Banks O' Dee 2 - 1 Aberdeen U21 — rezultat
22.09.2026 18:45 • Skotska - Challenge kup
Forma i statistika timova
Banks O' Dee Domaćin
- Dao
- 1.2
- Primio
- 2.4
- GG
- 40%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 40%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Forfar Athletic | H | 1-1 (1-0) | N | U |
| 25.08.2026 | Ross County | A | 4-0 (2-0) | I | O |
| 11.08.2026 | Peterhead | H | 1-5 (0-4) | I | O |
| 29.11.2025 | Ross County | H | 0-2 (0-1) | I | U |
| 25.10.2025 | Fraserburgh | H | 4-0 (4-0) | P | O |
| 27.09.2025 | Bo'ness United | A | 0-3 | P | O |
| 30.11.2024 | Hamilton Academical | H | 1-2 (0-2) | I | O |
| 26.10.2024 | East Fife | A | 0-1 (0-1) | P | U |
| 28.09.2024 | Gala Fairydean Rovers | A | 0-1 (0-0) | P | U |
| 13.08.2024 | Elgin City | A | 2-1 (0-1) | I | O |
Aberdeen U21 Gost
- Dao
- 2.4
- Primio
- 2.2
- GG
- 80%
- Bez primljenog
- 20%
- Bez datog
- 0%
| Datum | Protivnik | H/A | Rezultat | Forma | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|
| 08.09.2026 | Ross County | A | 3-4 (0-2) | P | O |
| 25.08.2026 | Fraserburgh | A | 1-1 (0-1) | N | U |
| 11.08.2026 | Forfar Athletic | A | 0-3 (0-3) | P | O |
| 11.11.2025 | Spartans | A | 5-2 (2-2) | I | O |
| 11.10.2025 | Elgin City | A | 2-2 (1-2) | N | O |
| 23.09.2025 | Forfar Athletic | A | 2-1 (1-0) | I | O |
| 06.09.2025 | Montrose | A | 3-1 (2-1) | I | O |
| 26.08.2025 | Inverness CT | A | 4-1 (1-1) | I | O |
| 12.08.2025 | Peterhead | A | 4-2 (2-0) | I | O |
| 30.07.2024 | Banks O' Dee | A | 1-0 (1-0) | I | U |
Statistika za meč
Forma (5 mečeva)
3+ golova
Prosek golova
Međusobni dueli
Statistika duela (1 meča)
Golovi
Istorija međusobnih duela
| Datum | Takmičenje | Domaćin | Rezultat | Gost | Ishod | Golovi |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2024 | Challenge Cup | Banks O' Dee | 1-0 (1-0) | Aberdeen U21 | P | U |
Kvote za meč
- 1
- Pobeda domaćina
- X
- Nerešen rezultat
- 2
- Pobeda gosta
- 0-2
- Na meču padne najviše 2 gola (0, 1 ili 2)
- 3+
- Na meču padnu 3 ili više golova
- 4+
- Na meču padnu 4 ili više golova
- GG
- Oba tima daju bar po jedan gol
- I2+
- Na meču padnu 2 ili više golova
| Tip |
do 12,000 RSD
Uzmi
|
2,000 RSD FREEBET
Uzmi
|
do 21,000 RSD
Uzmi
|
do 100,000 RSD
Uzmi
|
do 2,000 RSD
Uzmi
|
do 5,000 RSD
Uzmi
|
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Isplativost | 90.4% | 90.4% | 91.4% | 91.6% | 91.8% | 90.0% | 90.0% |
| 1 | 4.13 24.8% | 4.13 24.8% | 3.90 21.9% | 3.90 23.8% | 3.91 23.3% | 4.50 45.2% | 3.75 27.1% |
| X | 3.94 1.5% | 3.94 1.5% | 3.85 1.3% | 4.10 2.5% | 3.87 2.5% | 4.50 5.9% | 3.80 1.3% |
| 2 | 1.64 10.4% | 1.64 10.4% | 1.73 8.9% | 1.69 12.0% | 1.74 9.4% | 1.50 20.2% | 1.72 11.3% |
| 0-2 | 2.41 13.3% | 2.41 13.3% | 2.45 10.9% | 2.42 13.6% | - | 2.38 19.3% | 2.45 14.9% |
| 3+ | 1.45 8.2% | 1.45 8.2% | 1.48 5.7% | 1.46 9.0% | - | 1.45 7.4% | 1.48 9.6% |
| 4+ | 2.20 14.6% | 2.20 14.6% | 2.15 4.9% | 2.17 14.2% | 2.27 15.8% | 2.15 13.2% | 2.25 15.4% |
| GG | 1.50 10.3% | 1.50 10.3% | 1.48 7.2% | 1.51 9.4% | 1.49 10.4% | 1.64 23.3% | 1.48 9.6% |
| NG | 2.38 16.5% | 2.38 16.5% | 2.45 12.5% | 2.37 16.0% | 2.43 16.5% | 2.10 28.8% | 2.40 16.7% |
| I2+ | 2.17 9.6% | 2.17 9.6% | 2.25 7.1% | 2.10 7.7% | 2.22 9.9% | 2.15 10.3% | 2.22 9.9% |
Prevucite tabelu levo-desno za ostale kladionice