Uporedi kvote: Nieciecza - Puszcza Niepolomice
19.10.2026 16:00 • Poljska - I liga
Predikcija
Očekivani golovi
Ukupno očekivano: 2,8 golova
Šanse za golove
Šanse za ishod
Predikcija je statistička procena našeg modela — nije garancija ishoda. Igraj odgovorno.
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.9% | 92.4% | 91.7% | 92.7% | 91.9% |
| 1 | 1.69 7.7% | 1.69 7.7% | 1.78 5.3% | 1.73 1.8% | 1.78 0.0% | 1.75 6.9% | 1.78 4.3% |
| X | 3.75 8.4% | 3.75 8.4% | 3.70 7.2% | 3.65 4.3% | 3.68 0.0% | 3.75 7.1% | 3.70 8.8% |
| 2 | 4.04 9.2% | 4.04 9.2% | 3.90 4.0% | 4.35 3.6% | 3.90 0.0% | 4.15 9.2% | 3.90 6.8% |
| 0-2 | 2.15 14.4% | 2.15 14.4% | 2.15 13.2% | 1.97 0.0% | 2.17 0.0% | 2.20 15.2% | 2.15 13.8% |
| 3+ | 1.60 10.6% | 1.60 10.6% | 1.60 11.1% | 1.75 0.0% | 1.61 0.0% | 1.60 11.1% | 1.61 10.1% |
| 4+ | 2.46 15.8% | 2.46 15.8% | 2.60 17.5% | 2.85 0.0% | - | 2.55 16.4% | 2.62 15.5% |
| GG | 1.58 7.1% | 1.58 7.1% | 1.58 7.1% | 1.72 0.0% | 1.59 0.0% | 1.59 5.9% | 1.59 7.0% |
| NG | 2.21 10.0% | 2.21 10.0% | 2.20 10.0% | 2.00 0.0% | 2.21 0.0% | 2.20 7.3% | 2.20 10.0% |
| I2+ | 2.23 10.1% | 2.23 10.1% | 2.45 10.9% | 2.65 0.0% | 2.45 0.0% | 2.40 12.7% | 2.45 10.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice
Serije
Nieciecza
Puszcza Niepolomice
Mečevi iz lige Poljska - I liga
Tabele Poljska - I liga
I Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon Grod. Mazowiecki | 10 | 6 | 3 | 1 | 19 | 8 | 11 | 2.7 | 21 |
| 2 | Warta Poznan | 11 | 6 | 0 | 5 | 19 | 15 | 4 | 3.1 | 18 |
| 3 | Ruch Chorzow | 11 | 5 | 3 | 3 | 14 | 11 | 3 | 2.3 | 18 |
| 4 | Polonia Warszawa | 10 | 5 | 2 | 3 | 17 | 13 | 4 | 3 | 17 |
| 5 | Nieciecza | 10 | 5 | 2 | 3 | 16 | 14 | 2 | 3 | 17 |
| 6 | Lechia Gdansk | 10 | 5 | 1 | 4 | 19 | 16 | 3 | 3.5 | 16 |
| 7 | LKS Lodz | 10 | 4 | 3 | 3 | 13 | 11 | 2 | 2.4 | 15 |
| 8 | Miedz Legnica | 10 | 4 | 2 | 4 | 14 | 10 | 4 | 2.4 | 14 |
| 9 | Stal Rzeszow | 10 | 4 | 2 | 4 | 11 | 17 | -6 | 2.8 | 14 |
| 10 | Pogon Siedlce | 10 | 3 | 3 | 4 | 10 | 11 | -1 | 2.1 | 12 |
| 11 | Chrobry Glogow | 10 | 3 | 3 | 4 | 11 | 12 | -1 | 2.3 | 12 |
| 12 | Polonia Bytom | 10 | 2 | 6 | 2 | 15 | 17 | -2 | 3.2 | 12 |
| 13 | Odra Opole | 11 | 3 | 3 | 5 | 8 | 12 | -4 | 1.8 | 12 |
| 14 | Stal Mielec | 10 | 3 | 3 | 4 | 16 | 24 | -8 | 4 | 12 |
| 15 | Arka Gdynia | 10 | 3 | 2 | 5 | 12 | 13 | -1 | 2.5 | 11 |
| 16 | Podbeskidzie | 10 | 1 | 8 | 1 | 13 | 14 | -1 | 2.7 | 11 |
| 17 | Unia Skierniewice | 11 | 3 | 2 | 6 | 12 | 18 | -6 | 2.7 | 11 |
| 18 | Puszcza Niepolomice | 10 | 3 | 0 | 7 | 11 | 14 | -3 | 2.5 | 9 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Pogon Grod. Mazowiecki | 5 | 3 | 2 | 0 | 7 | 3 | 4 | 2 | 11 |
| 2 | Ruch Chorzow | 5 | 3 | 1 | 1 | 10 | 6 | 4 | 3.2 | 10 |
| 3 | Pogon Siedlce | 6 | 3 | 1 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 10 |
| 4 | Warta Poznan | 3 | 3 | 0 | 0 | 7 | 2 | 5 | 3 | 9 |
| 5 | LKS Lodz | 5 | 3 | 0 | 2 | 9 | 6 | 3 | 3 | 9 |
| 6 | Stal Mielec | 6 | 2 | 3 | 1 | 13 | 10 | 3 | 3.8 | 9 |
| 7 | Lechia Gdansk | 5 | 3 | 0 | 2 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 9 |
| 8 | Nieciecza | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 6 | 1 | 2.6 | 9 |
| 9 | Arka Gdynia | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 4 | 6 | 2.8 | 8 |
| 10 | Polonia Warszawa | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 8 | 2 | 3.6 | 8 |
| 11 | Miedz Legnica | 6 | 2 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.5 | 8 |
| 12 | Polonia Bytom | 5 | 1 | 4 | 0 | 8 | 7 | 1 | 3 | 7 |
| 13 | Odra Opole | 5 | 2 | 1 | 2 | 4 | 3 | 1 | 1.4 | 7 |
| 14 | Unia Skierniewice | 6 | 2 | 1 | 3 | 8 | 10 | -2 | 3 | 7 |
| 15 | Podbeskidzie | 4 | 1 | 3 | 0 | 5 | 4 | 1 | 2.2 | 6 |
| 16 | Puszcza Niepolomice | 6 | 2 | 0 | 4 | 6 | 6 | 0 | 2 | 6 |
| 17 | Chrobry Glogow | 6 | 1 | 2 | 3 | 3 | 7 | -4 | 1.7 | 5 |
| 18 | Stal Rzeszow | 4 | 1 | 0 | 3 | 4 | 9 | -5 | 3.2 | 3 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Stal Rzeszow | 6 | 3 | 2 | 1 | 7 | 8 | -1 | 2.5 | 11 |
| 2 | Pogon Grod. Mazowiecki | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 5 | 7 | 3.4 | 10 |
| 3 | Polonia Warszawa | 5 | 3 | 0 | 2 | 7 | 5 | 2 | 2.4 | 9 |
| 4 | Warta Poznan | 8 | 3 | 0 | 5 | 12 | 13 | -1 | 3.1 | 9 |
| 5 | Nieciecza | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 8 |
| 6 | Ruch Chorzow | 6 | 2 | 2 | 2 | 4 | 5 | -1 | 1.5 | 8 |
| 7 | Chrobry Glogow | 4 | 2 | 1 | 1 | 8 | 5 | 3 | 3.2 | 7 |
| 8 | Lechia Gdansk | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 8 | 1 | 3.4 | 7 |
| 9 | Miedz Legnica | 4 | 2 | 0 | 2 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 6 |
| 10 | LKS Lodz | 5 | 1 | 3 | 1 | 4 | 5 | -1 | 1.8 | 6 |
| 11 | Podbeskidzie | 6 | 0 | 5 | 1 | 8 | 10 | -2 | 3 | 5 |
| 12 | Polonia Bytom | 5 | 1 | 2 | 2 | 7 | 10 | -3 | 3.4 | 5 |
| 13 | Odra Opole | 6 | 1 | 2 | 3 | 4 | 9 | -5 | 2.2 | 5 |
| 14 | Unia Skierniewice | 5 | 1 | 1 | 3 | 4 | 8 | -4 | 2.4 | 4 |
| 15 | Puszcza Niepolomice | 4 | 1 | 0 | 3 | 5 | 8 | -3 | 3.2 | 3 |
| 16 | Arka Gdynia | 5 | 1 | 0 | 4 | 2 | 9 | -7 | 2.2 | 3 |
| 17 | Stal Mielec | 4 | 1 | 0 | 3 | 3 | 14 | -11 | 4.2 | 3 |
| 18 | Pogon Siedlce | 4 | 0 | 2 | 2 | 2 | 4 | -2 | 1.5 | 2 |
Forma i statistika timova
Nieciecza Domaćin
- Dao
- 2.4
- Primio
- 1
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Unia Skierniewice | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 19.09.2026 | Odra Opole | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 14.09.2026 | Stal Mielec | A | 1-2 (1-1) | P | O |
| 04.09.2026 | Lechia Gdansk | H | 2-1 (0-0) | P | O |
| 01.09.2026 | Wigry Suwalki | A | 1-5 (0-3) | P | O |
| 28.08.2026 | Pogon Grod. Mazowiecki | A | 2-2 (1-1) | N | O |
| 22.08.2026 | Polonia Warszawa | H | 1-3 (0-1) | I | O |
| 16.08.2026 | LKS Lodz | A | 2-1 (2-0) | I | O |
| 09.08.2026 | Warta Poznan | H | 1-2 (0-1) | I | O |
| 01.08.2026 | Pogon Siedlce | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Puszcza Niepolomice Gost
- Dao
- 1.6
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Pogon Siedlce | A | 1-3 (0-0) | P | O |
| 11.10.2026 | Polonia Bytom | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 18.09.2026 | Warta Poznan | A | 3-2 (2-2) | I | O |
| 11.09.2026 | LKS Lodz | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 01.09.2026 | Wisla Plock II | A | 0-2 (0-0) | P | U |
| 29.08.2026 | Podbeskidzie | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 23.08.2026 | Unia Skierniewice | H | 0-1 (0-1) | I | U |
| 17.08.2026 | Arka Gdynia | A | 3-0 (3-0) | I | O |
| 08.08.2026 | Odra Opole | H | 3-1 (2-1) | P | O |
| 02.08.2026 | Pogon Grod. Mazowiecki | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (9 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.06.2023 | I Liga | Nieciecza | 2-2 (0-0) | Puszcza Niepolomice | N | O |
| 12.04.2023 | I Liga | Nieciecza | 2-1 (2-0) | Puszcza Niepolomice | P | O |
| 15.08.2022 | I Liga | Puszcza Niepolomice | 0-0 (0-0) | Nieciecza | N | U |
| 28.04.2021 | I Liga | Nieciecza | 4-0 (2-0) | Puszcza Niepolomice | P | O |
| 25.11.2020 | I Liga | Puszcza Niepolomice | 0-0 (0-0) | Nieciecza | N | U |
| 26.06.2020 | I Liga | Nieciecza | 1-3 (1-2) | Puszcza Niepolomice | I | O |
| 29.09.2019 | I Liga | Puszcza Niepolomice | 0-3 (0-0) | Nieciecza | P | O |
| 24.04.2019 | I Liga | Puszcza Niepolomice | 1-0 (1-0) | Nieciecza | I | U |
| 06.10.2018 | I Liga | Nieciecza | 2-2 (2-1) | Puszcza Niepolomice | N | O |