Uporedi kvote: Miedz Legnica - Stal Mielec
17.10.2026 13:30 • Poljska - I liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 3,1 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.8% | 92.6% | 91.8% | 92.5% | 91.7% |
| 1 | 1.65 0.0% | 1.65 0.0% | 1.68 0.0% | 1.65 1.2% | 1.68 0.0% | 1.65 1.8% | 1.67 0.6% |
| X | 3.94 0.0% | 3.94 0.0% | 4.00 0.0% | 4.10 7.9% | 4.00 0.2% | 3.85 0.0% | 3.95 1.3% |
| 2 | 4.06 0.0% | 4.06 0.0% | 4.10 0.0% | 4.35 8.8% | 4.10 0.0% | 4.65 4.5% | 4.20 6.3% |
| 0-2 | 2.41 0.0% | 2.41 0.0% | 2.55 0.0% | 2.45 0.8% | - | 2.42 2.0% | 2.55 2.0% |
| 3+ | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.45 0.0% | 1.49 0.7% | - | 1.50 1.4% | 1.46 0.7% |
| 4+ | 2.18 0.0% | 2.18 0.0% | 2.20 0.0% | 2.20 0.0% | 2.21 0.5% | 2.25 2.3% | 2.20 0.0% |
| GG | 1.49 0.0% | 1.49 0.0% | 1.48 0.0% | 1.52 0.0% | 1.48 0.0% | 1.53 2.7% | 1.49 0.7% |
| NG | 2.42 0.0% | 2.42 0.0% | 2.45 0.0% | 2.37 0.9% | 2.44 0.0% | 2.35 4.1% | 2.45 0.0% |
| I2+ | 2.08 0.0% | 2.08 0.0% | 2.20 0.0% | 2.12 0.0% | 2.18 0.0% | 2.25 2.3% | 2.18 0.0% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Miedz Legnica
Stal Mielec
Mečevi iz lige Poljska - I liga
Tabele Poljska - I liga
I Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon Grod. Mazowiecki | 10 | 6 | 3 | 1 | 19 | 8 | 11 | 2.7 | 21 |
| 2 | Warta Poznan | 11 | 6 | 0 | 5 | 19 | 15 | 4 | 3.1 | 18 |
| 3 | Ruch Chorzow | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 18 |
| 4 | Polonia Warszawa | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 13 | 4 | 3 | 17 |
| 5 | Nieciecza | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 6 | Lechia Gdansk | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 16 | 3 | 3.5 | 16 |
| 7 | LKS Lodz | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | Miedz Legnica | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 10 | 4 | 2.4 | 14 |
| 9 | Stal Rzeszow | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | 17 | -6 | 2.8 | 14 |
| 10 | Pogon Siedlce | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | 12 |
| 11 | Chrobry Glogow | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 12 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Polonia Bytom | 10 | 2 | 6 | 2 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 12 |
| 13 | Odra Opole | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 12 | -4 | 1.8 | 12 |
| 14 | Stal Mielec | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 24 | -8 | 4 | 12 |
| 15 | Arka Gdynia | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 11 |
| 16 | Podbeskidzie | 10 | 1 | 8 | 1 | 13 | 14 | -1 | 2.7 | 11 |
| 17 | Unia Skierniewice | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | 11 |
| 18 | Puszcza Niepolomice | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon Grod. Mazowiecki | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Ruch Chorzow | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 3 | Pogon Siedlce | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 4 | Warta Poznan | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 5 | LKS Lodz | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 3 | 9 |
| 6 | Stal Mielec | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 7 | Lechia Gdansk | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 9 |
| 8 | Nieciecza | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 9 | Arka Gdynia | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 8 |
| 10 | Polonia Warszawa | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 8 |
| 11 | Miedz Legnica | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 8 |
| 12 | Polonia Bytom | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 13 | Odra Opole | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 14 | Unia Skierniewice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | 7 |
| 15 | Podbeskidzie | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Puszcza Niepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 17 | Chrobry Glogow | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | 5 |
| 18 | Stal Rzeszow | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stal Rzeszow | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 11 |
| 2 | Pogon Grod. Mazowiecki | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 10 |
| 3 | Polonia Warszawa | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 4 | Warta Poznan | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 13 | -1 | 3.1 | 9 |
| 5 | Nieciecza | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 8 |
| 6 | Ruch Chorzow | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.5 | 8 |
| 7 | Chrobry Glogow | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 8 | Lechia Gdansk | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 7 |
| 9 | Miedz Legnica | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 6 |
| 10 | LKS Lodz | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Podbeskidzie | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | 10 | -2 | 3 | 5 |
| 12 | Polonia Bytom | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 5 |
| 13 | Odra Opole | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 14 | Unia Skierniewice | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 4 |
| 15 | Puszcza Niepolomice | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 16 | Arka Gdynia | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 3 |
| 17 | Stal Mielec | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | -11 | 4.2 | 3 |
| 18 | Pogon Siedlce | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
Forma i statistika timova
Miedz Legnica Domaćin
- Dao
- 0.8
- Primio
- 1.6
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Odra Opole | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 19.09.2026 | Stal Rzeszow | H | 2-3 (1-3) | I | O |
| 13.09.2026 | Lechia Gdansk | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 05.09.2026 | Chrobry Glogow | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.09.2026 | Chrobry Glogow | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 30.08.2026 | Warta Poznan | H | 2-1 (1-1) | P | O |
| 23.08.2026 | Arka Gdynia | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 16.08.2026 | Unia Skierniewice | A | 0-3 (0-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Pogon Grod. Mazowiecki | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 02.08.2026 | Ruch Chorzow | A | 0-2 (0-0) | P | U |
Stal Mielec Gost
- Dao
- 1.4
- Primio
- 2.6
- GG
- 100%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 11.10.2026 | Warta Poznan | H | 2-1 (2-0) | P | O |
| 19.09.2026 | Lechia Gdansk | A | 7-1 (2-1) | I | O |
| 14.09.2026 | Nieciecza | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 05.09.2026 | Odra Opole | H | 1-1 (0-1) | N | U |
| 02.09.2026 | Gornik Leczna | A | 2-2 (1-0) | N | O |
| 29.08.2026 | Pogon Siedlce | A | 2-0 (2-0) | I | U |
| 23.08.2026 | LKS Lodz | A | 4-0 (1-0) | I | O |
| 16.08.2026 | Polonia Bytom | H | 5-2 (2-1) | P | O |
| 08.08.2026 | Stal Rzeszow | H | 1-1 (0-0) | N | U |
| 02.08.2026 | Podbeskidzie | H | 3-3 (3-0) | N | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (6 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2026 | I Liga | Miedz Legnica | 1-0 (0-0) | Stal Mielec | P | U |
| 26.10.2025 | I Liga | Stal Mielec | 1-2 (1-0) | Miedz Legnica | P | O |
| 17.04.2023 | Ekstraklasa | Stal Mielec | 1-1 (0-0) | Miedz Legnica | N | U |
| 02.10.2022 | Ekstraklasa | Miedz Legnica | 0-2 (0-2) | Stal Mielec | I | U |
| 02.06.2020 | I Liga | Miedz Legnica | 1-2 (1-2) | Stal Mielec | I | O |
| 26.08.2019 | I Liga | Stal Mielec | 1-0 (0-0) | Miedz Legnica | I | U |