FC Porto B 0 - 3 Penafiel — rezultat
30.08.2026 17:00 • Portugal - Segunda Liga
Mečevi iz lige Portugal - Segunda Liga
Tabele Portugal - Segunda Liga
Segunda Liga
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 7 | 5 | 2 | 0 | 12 | 5 | 7 | 2.4 | 17 |
| 2 | Sporting CP B | 7 | 5 | 0 | 2 | 10 | 6 | 4 | 2.3 | 15 |
| 3 | Farense | 7 | 4 | 2 | 1 | 13 | 6 | 7 | 2.7 | 14 |
| 4 | Penafiel | 7 | 4 | 1 | 2 | 14 | 7 | 7 | 3 | 13 |
| 5 | Benfica B | 7 | 4 | 1 | 2 | 8 | 5 | 3 | 1.9 | 13 |
| 6 | Tondela | 7 | 4 | 0 | 3 | 8 | 6 | 2 | 2 | 12 |
| 7 | Academica | 7 | 4 | 0 | 3 | 10 | 10 | 0 | 2.9 | 12 |
| 8 | Vizela | 7 | 3 | 2 | 2 | 7 | 6 | 1 | 1.9 | 11 |
| 9 | Uniao de Leiria | 7 | 3 | 1 | 3 | 10 | 9 | 1 | 2.7 | 10 |
| 10 | Leixoes | 7 | 3 | 1 | 3 | 9 | 8 | 1 | 2.4 | 10 |
| 11 | Portimonense | 7 | 3 | 1 | 3 | 6 | 7 | -1 | 1.9 | 10 |
| 12 | AVS | 7 | 2 | 3 | 2 | 8 | 7 | 1 | 2.1 | 9 |
| 13 | FC Porto B | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 7 |
| 14 | Felgueiras 1932 | 7 | 1 | 3 | 3 | 5 | 7 | -2 | 1.7 | 6 |
| 15 | Torreense | 7 | 1 | 3 | 3 | 7 | 10 | -3 | 2.4 | 6 |
| 16 | Amarante | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 10 | -4 | 2.3 | 5 |
| 17 | Chaves | 7 | 1 | 2 | 4 | 6 | 14 | -8 | 2.9 | 5 |
| 18 | Feirense | 7 | 0 | 1 | 6 | 2 | 10 | -8 | 1.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Farense | 4 | 3 | 1 | 0 | 9 | 3 | 6 | 3 | 10 |
| 2 | Tondela | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 3 | Lusitania Lourosa | 4 | 2 | 2 | 0 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 8 |
| 4 | Benfica B | 4 | 2 | 1 | 1 | 3 | 3 | 0 | 1.5 | 7 |
| 5 | Vizela | 4 | 2 | 1 | 1 | 2 | 2 | 0 | 1 | 7 |
| 6 | Penafiel | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 4 | 3 | 2.8 | 6 |
| 7 | Sporting CP B | 3 | 2 | 0 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 6 |
| 8 | Uniao de Leiria | 4 | 2 | 0 | 2 | 4 | 4 | 0 | 2 | 6 |
| 9 | Leixoes | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 7 | 0 | 3.5 | 6 |
| 10 | AVS | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 11 | Felgueiras 1932 | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 4 | 0 | 2.7 | 4 |
| 12 | Amarante | 4 | 1 | 1 | 2 | 4 | 5 | -1 | 2.2 | 4 |
| 13 | Chaves | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 6 | -2 | 3.3 | 4 |
| 14 | Portimonense | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 4 | -2 | 2 | 3 |
| 15 | Academica | 3 | 1 | 0 | 2 | 1 | 5 | -4 | 2 | 3 |
| 16 | Torreense | 3 | 0 | 2 | 1 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 2 |
| 17 | Feirense | 3 | 0 | 1 | 2 | 1 | 4 | -3 | 1.7 | 1 |
| 18 | FC Porto B | 3 | 0 | 1 | 2 | 3 | 8 | -5 | 3.7 | 1 |
| # | Tim | O | P | N | I | G+ | G- | GR | PG | B |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Lusitania Lourosa | 3 | 3 | 0 | 0 | 5 | 1 | 4 | 2 | 9 |
| 2 | Academica | 4 | 3 | 0 | 1 | 9 | 5 | 4 | 3.5 | 9 |
| 3 | Sporting CP B | 4 | 3 | 0 | 1 | 6 | 3 | 3 | 2.2 | 9 |
| 4 | Penafiel | 3 | 2 | 1 | 0 | 7 | 3 | 4 | 3.3 | 7 |
| 5 | Portimonense | 4 | 2 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 1.8 | 7 |
| 6 | Benfica B | 3 | 2 | 0 | 1 | 5 | 2 | 3 | 2.3 | 6 |
| 7 | FC Porto B | 4 | 2 | 0 | 2 | 3 | 6 | -3 | 2.2 | 6 |
| 8 | AVS | 4 | 1 | 2 | 1 | 6 | 6 | 0 | 3 | 5 |
| 9 | Farense | 3 | 1 | 1 | 1 | 4 | 3 | 1 | 2.3 | 4 |
| 10 | Vizela | 3 | 1 | 1 | 1 | 5 | 4 | 1 | 3 | 4 |
| 11 | Uniao de Leiria | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 5 | 1 | 3.7 | 4 |
| 12 | Leixoes | 3 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 4 |
| 13 | Torreense | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 5 | 0 | 2.5 | 4 |
| 14 | Tondela | 3 | 1 | 0 | 2 | 2 | 3 | -1 | 1.7 | 3 |
| 15 | Felgueiras 1932 | 4 | 0 | 2 | 2 | 1 | 3 | -2 | 1 | 2 |
| 16 | Amarante | 3 | 0 | 1 | 2 | 2 | 5 | -3 | 2.3 | 1 |
| 17 | Chaves | 4 | 0 | 1 | 3 | 2 | 8 | -6 | 2.5 | 1 |
| 18 | Feirense | 4 | 0 | 0 | 4 | 1 | 6 | -5 | 1.8 | 0 |
Forma i statistika timova
FC Porto B Domaćin
- Dao
- 1
- Primio
- 1
- GG
- 20%
- Bez primljenog
- 60%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 24.08.2026 | Feirense | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 16.08.2026 | Farense | H | 1-3 (1-1) | I | O |
| 10.08.2026 | Lusitania Lourosa | A | 2-0 (1-0) | I | U |
| 15.05.2026 | Benfica B | H | 2-0 (0-0) | P | U |
| 09.05.2026 | Sporting CP B | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 04.05.2026 | Felgueiras 1932 | H | 1-0 (1-0) | P | U |
| 26.04.2026 | Penafiel | A | 3-0 (1-0) | I | O |
| 20.04.2026 | Leixoes | H | 0-3 (0-3) | I | O |
| 13.04.2026 | Lusitania Lourosa | A | 1-1 (0-0) | N | U |
| 06.04.2026 | Chaves | H | 3-0 (2-0) | P | O |
Penafiel Gost
- Dao
- 1.2
- Primio
- 1
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 40%
- Bez datog
- 20%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 23.08.2026 | Sporting CP B | H | 2-0 (1-0) | P | U |
| 15.08.2026 | Torreense | A | 2-2 (0-2) | N | O |
| 08.08.2026 | Portimonense | H | 0-1 (0-0) | I | U |
| 17.05.2026 | Pacos Ferreira | A | 2-1 (0-0) | I | O |
| 09.05.2026 | Maritimo | H | 1-0 (0-0) | P | U |
| 04.05.2026 | Torreense | A | 3-2 (3-2) | I | O |
| 26.04.2026 | FC Porto B | H | 3-0 (1-0) | P | O |
| 18.04.2026 | Uniao de Leiria | A | 4-2 (2-1) | I | O |
| 11.04.2026 | Academico Viseu | H | 4-3 (3-1) | P | O |
| 04.04.2026 | Sporting CP B | A | 1-2 (1-0) | P | O |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (19 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Segunda Liga | Penafiel | 3-0 (1-0) | FC Porto B | I | O |
| 12.12.2025 | Segunda Liga | FC Porto B | 1-0 (1-0) | Penafiel | P | U |
| 16.02.2025 | Segunda Liga | FC Porto B | 3-2 (0-0) | Penafiel | P | O |
| 15.09.2024 | Segunda Liga | Penafiel | 1-1 (0-1) | FC Porto B | N | U |
| 30.03.2024 | Segunda Liga | FC Porto B | 3-1 (1-0) | Penafiel | P | O |
| 11.11.2023 | Segunda Liga | Penafiel | 3-2 (1-0) | FC Porto B | I | O |
| 03.04.2023 | Segunda Liga | Penafiel | 1-2 (0-2) | FC Porto B | P | O |
| 19.10.2022 | Segunda Liga | FC Porto B | 0-0 (0-0) | Penafiel | N | U |
| 07.05.2022 | Segunda Liga | Penafiel | 1-2 (0-0) | FC Porto B | P | O |
| 23.12.2021 | Segunda Liga | FC Porto B | 3-1 (1-1) | Penafiel | P | O |
| 21.02.2021 | Segunda Liga | Penafiel | 0-0 (0-0) | FC Porto B | N | U |
| 27.09.2020 | Segunda Liga | FC Porto B | 1-2 (1-1) | Penafiel | I | O |
| 19.04.2020 | Segunda Liga | FC Porto B | - | Penafiel | - | U |
| 07.12.2019 | Segunda Liga | Penafiel | 2-2 (1-1) | FC Porto B | N | O |
| 03.02.2019 | Segunda Liga | FC Porto B | 2-0 (1-0) | Penafiel | P | U |
| 25.08.2018 | Segunda Liga | Penafiel | 2-0 (1-0) | FC Porto B | I | U |
| 31.01.2018 | Segunda Liga | Penafiel | 1-0 (1-0) | FC Porto B | I | U |
| 19.08.2017 | Segunda Liga | FC Porto B | 3-1 (1-1) | Penafiel | P | O |
| 15.02.2017 | Segunda Liga | Penafiel | 0-2 (0-2) | FC Porto B | P | U |
| 11.09.2016 | Segunda Liga | FC Porto B | 2-2 (0-0) | Penafiel | N | O |