | 2 | 1 |
| 13 | Waldhof Mannheim | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 6 | -1 | 5.5 | 1 |
| 14 | Wurzburger Kickers | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 15 | Rot-Weiss Essen | 2 | 0 | 1 | 1 | 2 | 5 | -3 | 3.5 | 1 |
| 16 | Havelse | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 1 | -1 | 1 | 0 |
| 17 | Fortuna Dusseldorf | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 2 | -1 | 3 | 0 |
| 18 | SG Sonnenhof Grossaspach | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 2 | -2 | 2 | 0 |
| 19 | Verl | 1 | 0 | 0 | 1 | 1 | 4 | -3 | 5 | 0 |
| 20 | SV Wehen | 1 | 0 | 0 | 1 | 0 | 4 | -4 | 4 | 0 |
Forma i statistika timova
Stuttgart II Domaćin
- Dao
- 2.8
- Primio
- 2.8
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Hansa Rostock | A | 5-3 (3-1) | I | O |
| 02.05.2026 | Rot-Weiss Essen | H | 6-1 (2-0) | P | O |
| 26.04.2026 | Havelse | A | 3-2 (1-0) | I | O |
| 19.04.2026 | Erzgebirge Aue | H | 2-2 (2-0) | N | O |
| 11.04.2026 | Alemannia Aachen | A | 3-1 (1-0) | I | O |
| 08.04.2026 | SSV Ulm 1846 | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 04.04.2026 | SSV Jahn Regensburg | H | 3-1 (0-0) | P | O |
| 21.03.2026 | FC Schweinfurt 05 | A | 3-1 (0-0) | I | O |
| 15.03.2026 | Hoffenheim II | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.03.2026 | SV Wehen | A | 2-1 (2-0) | I | O |
VfL Osnabruck Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 0.8
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | SSV Ulm 1846 | H | 1-1 (1-1) | N | U |
| 03.05.2026 | SV Wehen | A | 2-3 (1-0) | P | O |
| 25.04.2026 | Verl | H | 2-1 (0-1) | P | O |
| 18.04.2026 | FC Ingolstadt 04 | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 12.04.2026 | Energie Cottbus | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 07.04.2026 | MSV Duisburg | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 04.04.2026 | FC Schweinfurt 05 | H | 4-0 (2-0) | P | O |
| 22.03.2026 | Hoffenheim II | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 14.03.2026 | Waldhof Mannheim | H | 4-1 (1-0) | P | O |
| 07.03.2026 | SSV Jahn Regensburg | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (8 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.12.2025 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-2 (1-0) | Stuttgart II | P | O |
| 11.03.2025 | 3. Liga | Stuttgart II | 1-2 (1-0) | VfL Osnabruck | I | O |
| 06.10.2024 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-0 (1-0) | Stuttgart II | I | U |
| 18.03.2016 | 3. Liga | Stuttgart II | 0-1 (0-0) | VfL Osnabruck | I | U |
| 03.10.2015 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 1-1 (1-0) | Stuttgart II | N | U |
| 16.05.2015 | 3. Liga | Stuttgart II | 0-0 (0-0) | VfL Osnabruck | N | U |
| 21.11.2014 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 3-1 (0-0) | Stuttgart II | I | O |
| 12.04.2014 | 3. Liga | VfL Osnabruck | 3-0 (1-0) | Stuttgart II | I | O |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 94.8% | 93.6% | 93.2% | 92.2% | 93.3% | 92.5% | 93.3% |
| 1 | 3.72 9.1% | 3.66 7.3% | 3.50 4.5% | 3.75 13.6% | 3.52 3.5% | 3.55 1.4% | 3.55 2.9% |
| X | 4.34 14.2% | 4.28 12.6% | 4.05 8.0% | 4.00 12.7% | 4.05 7.4% | 4.00 6.7% | 4.00 6.7% |
| 2 | 1.80 6.3% | 1.78 7.3% | 1.85 5.1% | 1.76 7.4% | 1.85 5.6% | 1.82 4.2% | 1.85 1.6% |
| 0-2 | 3.05 32.6% | 3.00 30.4% | 2.80 21.7% | 2.80 20.7% | 2.80 20.7% | 2.63 16.4% | 2.80 17.6% |
| 3+ | 1.38 11.0% | 1.36 12.3% | 1.38 11.0% | 1.38 10.4% | 1.53 1.3% | 1.43 8.9% | 1.39 7.3% |
| 4+ | 2.01 12.6% | 2.01 12.6% | 2.00 18.4% | 1.95 15.9% | 2.03 14.3% | 2.15 12.2% | 2.03 12.5% |
| GG | 1.48 2.6% | 1.45 4.6% | 1.38 8.0% | 1.41 7.8% | 1.39 7.3% | 1.40 7.9% | 1.40 5.4% |
| NG | 2.68 11.7% | 2.64 10.0% | 2.75 14.6% | 2.70 14.9% | 2.78 14.9% | 2.75 17.0% | 2.75 14.6% |
| I2+ | 2.11 6.2% | 2.11 6.2% | 2.05 12.8% | 2.02 9.0% | 2.07 11.2% | 2.10 10.6% | 2.08 7.6% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice