Chaves 2 - 0 Farense — rezultat
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.4 | 17 |
| 2 | Sporting CP B | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.3 | 15 |
| 3 | Farense | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 2.7 | 14 |
| 4 | Penafiel | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 3 | 13 |
| 5 | Benfica B | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 6 | Tondela | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Academica | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vizela | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 11 |
| 9 | Uniao de Leiria | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 10 |
| 10 | Leixoes | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 10 |
| 11 | Portimonense | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.9 | 10 |
| 12 | AVS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 9 |
| 13 | FC Porto B | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 7 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.7 | 6 |
| 15 | Torreense | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 6 |
| 16 | Amarante | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 5 |
| 17 | Chaves | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 5 |
| 18 | Feirense | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 2 | Tondela | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 4 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 |
| 6 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 7 | Sporting CP B | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 8 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 10 | AVS | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 11 | Felgueiras 1932 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 12 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Chaves | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 14 | Portimonense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Academica | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Torreense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Feirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Penafiel | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 6 | Benfica B | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | FC Porto B | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 8 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Farense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 10 | Vizela | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 11 | Uniao de Leiria | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Leixoes | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 13 | Torreense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 14 | Tondela | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | 2 |
| 16 | Amarante | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
Chaves Domaćin
- Dao
- 0.4
- Primio
- 1.2
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 0%
- Bez datog
- 80%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Feirense | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 06.02.2026 | Penafiel | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 31.01.2026 | Felgueiras 1932 | A | 1-0 (1-0) | I | U |
| 24.01.2026 | Lusitania Lourosa | H | 2-2 (1-1) | N | O |
| 17.01.2026 | Benfica B | A | 1-0 (0-0) | I | U |
| 11.01.2026 | Maritimo | H | 2-3 (2-1) | I | O |
| 20.12.2025 | Portimonense | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 12.12.2025 | Oliveirense | A | 2-3 (1-1) | P | O |
| 07.12.2025 | Pacos Ferreira | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 30.11.2025 | Torreense | A | 0-2 (0-1) | P | U |
Farense Gost
- Dao
- 1
- Primio
- 1.4
- GG
- 60%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 14.02.2026 | Leixoes | H | 1-2 (1-1) | I | O |
| 07.02.2026 | Maritimo | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 31.01.2026 | FC Porto B | H | 2-3 (1-2) | I | O |
| 25.01.2026 | Torreense | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 17.01.2026 | Oliveirense | H | 0-0 (0-0) | N | U |
| 03.01.2026 | Portimonense | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 28.12.2025 | Pacos Ferreira | A | 0-0 (0-0) | N | U |
| 21.12.2025 | Uniao de Leiria | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 13.12.2025 | Academico Viseu | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 08.12.2025 | Vizela | H | 2-0 (1-0) | P | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (7 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.09.2025 | Segunda Liga | Farense | 0-2 (0-0) | Chaves | P | U |
| 04.02.2024 | Primeira Liga | Chaves | 1-1 (0-1) | Farense | N | U |
| 26.08.2023 | Primeira Liga | Farense | 5-0 (4-0) | Chaves | I | O |
| 30.04.2022 | Segunda Liga | Farense | 1-2 (0-1) | Chaves | P | O |
| 18.12.2021 | Segunda Liga | Chaves | 2-1 (2-0) | Farense | P | O |
| 24.07.2021 | Taça da Liga | Chaves | 1-2 (0-0) | Farense | I | O |
| 11.04.2020 | Segunda Liga | Chaves | - | Farense | - | U |
| 30.11.2019 | Segunda Liga | Farense | 1-0 (0-0) | Chaves | I | U |